رفتن به مطلب
رضـا دولتشاهی

ایجاد صفحات با لینک اختصاصی

پست های پیشنهاد شده

اینطور که دیدم در این باره تاپیکی درج نشده.

عنوان سئوال شاید خیلی ساده و عادی به نظر برسد. من تنظیمات SEO و مورد مربوط به Url Writing و همینطور آپاچی را بصورتی تنظیم کردم که در سایت آدرس اینگونه دارم: domain.ir/feed و یا بصورت domain.ir/contact . اینها مربوطه به پلاگین ها و آیتم های پیشفرض سایت هستند.

اما مثلا برای domain.ir/reza به مشکل برخوردم. عرض کردم ظاهرا می توانند جزو محتوای استاتیک و بدون گتگوری باشند اما من نمی دانم چگونه باید بسازم. راهی را که خودم موفق شدم انجام بدم، اولا حذف mainmenu و ایجاد صفحات بدون دسته بندی با اتصال به منوی اصلی هست که به راحتی آین آدرس domain.ir/reza ساخته می شود. و من در سایت فقط از تاپ منو بعنوان کلیدهای ناوبری استفاده می کنم. اما صفحه ساخته شده به منوی اصلی وابستگی دارد و اگر از آیتم های منو حذف بشود کلا قابل نمایش نخواهد بود.

آیا پلاگین اختصاصی برای ایجاد صفحات نامحدود هست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

توسط كامپوننت joomsef شما مي توانيد هر آدرسي كه دوست داريد براي صفحات خود انتخاب كنيد شما حتي مي توانيد براي هر مطلب url دلخواه خود را انتخاب كنيد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...