رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان
من برای نمایش محصولات جوم شاپینگ در صفحه اول سایت نیاز به یه اسکرولر محصولات دارم و ماژول های زیادی تست کردم که یا درست کار نکردن یا اونی نبودن که من می خواستم و ماژول ice_carousel که دوستان معرفی کردند فعلا تنها ماژولیه که بهتر از بقیه عمل کرده منتها 2-3 تا مشکل داره:
1- لینک نبودن عکس(البته وقتی از داخل ماژول تیک گزینۀ "جزئیات بیشتر یا همون ادامه مطلب" رو میزاری فعال باشه اون موقع لینک می کنه عکس رو)

2- در اسلاید و پیج دوم عنوان محصولات به نمایش در نمیاد و فقط عکس محصول میاد در حالیکه در اسلاید و پیج اول خوبه.
3- چون عنوان بالای تصویر به نمایش در میاد اگر عنوان طولانی و دو خطه بشه عکس میاد پایین تر و ترتیب و نظمش بهم میخوره(چون تمام تصاویر باید سایزشون ثابت باشنه.)

در لینک دمو اگر دقت بفرمایید مشاهده خواهید گرد.(قسمت "تازه های فرزان" از همین ماژول استفاده شده)
mod_ice_carousel_v2.5.3_15421455412.zip
اینم آدرس سایت می تونید خودتون مشاهده کنید:
http://demo5.fpcc.ir
مشکل اساسی الان همون مورد شماره 2 هست که اگه حل بشه خیلی خیلی عالی میشه و واقعا ممنون و مدیونتون میشم.
حالا برای این سایت قبل اینکه فروشگاه اضافه بشه از یه اسلایدر استفاده کرده بودم که اون اسلایدر بسیار عالی و ایده آل مشتری هست بخاطر حالت نمایش و افکتش که البته افزونه تجاری هم هست منتها از جوم شاپینگ نمیخونه و فقط مطالب خود جوملا و کی2 استور رو می خونه.. اگر بشه کاری کرد اون اسلایدر از جوم شاپینگ بخونه و قیمت و سایر اپشن های محصول رو نمایش بده بسیار عالی میشه. نمیدونم حالا امکانش هست اصلا یا خیر.
اسم اون ماژول تجاری Youfact News Engine هست...
اینم آدرس دموی بدون فروشگاه که از

این ماژول رو استفاده کردم:
http://demo4.fpcc.ir
اگر قابل درست شدن هست و شما میتونید این لطف رو انجام بدید بفرمایید تا این ماژول رو هم براتون تو پیام خصوصی ارسال کنم.

اگر هر کدوم از اینا درست بشه و کارم راه بیفته واقعا محبت می کنید و بنده رو مدیون خودتون می کنید.
خیلی خیلی عجله ای و حیاتیه
پیشاپیش ممنون و سپاس گزارم.
پیروز و سربلند باشید
یا حق

ویرایش شده توسط sfmhoo

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...