رفتن به مطلب
mr.lvlrf

مشکل با K2 در لود شدن مطالب

پست های پیشنهاد شده

درود

در K2 مطالب رو گذاشته و به منو ها اختصاص دادم اما فقط رو home page درست نشان می دهد وقتی روی لینک ادامه ی مطلب کلیک میکنم با پیغام زیر رو ب رو می شوم؟

post-37889-0-48871300-1389304620_thumb.p

post-37889-0-17942500-1389304624_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

تنظیمات سئو را غیرفعال کنید ، ببینید مشکل حل میشه یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

درور آقای صفر علی

تنضیمات seo رو هم از تنظیمات جوملا هم k2 غیر فعال کردم اما نتیجه ای نداد،فکر نمی کنم من جایی اشتباه کرده باشم.

من از k2 تعریف زیاد شنیدم که هم برای سئو خوبه و کلی مزیت های دیگر داره که از مدیریت مطلب خود جوملا استفاده نمی کنم. اما واقعا پاک گیج شدم که چرا این یغام رو میده، لطفا راهنمایی بفرمایید.

موفق و پیروز باشید

یا حق

-----------------------------------------------------------------------------------------------

تا الآن از 5 بسته نصبی مختلف جومینا سایت رسمی جوملا و ... استغاده کردم اما جواب نگرفتم. از k2 جومینا استفاده می کنم.

لینک به ارسال

درود بر شما

اول بنده به شما پیشنهاد کنم از کی2 استفاده نکنید.

مشکل شما فقط با ادامه مطلب کی2 هست؟ یا تمامی لینک ها این مشکل را دارید؟

دمو هم قرار بدید

لینک به ارسال

درود بر شما

اول بنده به شما پیشنهاد کنم از کی2 استفاده نکنید.

مشکل شما فقط با ادامه مطلب کی2 هست؟ یا تمامی لینک ها این مشکل را دارید؟

دمو هم قرار بدید

درود

شرمنده آقای میری چرا یشنهاد می کنید که از K2 استفاده نکنیم؟ من تو سایت جومینا مقالاتی خوندم که آقای تهرانی می گفتن که فلان کار رو برای سئو بکنید بهتر است که در k2 یش فرض وجود دارد و روی آن تاکید می کردن؟ مشکل خاصی در k2 وجود دارد؟ شما به جای k2 مدیریت مطلب بهتری می شناسید؟

نه فقط ادامه ی مطلب نیست من یک منو جدید اضافه می کنم و وقتی از k2 به آن مجموعه ای را اختصاص می دهم  با همچین مشکلی رو به رو می شوم. شرمنده آقای میری من فکر کردم مشکل از جوملا و من هست کلا روژه رو پاک کردم اما چه لوکال چه رو هاست تست کردم با بسته های نصبی جوملای مختلف با همین مشکل مواجه شدم. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

درود بر شما

یکبار منو را به هیچ یک از آیتم های k2 اختصاص ندهید. مثلن یک منو تماس با ما ایجاد کنید یا ثبت نام جوملا را به منو بدهید.

برسی کنید ایا مجدد همین مشکل هست؟

لینک به ارسال

درود بر شما

یکبار منو را به هیچ یک از آیتم های k2 اختصاص ندهید. مثلن یک منو تماس با ما ایجاد کنید یا ثبت نام جوملا را به منو بدهید.

برسی کنید ایا مجدد همین مشکل هست؟

درود آقای میری

مشکلم حل شد. با غیر فعال کردن سئو جوملا، تنها اشتباهی که انجام دادم این بود که کش جوملا رو خالی نکردم تا نتیجه رو ببینم.

آقای میری نگفتین که چرا از k2 استفاده نکنیم؟

موفق باشید

در پناه حق

لینک به ارسال

درود بر شما

باور بفرمایید از اینکه دلیل آن را نمی گویم هدفی ندارم.

اما نظر شخصی بنده ست. اگر از خود مطالب جوملا استفاده کنید بهتره.

لینک به ارسال

درود بر شما

باور بفرمایید از اینکه دلیل آن را نمی گویم هدفی ندارم.

اما نظر شخصی بنده ست. اگر از خود مطالب جوملا استفاده کنید بهتره.

ممنون از صداقتتون. و ممنون از اینکه محیطی دوستانه ای رو فراهم آوردید تا به صورت رایگان هم مشکلات برطرف میشه هم آموزش می دهید.

موفق باشید.

در پناه حق

لینک به ارسال

سلام

تو رو خدا بهم کمک کنید دارم دیوونه میشم.منو ها رو نمیتونم اون طور که میخوام به مطالب k2 اختصاص بدم. خواهشا راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

سلام

تو رو خدا بهم کمک کنید دارم دیوونه میشم.منو ها رو نمیتونم اون طور که میخوام به مطالب k2 اختصاص بدم. خواهشا راهنماییم کنید.

درود دوست عزیز

من تا اونجایی که می دونم اول موضوع در k2 ایجاد کنید سپس مطلبتون رو به k2 اضافه کنید حالا بعد از ایجاد منو "نوع آیتم منو" رو به K2 اختصاص میدین که حالت های مختلفی مثل آخرین مطالب یا بلاگ ، بر اساس کاربر یا اختصاص به یک یا چند مجموعه!

میشه بیشتر توضیح بدید؟

لینک به ارسال
بر 1/13/2014 at 02:17 , mr.lvlrf گفت:

درود آقای میری

مشکلم حل شد. با غیر فعال کردن سئو جوملا، تنها اشتباهی که انجام دادم این بود که کش جوملا رو خالی نکردم تا نتیجه رو ببینم.

آقای میری نگفتین که چرا از k2 استفاده نکنیم؟

موفق باشید

در پناه حق

من هنگام اختصاص یک مطلب کا2 به منو ، بجای نام مستعار منو، نام مستعار مطلب در آدرس می افتد!

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...