رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام، من پلاگین اتصال ثبت نام جوملا به آر اس فرم رو خریده ام

عکس زیر رو نگاه کنید:

66626295301303076855.png

من به فرم ثبت نام جوملا، یه فیلد اضافه کرده ام به نام
phone
توی دیتابیس و مدیریت جوملا و فرم پیشفرض ثبت نام جوملا هم اضافه اش کرده ام و همه چیز درست کار می کنه
حالا می خواهم بدونم به کدوم یکی از فایلهای پلاگین باید چه کدی رو اضافه کنم تا توی این بخشی که توی عکس با کادر مشکی مشخص کرده ام علاوه بر نمایش فیلدهای اصلی، فیلد
phone
که خودم اضافه کرده ام رو هم نشون بده تا بتونم یه فیلد از فرمم توی آر اس فرم رو جایگزینش کنم؟

نسخه ی جوملام 2.5 هست و نسخه آر اس فرمم 1.4.0 هست.

ممنونم از دوستان کسی کمکم کنه! اگه لازمه و دوستی میتونه کمک کنه بگید تا فایل پلاگین رو واستون بفرستم

ممنونم

ویرایش شده توسط samiraaaa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

با اجازه مدیران و اساتید بزرگوار

دوست عزیز فکر نمیکنم نیازی به این کار باشه شما وقتی پلاگین رو فعال کنی توی پیکربندی یا تنظیمات آر اس فرم یه تب دیگه فعال میشه که مربوط به پلاگین ثبت نام هست ،

اول یه فرم بسته به نیازت می سازی

بعد یه منو بساز و به همون فرمی که ساختی لینکش کن

بعد آدرس همون لینک یا منو را از بخش تنظیمات یا پیکربندی آر اس فرم بخش پلاگین ثبت نام ، در بخشی که نوشته ریدارکت آدرس دهی کن درست میشه با این کار هر کاربری که ثبت نام کنه میاد به فرمی که شما ساختی

موفق باشی

ویرایش شده توسط hadirayaneh

لینک به ارسال

با اجازه مدیران و اساتید بزرگوار

دوست عزیز فکر نمیکنم نیازی به این کار باشه شما وقتی پلاگین رو فعال کنی توی پیکربندی یا تنظیمات آر اس فرم یه تب دیگه فعال میشه که مربوط به پلاگین ثبت نام هست ،

اول یه فرم بسته به نیازت می سازی

بعد یه منو بساز و به همون فرمی که ساختی لینکش کن

بعد آدرس همون لینک یا منو را از بخش تنظیمات یا پیکربندی آر اس فرم بخش پلاگین ثبت نام ، در بخشی که نوشته ریدارکت آدرس دهی کن درست میشه با این کار هر کاربری که ثبت نام کنه میاد به فرمی که شما ساختی

موفق باشی

این رو میدونم! ظاهرا متوجه منظور من نشدید! ببین، من یه فیلد واسه فرم ثبت نام جوملا اضافه کرده ام واسه تلفن که کاربر موقع ثبت نام تو فرم ثبت نام باید شماره تلفنش هم بنویسه! و توی مشخصاتش نمایش داده میشه بعدا

ولی توی پلاگین جایی که باید تعریف کنیم که کدوم فیلد از فرممون جایگزین کدوم فیلد فرم ثبت نام اصلی جوملا بشه، (مثل عکسی که گذاشته ام) فیلد جدیدی که من توی جوملا اضافه کرده ام رو نشون نمیده! می خوام ببینم چطوری باید فیلد جدیدم رو به این عکس اضافه کنم!

اون کارهایی که گفتید رو بلدم و انجام داده ام!

درهرصورت ممنونم از اینکه وقت گذاشتید!

------------------------------------------------------------------------------------------------

بچه ها کسی نیست کمک کنه؟

------------------------------------------------------------------------------------------------

الو؟ بچه ها میشه این کار رو کرد؟

واسه دوستان بفرستمش کسی میتونه کمک کنه این تغییر رو توش انجام بدم؟

لینک به ارسال

تذكر: دوست عزيز قوانين رو رعايت كنيد و از ارسال اسپم خودداري كنيد ! در صورتي كه كسي از دوستان پاسخ را بداند به شما كمك خواهد كرد...

لینک به ارسال

سلام

منظورتون رو متوجه شدم، خب طبیعتا پلاگین rs طوری طراحی شده که در ناحیه مشکی که مشخص کردین فیلدهای پیش فرض جوملا رو میاره و مستقیما فیلدهای فعلی رو نمیاره

پس فیلدی که شما اضافه کردین رو هم نخواهد آورد

برای اینکه بیاره باید تو پلاگین تغییراتی بدین، حالا اینکه این تغییرات کجای پلاگین باشه باید بفرستید تا بررسی بشه چون من خودم با این کار نکردم

لینک به ارسال

سلام

منظورتون رو متوجه شدم، خب طبیعتا پلاگین rs طوری طراحی شده که در ناحیه مشکی که مشخص کردین فیلدهای پیش فرض جوملا رو میاره و مستقیما فیلدهای فعلی رو نمیاره

پس فیلدی که شما اضافه کردین رو هم نخواهد آورد

برای اینکه بیاره باید تو پلاگین تغییراتی بدین، حالا اینکه این تغییرات کجای پلاگین باشه باید بفرستید تا بررسی بشه چون من خودم با این کار نکردم

دقیقا منظور من هم همینه! میخام ببینم کجای فایل پلاگین رو باید ادیت کنم! چون فایل رو خریده ام اینجا نمی تونم بذارم. واستون پیام خصوصی می کنم

لینک به ارسال
بر 1/6/2014 at 17:13 , samiraaaa گفت:

سلام، من پلاگین اتصال ثبت نام جوملا به آر اس فرم رو خریده ام

عکس زیر رو نگاه کنید:

66626295301303076855.png

من به فرم ثبت نام جوملا، یه فیلد اضافه کرده ام به نام
phone
توی دیتابیس و مدیریت جوملا و فرم پیشفرض ثبت نام جوملا هم اضافه اش کرده ام و همه چیز درست کار می کنه
حالا می خواهم بدونم به کدوم یکی از فایلهای پلاگین باید چه کدی رو اضافه کنم تا توی این بخشی که توی عکس با کادر مشکی مشخص کرده ام علاوه بر نمایش فیلدهای اصلی، فیلد
phone
که خودم اضافه کرده ام رو هم نشون بده تا بتونم یه فیلد از فرمم توی آر اس فرم رو جایگزینش کنم؟

نسخه ی جوملام 2.5 هست و نسخه آر اس فرمم 1.4.0 هست.

ممنونم از دوستان کسی کمکم کنه! اگه لازمه و دوستی میتونه کمک کنه بگید تا فایل پلاگین رو واستون بفرستم

ممنونم

سلام.شما مشکلتون حل شد؟پلاگینشو از کجا خریدین؟میشه به منم بگین چطور درست شد؟ممنونs.nazemi86@gmail.com

لینک به ارسال
7 ساعت قبل, saranazemi گفت:

سلام.شما مشکلتون حل شد؟پلاگینشو از کجا خریدین؟میشه به منم بگین چطور درست شد؟ممنونs.nazemi86@gmail.com

درود

خب اگر کمی دقت کنید متوجه میشید تاپیک مربوط به 3سال قبله : | حالا ما زیاد به این کاری نداریم اما اگر یکم دیگه دقت کنید کاملا مشخصه که پلاگین ایشون روی آر اس فرم شما کار نخواهد کرد! چون نسخه های متفاوته و یکم دیگه هم اگر آدم دقت کنه معلمومه که باید این افزونه رو از سایت rsjoomla .com خرید.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...