رفتن به مطلب
edaalat66

مشکل در مرحله 4 نصب جوملا ( وارد کردن اطلاعات دیتابیس )

پست های پیشنهاد شده

سلام . در تالار جوستجو کردم دیدم سوال من چندین بار مطرح شده و در آخر هم به جوابی نرسیده اند . از مدیران و کاربران مبتدی و حرفه ای می خوام به من کمک کنند . تا الان فکر کنم بیشتر از 20 بار جوملا رو هم روی هاست هم روی لوکال نصب کردم پس جوابای الکی ندید توروخدا .

تو مرحله 4 نصب جوملا 2.5 بعد از اینکه همه اطلاعات رو وارد کردم نام دیتابسس نام هاست و ... و دکمه بعدی رو زدم حدود 4 ثانیه صفحه لود میشه و بعد بدون هیچ پیغام خطایی همون صفحه میاد (همون صفحه مرحله 4 ) و از اون بیشتر جلو نمیره ( فرآیند دیتابیس قدیم رو هم تو هر دو حالت پشتیبان و حذف امتحان کردم ) جالب اینجاست که وقتی تو سی پنل دیتابیس و پی اچ پی ادمین رو نگاه می کنم می بینم برخی از جداول ساخته شده اگه میشه یه کمکی به من بکنید ؟؟؟!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . در تالار جوستجو کردم دیدم سوال من چندین بار مطرح شده و در آخر هم به جوابی نرسیده اند . از مدیران و کاربران مبتدی و حرفه ای می خوام به من کمک کنند . تا الان فکر کنم بیشتر از 20 بار جوملا رو هم روی هاست هم روی لوکال نصب کردم پس جوابای الکی ندید توروخدا .

تو مرحله 4 نصب جوملا 2.5 بعد از اینکه همه اطلاعات رو وارد کردم نام دیتابسس نام هاست و ... و دکمه بعدی رو زدم حدود 4 ثانیه صفحه لود میشه و بعد بدون هیچ پیغام خطایی همون صفحه میاد (همون صفحه مرحله 4 ) و از اون بیشتر جلو نمیره ( فرآیند دیتابیس قدیم رو هم تو هر دو حالت پشتیبان و حذف امتحان کردم ) جالب اینجاست که وقتی تو سی پنل دیتابیس و پی اچ پی ادمین رو نگاه می کنم می بینم برخی از جداول ساخته شده اگه میشه یه کمکی به من بکنید ؟؟؟!

درود بر شما .

دو راه دارید

1- نسخه جوملا تون رو عوض کنید و با نسخه معتبر امتحان کنید

2- هنگام ساختن دیتا پیس  که  نام دیتا رو با یوزر دیتا میخواید مچ کنید تمام تیک ها رو بزنید اگر نشد به پشتیبان سرورتون بگید دیتا بیس رو براتون ریجستری کنند

لینک به ارسال

با سلام بنده در مرحله چهار هم مشکل دارم و بعد از انتخاب نام دیتابیس و بقیه موارد هنگامی که ادامه را میزنم صفحه لودینگ که اجرا میشه دیگه جلوتر نمیره 

گیر میکنه 

میخوام local اجرا کنم 

چرا اینجوری میشه آخه ؟ :(

کمکم کنید هرچی زودتر بهتر دوســـــــــــــتان :(

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا ( جومینــــــا ) خوش آمدید

از جوملای کدام تیم استفاده میکنید ؟

آیا نرم افزار سرور مجازیتون به درستی کانفیگ شده است ؟

برای کانفیگ ومپ سرور و چگونگی نصب جوملا لینکهای زیر را ببینید

http://forum.joomina.ir/topic/19482-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80/

http://www.joomina.ir/public-joomla-learning/561-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...