رفتن به مطلب
natanzi

راهنمایی برای رزرواسیون هتل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یه راهنمایی میخوام

من به افزونه رزرواسیون هتل احتیاج دارم ایا میتونم یه افزونه خارجی برای جوملام بخرم و بدم ترجمه کنن؟ چقدر جواب میده؟ یعنی ایا بدون اشکال کار میکنه؟ مثلا الان پی پال ومستر داره میشه راحت وصلش به درگاه کرد ؟ و تغیرات دلخواهو داد؟

اگر یک اسکریپت پی اچ پی بخرم میتونم فارسیش کنم و یکسری تغییرات بدم با توجه به اینکه طرف میگه سورسشو میدم فول سورس

تغییرات توی اسکریپت راحت تره یا ماژول جوملایی؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

تغیرات در هر کدام  که راحت تر باشه در هر صورت برای جوملا ما هستیم و می تونیم تا حدی که کمک بتونم بکنیم , بهتون کمک کنیم.

ولی خریدن هر چیزی از سایت اصلی مسلمن تمامی مزایا رو در بر دارد.

جومینا سی ام اس هم بسته آماده املاک رو داره. یک سری به انجا بزنید

لینک به ارسال

درود بر شما

تغیرات در هر کدام  که راحت تر باشه در هر صورت برای جوملا ما هستیم و می تونیم تا حدی که کمک بتونم بکنیم , بهتون کمک کنیم.

ولی خریدن هر چیزی از سایت اصلی مسلمن تمامی مزایا رو در بر دارد.

جومینا سی ام اس هم بسته آماده املاک رو داره. یک سری به انجا بزنید

من یه افزونه رزرواسیون خوب میخوام الان امادم که یه افزونه خارجی جوملا رو بخرم و برم برای ترجمه اما موندم ایکریپت پی اچ پی رزرواسیون بهتره یا افزونه جوملایی کدوم میشه توسعه داد توجه کنید که اسکریپت به صورت فول سورس ارائه میشه

لینک به ارسال

درود بر شما

هر دو مزایای خاص خودشون رو دارند. مسلمن جوملا مزایایی داره که اسکریپت نداره. مانند امنیت که در حال ترمیم است. یا مشکلات جانبی - هر لحظه می تونید افزونه نصب و حذف کنید بدون دانش برنامه نویسی

ولی اسکریپت هم خیلی خوبه چون فقط برای رزوراسیون هست. سرعت بالاتری خواهد داشت. پشتیبانی سایت اصلی را هم خواهید داشت.

خودتون باید تصمیم بگیرید تا بعدن از گوش دادن به حرف دیگر دوستان پشیمان نشید.

لینک به ارسال

درود بر شما

هر دو مزایای خاص خودشون رو دارند. مسلمن جوملا مزایایی داره که اسکریپت نداره. مانند امنیت که در حال ترمیم است. یا مشکلات جانبی - هر لحظه می تونید افزونه نصب و حذف کنید بدون دانش برنامه نویسی

ولی اسکریپت هم خیلی خوبه چون فقط برای رزوراسیون هست. سرعت بالاتری خواهد داشت. پشتیبانی سایت اصلی را هم خواهید داشت.

خودتون باید تصمیم بگیرید تا بعدن از گوش دادن به حرف دیگر دوستان پشیمان نشید.

اقای میری اخر اون موضوع ارسال اس ام اس به شماره کاربر در ار اس فورم رو نگفتی بمون :))

----------------------------------------------------------------------------------------------

من میخوام تو ار اس فورم به شماره که کاربر وارد میکنه کد رهگیری ارسال بشه میدونم تو دوخط اول کد پیامک ایرانیان باید تغییر بدم ممنون میشم راهنمایی کنی

لینک به ارسال

درود بر شما

1 : سوال جدید در تاپیک جدید

2 : من بهتون گفتم باید چیکار کنید . فقط خودم براتون انجامش ندادم. دانش php می خواد - هاست منطبق با جوملا می خواد - یک اکانت پیامک ایرانیان

اگر هر 3 رو دارید پس مشکل از ای دیگه می تونه باشه. باید بگردید مشکل رو حل کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...