رفتن به مطلب
sanaie

مشکل با نمایش login

پست های پیشنهاد شده

با سلام من از ماژولی برای لاگین استفاده می کنم که نمایش آن در لوکال مشکل نداره ولی در هاست بعضی از گزینه ها به صورت ؟ نمایش داده می شود ولی وقتی یکی دو بار آن را رفرش می کنم به صورت درست نشان داده می شود داخل فایل css هم تا جایی که دانش اندک بنده اجازه می داد فونت tahoma  را اضافه کردم ولی مشکلم حل نشد اگه راهنمایی کنید ممنون می شم قالب yoo radiance

آدرس www.irankhalagh.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فرمت دیتابیست چی هست؟اگه چیزی غیر از utf تبدیلش کن به utf منم این مشکل و داشتم با این کار درست شد

لینک به ارسال

با سلام

من وارد phpmyadmin شدم و گزینه server connection collation  را که روی utf8-general-ci بود را به utf8-persian-ci تغییر دادم البته collation جداول تغییر نکرد منظور شما همین بود یا کار دیگری باید انجام بدم

لینک به ارسال

وارد دیتابیس مورد نظرتون بشید.
بعد از ورود به دیتابیس از طریق پی اچ پی مای ادمین از قسمت بالایی صفحه تب Operations رو انتخاب کنید.
حالا مقدار Collation رو بر روی utf-8_persian_ci تنظیم کنید.
در آخر هم روی دکمه Go کلیک کنید.

البته فکر نکنم که تغییر ایجاد کنه با وضعی که گفتید اما امتحانش ضرر نداره

لینک به ارسال

سلام حق با شما بود هیچ تغییری نکرد :(  البته نمی دونم با این تغییرات باید collation جداول هم تغببر بکنه یا نه؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان سلام 

بعد از کلی کلنجار با ماژول login   و عدم موفقیت تصمیم گرفتم صورت مسئله را حذف کرده واز یک ماژول دیگه استفاده کنم 

امکان داره یه ماژول مناسب به صورت pop up یا یک دکمه کوچک با شه معرفی کنید جوملا 1.5 باشه لطفا

ویرایش شده توسط sanaie

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...