رفتن به مطلب
sepehrhamid

خراب شدن لینک مدیریت کاربران

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند روزیه وقتی می خواهم توی مدیریت جوملا وارد قسمت مدیریت کاربران بشم، پیغام page not found میاد

البته تازگی تغییراتی توی سایت دادم؛ مثلا چند تا افزونه رو مجدد نصب کردم. مشکل را دقیقا زمانی متوجه شدم که یک کاربر جدید که با نام I2hkmhfhik در سایت ثبت نام کرده بود را می خواستم حذف کنم. با توجه به اینکه در سایت محلی برای ثبت نام و ورود کاربران موجود نیست، آیا احتمال ه-ک شدن هست یا خیر؟

به هرصورت در صورتی که کسی می تونه کمک کنه ازم دریغ نکنه تا بتونم پنل مثل قبلش بکنم

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

از بسته خام جوملا که هم ورژن با نسخه فعلی جوملاتون باشه در مسیر

administrator/components

پوشه com_users را بردارید و جایگزین همین پوشه تو مسیر فوق در جوملاتون کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

از بسته خام جوملا که هم ورژن با نسخه فعلی جوملاتون باشه در مسیر

administrator/components

پوشه com_users را بردارید و جایگزین همین پوشه تو مسیر فوق در جوملاتون کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام مجدد

راهنمایی خوبی کردید.

واقعا دستتون درد نکنه.

من بسته خام جوملا را نداشتم و به جاش از بکآپ یکسال پیش سایت استفاده کردم و مشکلم برطرف شد. برای مدیریت ماژول هم همین کار کردم و درست شد. ولی برای تنظیمات کلی جواب نداد و همچنان صفحه سفید میاد. چگونه میتونم این مشکلم برطرف کنم؟

لینک به ارسال

سلام مجدد

راهنمایی خوبی کردید.

واقعا دستتون درد نکنه.

من بسته خام جوملا را نداشتم و به جاش از بکآپ یکسال پیش سایت استفاده کردم و مشکلم برطرف شد. برای مدیریت ماژول هم همین کار کردم و درست شد. ولی برای تنظیمات کلی جواب نداد و همچنان صفحه سفید میاد. چگونه میتونم این مشکلم برطرف کنم؟

حالا یادم افتاد

این مشکلات زمانی که من نسخه جوملا را بردم به نسخه 1.5.26

اتفاق افتاد. اگه کسی میتونه کمک کنه، به من بگه چجوری می تونم تنظیمات کلی برگردونم.

لینک به ارسال

با سلام

چون صفحه سفید میشه اول باید مشخص بشه که چه خطایی میده بعد بر اساس اون خطا اقدام به رفع آن کنید

در فایل کانفیگ خط زیر را پیدا کنید

var $error_reporting = '-1';

بصورت زیر ویرایش کنید

var $error_reporting = '30719';

اگر پیامهای خطا باز هم نمایش داده نشد از ادمین سرورتون درخواست کنید که نمایش پیامهای خطا رو فعال کنه تا مشخص شود که چه خطایی میده

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...