رفتن به مطلب
njo159

لود نشدن صفحه اول وب سايت

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه

سايت من چند باره كه خود به خود صفحه اولش بالا نيماد و صفحه سفيد مياد ولي قسمت مديريت بدون مشكل بالا مياد . من سه باره وب سايت رو به چند روز قبل برگردوندم و مشكل حل شده ولي دوباره همن جور شده . من خطايابي سيستم رو فعال كردم اين ارور رو ميده

500- JDatabaseMySQL::query: 1146 - Table 'gahargal_photo.o5l9j_plugins' doesn't exist SQL=SELECT `published` FROM `o5l9j_plugins` WHERE `element` = 'jfrouter' 

AND `folder` = 'system'

اگه كمك كنيد ممنون ميشم اين هم عكس صفحه اول

58775973124090298258.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

عکسی که قرار داده اید با ارور شما کمی متفاوته

عکس که مشخصه چی میگه. دارند انتقال می دهند

ولی ارور میگه یک پلاگین یا ناقص یا کامل یافت نمی شود. در خطا نام پلاگینی برده شده ببینید در جوملا پیداش می کنید؟

لینک به ارسال

درود بر شما

عکسی که قرار داده اید با ارور شما کمی متفاوته

عکس که مشخصه چی میگه. دارند انتقال می دهند

ولی ارور میگه یک پلاگین یا ناقص یا کامل یافت نمی شود. در خطا نام پلاگینی برده شده ببینید در جوملا پیداش می کنید؟

با سلام

اين ارور كه من نوشتم در همان قسمت بالاي عكس در كادر قرمز رنگ نوشه شده اگه ممكنه به اين آدرست يه نگاه بيندازيد و علت رو بگيد اگه كمك كنيد ممنون ميشم

www.gahargallery.ir

با تشكر فراوان

لینک به ارسال

با سلام

من فقط یه حدس میتونم بزنم اونم اینه که احتمالا" افزونه ای نصب کردید که با جوملا 2.5 سازگار نبوده

چون کوئری که صدا زده میشه داره جدول plugins رو فراخوانی میکنه که خب این جدول تو جوملا 2.5 استفاده نمیشه و وجود هم نداره ، تو جوملا 1.5 کاربرد داره

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...