رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

ببخشید من قالبمو برای طراحی وب سایتم از یک سایت انگلیسی دانلود کردم و در قسمت فوتر قالب نام گروه سازنده این قالب نوشته شده بود که لینک میشد به سایت اصلی قالب، بعد من چون داشتم برای یک شرکت سایت طراحی می کردم ، در کد فوتر سایت تغییراتی ایجاد کردم و به جای اسم گروه سازنده ، نام شرکت خودمون رو گذاشتم و به همین سایت خودمون لینکش دادم.
آیا این کار در seo کردن من تاثیر منفی دارد ؟ چون سایت من یا این که در گوگل index شده اما هنوز در pagerank گوگل، به صورت     N/A (not available) می باشد.

البته شایان ذکر است که در قسمت ابتدایی کد php و css قالب من نیز اسم گروه تولید کننده و نویسنده قالب وجود دارد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام

ببخشید من قالبمو برای طراحی وب سایتم از یک سایت انگلیسی دانلود کردم و در قسمت فوتر قالب نام گروه سازنده این قالب نوشته شده بود که لینک میشد به سایت اصلی قالب، بعد من چون داشتم برای یک شرکت سایت طراحی می کردم ، در کد فوتر سایت تغییراتی ایجاد کردم و به جای اسم گروه سازنده ، نام شرکت خودمون رو گذاشتم و به همین سایت خودمون لینکش دادم.
آیا این کار در seo کردن من تاثیر منفی دارد ؟ چون سایت من یا این که در گوگل index شده اما هنوز در pagerank گوگل، به صورت     N/A (not available) می باشد.

البته شایان ذکر است که در قسمت ابتدایی کد php و css قالب من نیز اسم گروه تولید کننده و نویسنده قالب وجود دارد.

با سلام

این جور مسایل تاثیر انچنان در سئو کلی سایت نداره

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...