رفتن به مطلب
tramorphius

نصب افزونه امنیتی جومینا و افزونه seo ساز جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خیلی مخلصیم! خدمت دوستان زحمت کش جومینا

با اینکه بنده خدمت جومینا و دست اندکارانش بسیار ارادت دارم ، اما مقداری دلگیر می باشم.

من هر وقت خواستم یه افزونه ای در مورد seo یا امنیت سایت نصب کنم ، یه مشکلی باهاش پیدا کردم و آخرش هم بیخیال شدم. اما این باز زده سایتمو ترکونده. البته نه به این شدت.

من پلاگین seo ساز رو نصب کردم ، بعد از اینکه اقدام به فعال سازیش کردم ، دیگه نه سایت بالا اومد ، نه مدیریتش. از دیتابیس حذفش کردم. الآن مدیریت باز میشه ، اما سایت نه. پلاگین رو از تو مدیریت هم حذف کردم.

اگه کمکی به این حقیر عاجز نمایید سپاسگذار میگردم...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض خیلی مخلصیم! خدمت دوستان زحمت کش جومینا

با اینکه بنده خدمت جومینا و دست اندکارانش بسیار ارادت دارم ، اما مقداری دلگیر می باشم.

من هر وقت خواستم یه افزونه ای در مورد seo یا امنیت سایت نصب کنم ، یه مشکلی باهاش پیدا کردم و آخرش هم بیخیال شدم. اما این باز زده سایتمو ترکونده. البته نه به این شدت.

من پلاگین seo ساز رو نصب کردم ، بعد از اینکه اقدام به فعال سازیش کردم ، دیگه نه سایت بالا اومد ، نه مدیریتش. از دیتابیس حذفش کردم. الآن مدیریت باز میشه ، اما سایت نه. پلاگین رو از تو مدیریت هم حذف کردم.

اگه کمکی به این حقیر عاجز نمایید سپاسگذار میگردم...

لطفا دموی آنلاین !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...