رفتن به مطلب
hassan_shahi

نماد اعتماد الکترونیکی

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمام دوستان

من تونستم نماد اعتماد رو بگیرم برام فایلش رو ایمیل کردن اما نمایش داده نمیشه تو سایتم

2تا فایل بود که یکی رو باید تو همون اول صفحه سایت آپلود بشه و ی فایل تکست بود که توش کد قرار داشت

من چند تا از آموزش هارو دیدم که گفتن باید این کدی که تو فایل تکست هست رو تو ماژول html کپی کنی موقعیت بدی تا نمایش داده بشه

من این کارو انجام دادم اما چیزی نمایش داده نشد بعد از اینکه ماژول html رو ذخیره میکنم دوباره واردش میشم هیچ کدی توش نیست

میشه راهنمائیم کنید باید چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به تمام دوستان

من تونستم نماد اعتماد رو بگیرم برام فایلش رو ایمیل کردن اما نمایش داده نمیشه تو سایتم

2تا فایل بود که یکی رو باید تو همون اول صفحه سایت آپلود بشه و ی فایل تکست بود که توش کد قرار داشت

من چند تا از آموزش هارو دیدم که گفتن باید این کدی که تو فایل تکست هست رو تو ماژول html کپی کنی موقعیت بدی تا نمایش داده بشه

من این کارو انجام دادم اما چیزی نمایش داده نشد بعد از اینکه ماژول html رو ذخیره میکنم دوباره واردش میشم هیچ کدی توش نیست

میشه راهنمائیم کنید باید چیکار کنم؟

با سلام

شما می توانید برای وارد کردن کدها در ماژول از ماژول هایی مانند sourcerer استفاده کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

لوگو نماد اعتبار پس از انکه ماژول مورد نظر توسط بازرس تجارت الکترونیک تایید شد نمایش داده میشود.شما کد را در ماژول مورد نظر قرار بده سپس در بخش کاربری خود اعلام آن را کلیلک کن.اگر موقعیت تایید شد خود به خود نمایش داده میشود.در ضمن چون کد نماد اسکریپت است باید با افزونه خاصی در ماژول قرار بدی.

لینک به ارسال

سلام من 2 هفته شده که نماد رو گرفتم تو هر موقعیت قالب میزارم میگن که تایید نشده چیکار کنم؟

هرچی پیام میدم خودتون ی موقعیت بگید بزارم فقط میگن تایید نشده

www.yekta-sms.ir/?tp=1

شما بگید تو کدوم موقعیت بزارم که تایید بشه

---------------------------------------------------------------------------------------------

خواهشن ی موقعیت بگید من بزارم که تایید بشه

چیکار کنم که مثلا سمت چپ باشه وقتی صفحه بالا پائین میره علامت نماد هم بالا پائین بره؟منظورم اینه ثابت نباشه

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز نماد را در موقعیت کنار پشتیبانی آنلاین قرار دهید مورد تایید قرار میگیرد چون باید موقعیت نماد طبق اساس نامه منطبق بر مقرارات سایت نماد ، لوگو نماد باید در  صفحه اول سایت در کنار منو ها و در هدر سایت قرار گیرد.

لینک به ارسال

گذاشتم اما رد کردن یعنی کاملا تو تمام موقعیت ها قرار دادم دیگه هیچ موقعیتی نیست که نذاشته باشم الان فقط ی کار مونده که نکردم اونم متحرک بودن نماد هستش که کسی راهنمائی نمیکنه

---------------------------------------------------------------------------------------------

هیچکس نمیدونه چطور میتونم ی موقعیت متحرک برای این نماد اعتماد درست کنم؟

لینک به ارسال

درود بر شما

برای نمایش موقعیت متحرک , آموزش ایجاد موقعیت در قالب جوملا را جستجو کنید

کامل انجام بدید. فقط در css آن باید

position:fixed;

قرار بدید تا همراه اسکرول قرار بگیرد

لینک به ارسال

هیچکس نمیدونه چطور میتونم ی موقعیت متحرک برای این نماد اعتماد درست کنم؟

لطفا دسترسی مدیریتون رو پیغام خصوصی کنید.

لینک به ارسال

درود

کد زیر را بعد از  آخرین دایو قالب خود( قبل از تگ </body>  یا </html> قرار دهید:

<div style="background:#fff;;line-height:20px;padding:3px;-moz-border-radius-topright:8px;-moz-border-radius-topleft:8px;-webkit-border-top-right-radius:8px;-webkit-border-top-left-radius:8px;border-top-right-radius:8px;border-top-left-radius:8px;text-align:center;text-shadow:#f1f7f9 -1px 1px 0;font-size:12px;position:fixed;left:10px;bottom:100px;z-index:1000;">
<p><iframe style="width: 150px; height: 150px;" src="iframe.htm" frameborder="0" scrolling="no" width="320" height="240"></iframe></p>
</div>

سپس فایل پیوست را عینا در روت سایت خود قرار دهید.

یاعلی

iframe.htm

لینک به ارسال

آقای پارسا متوجه نشدم منظورتون اینه تو فایل css قالب کپی کنم یا تو فایل index.php قالب این کد رو کپی کنم؟

لینک به ارسال

آقای پارسا متوجه نشدم منظورتون اینه تو فایل css قالب کپی کنم یا تو فایل index.php قالب این کد رو کپی کنم؟

درود

index.php

یاعلی

لینک به ارسال

آقای پارسا اصلا تو فایل index.php قالب <html> و <body> وجود نداره تو خیلی از فایل های .php قالب گشتم اما هیچکدوم با <html> و <body> نه شروع میشه نه در آخر هستن

www.yekta-sms.ir

این آدرس وبسایتمه

لینک به ارسال

درود بر شما

باید با دقت درون فایل ها را بگردید

بدون این تگ ها نمایش قالب امکان پذیر نیست.

می تونید از آموزش های سایت طراح قالب هم کمک بگیرید

لینک به ارسال

ببینید من با note++ سرچ کردم فقط تو 2تا فایل پیدا کرد

\esme ghaleb\warp\libraries\jquery\jquery.js

\esme ghaleb\warp\helpers\dom.php

فقط تو این 2تا فایل <html> و <body> هستش که اصلا اولو آخر کدها نیست فقط ی تیکه کد هست که یک خطه

لینک به ارسال

درود بر شما

درون پلاگین مکمل قالب بگردید

هر قالب شرکتی باید یک پلاگین فعال مختص به همان شرکت فعال باشد تا قالب به نمایش در بیاد

لینک به ارسال

آقا محمد حسین اصلا متوجه نشدم تا حالا همچین چیزی نشنیدم اسم این پلاگین چی هست دنبال چه فایلی باید بگردم؟خواهشن بیشترتوضیح بدید

لینک به ارسال

آقا محمد حسین اصلا متوجه نشدم تا حالا همچین چیزی نشنیدم اسم این پلاگین چی هست دنبال چه فایلی باید بگردم؟خواهشن بیشترتوضیح بدید

دوست عزیز

شما برای اینکه بتوانید ویرایش های سایت را انجام دهید باید با حداقل مورد فنی آشنا باشید در غیر این صورت سخت است که به نتیجه برسید و همه چیز را هم نمی توان در یک تاپیک آموزش داد.  موارد مطرح شده در این تاپیک هر کدام بارها بحث شده اند و با جستجو می توانید رفرنس های خوبی بیابید.

در هر صورت می توانید اطلاع دسترسی به هاست و ادمین جوملا را پیام خصوصی کنید تا مشکلتان رفع شود در غیر این صورت با مطالعه و فرا گرفتن مسائل فنی می توانید مشکل خود را بر مبنای راه کار های ارائه شده رفع کنید.

یاعلی

پایدار باشید

لینک به ارسال

اطلاعات رو براتون فرستادم فقط ممنون میشم بعد از حل مشکل بهم ی اطلاع بدید یا همین جا بگید از کدوم فایل مشکل رو حل کردید خیلی خیلی ممنونم

لینک به ارسال

اطلاعات رو براتون فرستادم فقط ممنون میشم بعد از حل مشکل بهم ی اطلاع بدید یا همین جا بگید از کدوم فایل مشکل رو حل کردید خیلی خیلی ممنونم

درود

همانطور که در کد زیرکه فایل ایندکس قالب هست می بینید:

// load main template file, located in /layouts/template.php

echo $warp['template']->render('template');

می گوید فایل template.php را در مسیر layouts قالب مربوطه لود کن

بنا بر این محتوای فایل ذکر شده در ایندکس خوانده می شود

کدی که عرض کرده بودم به فایل template.php افزوده شد و کد نماد اطمینان نیز لود گردید.

در سایت نماد اطمینان اعلام کنید که را قرار داده اید تا تائید کنند.

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...