رفتن به مطلب
چهارسوق

پاسخ سوالات

پست های پیشنهاد شده

سلام باتوجه به بالارفتن هجم سوالات خیلی ازسوالات بدون پاسخ می مانند من خودم چند سوال دارم که بعد ازچندروز پاسخ داده نشدن من پیشنهاد میکنم که تیم مدیریت باهماهنگی بین خودشون به غیر ازبازدیدهای طول هفته یک روز ازهفته مثلا پنج شنبه راهمه باهم وارد سایت بشن وبابررسی صفحات هربخش به سوالاتی که روی زمین مانده پاسخ بدن تامامجبوربه ساختن اسپم نشیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز ، نه پاسخ دادن به سوالات جزء وظایف کاربران و یا حتی مدیران میباشد و نه اسپم دادن جزء وظایف کاربران !!!

اما تا آنجا که در توانمان باشد سعی میکنیم به سوالاتتان در اسرع وقت پاسخ دهیم فلذا اگر سوالی بی جواب ماند هیچ مسئولیتی بر گردن کسی نیست

این جزء قوانین تالار است و شما با ثبت نام خود در تالار آن را پذیرفته اید

البته این بدان معنا نیست که سوالاتتان را جواب ندهیم . این را بدانید تمامی پستها و تاپیکها همه روزه خوانده میشوند و اگر پاسخی را بدانیم دریغ نمیکنیم

نیازی به بررسی تمامی مسئولین در یک روز خاص نه تنها نیست ، بلکه امکان پذیر هم نمیباشد . تصور کنید اگر بطور میانگین در هفته 200 تاپیک ایجاد شود که هر کدام آنها حدود 5 پست و یا بیشتر را داشته باشند یعنی به عبارتی حدود 1000 پست ، آیا خود شما توان خواندن 1000 پست در یک روز را دارید ؟! یا حتی نصف این مقدار ؟!

نکته دیگر آنکه فقط بحث خواندن مطرح نیست موارد دیگری هم هست که باید در تاپیکها توسط مدیران بررسی شوند که باز آن هم به دلیل رفتار برخی از کاربران متخلف وقت گیر است

مسلما" هر فردی با گرفتاریهای روزمره به نوعی دست و پنجه نرم میکند و ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم

البته از حق نگذریم خیلی از سوالات هم نیازی به پاسخ دادن ندارند چرا که کاربر میتواند با یک جستجوی ساده پاسخ خود را دریافت کند و در وقت و زمان خودش صرفه جویی کند

صبور و شکیبا باشید و همچنین اسپم نکنید که مطابق قوانین برخورد خواهد شد !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام من یک سوال داشتم حالا هرچی تویی اینجا گشتم نیافتم کجا پست کنم سوالمو

لینک به ارسال

سلام من یک سوال داشتم حالا هرچی تویی اینجا گشتم نیافتم کجا پست کنم سوالمو

سلام

به تالار جومینا خوش آمدید

اگر درخواست دارید در بخش درخواست ها

اگر مشکل دارید در بخش مشکلات

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...