رفتن به مطلب
mis.shafiee

مشکل در ارتقاء جوملا 1.5 به 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام
من می خواهم جوملا 1.5 را به 2.5 ارتقاء دهم. کامپوننت Jupgrade را نصب کردم و روی شروع مهاجرت کلیک کردم. مشکلی که دارم این است که فقط تا مرحله Downloading Joomla 2.5... می رود و بعد از ان دیگر هیچ اتفاقی نمی افتد . مشکل کار از کجاست؟؟؟

یکی از دوستان فرمودند که از com_spupgrade استفاده کنم من نتونستم این کامپوننت را دانلود کنم. اگر کسی این کامپوننت را دارد لینکش را قرار دهد ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من می خواهم جوملا 1.5 را به 2.5 ارتقاء دهم. کامپوننت Jupgrade را نصب کردم و روی شروع مهاجرت کلیک کردم. مشکلی که دارم این است که فقط تا مرحله Downloading Joomla 2.5... می رود و بعد از ان دیگر هیچ اتفاقی نمی افتد . مشکل کار از کجاست؟؟؟

یکی از دوستان فرمودند که از com_spupgrade استفاده کنم من نتونستم این کامپوننت را دانلود کنم. اگر کسی این کامپوننت را دارد لینکش را قرار دهد ممنون میشم.

با سلام

اگر اطلاعات خاصی در سایت جوملا 1.5 ندارید بهتر است کلا جوملا را حذف کرده و پک جوملا 2.5 را از سایت جومینا دانلود و دوباره اقدام به نصب جوملا نمایید

لینک به ارسال

با سلام

برای مهاجرت به جوملا 2.5 کافیست مطابق آموزش زیر انجام بدید . فقط نکته مهم اینه که حتما" از امکاناتی که در اون تاپیک قرار دادم استفاده کنید

http://forum.joomina.ir/topic/19482-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80/

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

من این کامپوننتو نصب کردم. ولی زانی ککه میخوام بروزرسانی کنم پیغام خطای زیر را میده.

Could not connect. Go back correct db 1.5 info and try again. Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) 

این کامپوننتو در سایت 2.5 نصب کردم و سایتی که میخوام ارتقا بدم 1.5 هست که به صورت لوکال موجود میباشد.قالب هم مهم نیست که ارتقا پیدا کند.

کمکم کنید خواهشا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...