رفتن به مطلب
چهارسوق

مشکل اسلاید شو

پست های پیشنهاد شده

سلام سایت من یک اسلاید شوداره من میخوام باکیلیک کاربر برروی تصویران بجای نمایش ان عکس درسایز بزرک مستقیم وارد لیست محصولات سایت بشه این امکان ایا وجود داره این سایتisfahanbuy.ir

---------------------------------------------------------------------------------------------

سلام من میخوام باکیلیک روی تصاویراسلایدشوکاربربه لیست محصولات لینک بشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

پست های اسپم حذف شدند.

چند حالت وجود داره.

یکی اینکه کامپوننتی که برای ارائه محصولات استفاده میکنید به طور شخصی یک اسلایدشو داشته باشه تا بتونه محصولات را نمایش بده

یا از اسلایدشوهایی استفاده کنی که به طور دستی بهشون لینک بدی.

اینجا بگردید و اسلاید شو مورد نظر را پیدا کنید : http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/slideshow/image-jquery-slideshow

لینک به ارسال

سلام من اسلاید شوم نصبه فقط نمیدونم چگونه باید لینک بدم که باکیلیک روی تصویروارد لیست محصولات بشنisfahanbuy.irاین سایت من

---------------------------------------------------------------------------------------------

اگه اون که من میگم نمیشه حداقل این مشکل که باکلیک روی تصاویراسلایدشودرصفحه جدیدبازهم اسلایدشوهست وعکس درپایین نمایش داده میشه درحالیکه اسلاید شوروی گذینه نمایش درصفحه نخسته فعاله

سلام من درجایی دیگرسوال کردم گفتن تداخل پیداکرده درحالی که من همین اسلاید شورانصب دارم نظرشما چیه

لینک به ارسال

با سلام

اولا" شما با این اسلایدر قادر به انجام کاری که میخواهید نیستید و هیچ ارتباطی هم به تداخل نداره . میبایست از افزونه دیگری استفاده کنید . مثلا" افزونه ای که قبلا" در تاپیک زیر معرفی کردم امکان لینک دهی منحصربفرد را دارد

http://forum.joomina.ir/topic/15842-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-simple-responsive-slideshow-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25/

افزونه های دیگری هم هستند که چنین قابلیتی رو داشته باشند که کافیست کمی سرچ کنید

در مورد عدم نمایش ماژول در صفحات دیگر هم قبلا" بارها و بارها بحث شده است ، ما مرتب میگیم سرچ کنید اونوقت شما میگید به سوالاتتون جواب نمیدیم

آخه جوابهای تکراری را تا کی ادامه دهیم !!!

بفرمایید خدمت شما : http://forum.joomina.ir/topic/20327-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1/#entry97668

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

اولا" شما با این اسلایدر قادر به انجام کاری که میخواهید نیستید و هیچ ارتباطی هم به تداخل نداره . میبایست از افزونه دیگری استفاده کنید . مثلا" افزونه ای که قبلا" در تاپیک زیر معرفی کردم امکان لینک دهی منحصربفرد را دارد

http://forum.joomina.ir/topic/15842-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-simple-responsive-slideshow-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25/

افزونه های دیگری هم هستند که چنین قابلیتی رو داشته باشند که کافیست کمی سرچ کنید

در مورد عدم نمایش ماژول در صفحات دیگر هم قبلا" بارها و بارها بحث شده است ، ما مرتب میگیم سرچ کنید اونوقت شما میگید به سوالاتتون جواب نمیدیم

آخه جوابهای تکراری را تا کی ادامه دهیم !!!

بفرمایید خدمت شما : http://forum.joomina.ir/topic/20327-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1/#entry97668

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام عصبانی نشوجستجوکردم بااین عنوان اماچیزی گیرم نیامد -من یک  منوساختم وایتم منوگذینش راروی مطلب خاص ویکی ازتصاویر اسلاید شورابه عنوان انتخاب مطلب اما بازهم نشد درمورد ماژول های تبلیغاتیم هم این مشکل وجودداده

ویرایش شده توسط چهارسوق

لینک به ارسال

سلام مشکل من مال تداخل کامپننت مدیریت خطای 404که بافعال کردن بهینه سازی ادرس های سایت اسلاید شودچارمشکل میشه ودر صفحات به غیر ازصفحه اصلی به نمایش درمیاد

لینک به ارسال

درود بر شما

با فعال کردن کامپوننت بهینه سازی فقط اسلاید شو دچار مشکل می شود؟ لینک های دیگر سالم هستند؟

لینک به ارسال

درود بر شما

با فعال کردن کامپوننت بهینه سازی فقط اسلاید شو دچار مشکل می شود؟ لینک های دیگر سالم هستند؟

سلام نماداعتمادوتبلیغات هم دچارمشکل میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...