رفتن به مطلب
bardiajoon9

پیغام خطای عجیب در صفحه اصلی!

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود بی پایان

من فول بک آپی رو از هاست قدیمی به هاست جدید منتقل کردم ولی این پیغام زیر هدر سایت نمایان شده و هبچ جوری نتونستم از شرش راحت بشم حتی با ویرایش فایل php تو تارگت ذکر شده تو ارور!!

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Asia/Tehran' for 'IRST/3.0/no DST' instead in /home/masj9dn9/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

نمی فهمم منظورش از تنظیمات timezone چی هستش اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم ضمنا می تونید خود سایت رو از این ادرس مشاهده کنید:

http://masjednet.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

در تنظیمات کلی زمان محلی را روی tehran قرار بدید.

متن خطا را به مدیریت هاست گزارش بدید.

لینک به ارسال

درود بر شما

در تنظیمات کلی زمان محلی را روی tehran قرار بدید.

متن خطا را به مدیریت هاست گزارش بدید.

درود و سپاس

مدیریت هاست میگن مشکل از تنظیمات جوملاست ولی در جوملا زمان روی تهران ست شده ( البته زمان محلی به فارسی هستش ولی بقیه به انگلیسی و در تمام نسخه ها من تهران فارسی ندیدم)

این وبسایت خیلی خاص و زیر ذره بین هستش اگه ممکنه کمک کنید

با احترام

لینک به ارسال

بالاخره حل شد!!

روش حل کردنشو کشف کردم میگم اگه کسی مشکل داشت کمکی کرده باشم.

هر کی به این مشکل برخورد یا اط طریق موتوجستجو به این صفحه رسید، راه حل مشکل اینه که فایل پسوند ini در روت هاست رو ادیت کنه و به حالت دیفالت در بیاره اگه درست نشه تغییر نامش بده مشکل حله!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...