رفتن به مطلب
zinor

کار نکردن دکمه ادامه مطلب !

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان ، من همه پست های پیشین من باب کار نکردن دکمه ادامه مطلب رو خوندم ولی افاقه نکرد ، من وقتی جوملا 2.5 رو نصب می کم و دکمه ادامه مطلب رو میگذارم تو سایت هیچ اتفاقی نمی افتد و همه مطالب رو یک جا نمایش میده انگار نه انگار دکمه ادامه مطلب رو ئذاشتی تو متنش البته ! کد

<hr id="system-readmore" />

رو میگذاره ولی عمل نمیکنه !! خواهش میکنم یکی مرحله به مرحله کمکم کنه ممنون همه دوستان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت همه دوستان ، من همه پست های پیشین من باب کار نکردن دکمه ادامه مطلب رو خوندم ولی افاقه نکرد ، من وقتی جوملا 2.5 رو نصب می کم و دکمه ادامه مطلب رو میگذارم تو سایت هیچ اتفاقی نمی افتد و همه مطالب رو یک جا نمایش میده انگار نه انگار دکمه ادامه مطلب رو ئذاشتی تو متنش البته ! کد

<hr id="system-readmore" />

رو میگذاره ولی عمل نمیکنه !! خواهش میکنم یکی مرحله به مرحله کمکم کنه ممنون همه دوستان

سلام.شما یک دفعه دیگه بسته جوملا را از سایت جومنیا دانلود کنید ونصب کنید شاید مشکلتون حل بشود.

لینک به ارسال

با سلام

در تنظیمات منوتون مقدار گزینه "نمایش مطالب با عرض کامل صفحه" را کاهش بدید یا روی صفر تنظیم کنید و یک مقداری را برای گزینه "مقدمه مطالب" مشخص کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...