رفتن به مطلب
icons

پیشنهاد و انتقاد

پست های پیشنهاد شده

سلام

انتقاد: چطور میتونم در سایت جومینا عضو بشم؟

پیشنهاد : قالب سایت جومینا مشکل داره خواستم اطلاع بدم.

دقت کنید متن سمت چپ مشخص نیست. Zoom out هم کردم ولی بازم همین مشکلو داشت.

موفق باشید

23980867179216605155.jpg

فایل پیوست : تصویر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در مورد عضویت که باید منتظر باشید تا عضویت ها دوباره فعال بشه

در مورد قالب هم مشکل نداره، با سیستم ها و مرورگرهای مدرن هماهنگ شده و ممکنه در برخی موارد دچار این مشکل بشه

از چه سیستم و سیستم عاملی استفاده میکنید؟ رزولیشن سیستمتون چنده؟

البته رزولیشن انقدر هم به هم نمیریزه برای شما انگار نصف صفحه رو داغون نشون میده

لینک به ارسال

مرسی همچنان منتظر ثبت نام در سایت جومینا هستیم.

از سیستم عامل ویندوز 7 نسخه 64 بیت با آخرین آپدیت و مرورگر فایر فاکس با نسخه جدید استفاده میکنم.

رزولوشین هم 1024*768 هستش. ولی به رزولوشین مربوط نمیشه. الان متوجه شدم که بعضی از صفحات مثل صفحه شرایط ثبت نام این مشکل رو دارن.

باقی صفحات متن کاملا صحیح درون قالب نمایش داده شده.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام به مدیران عزیز انجمن جومینا

من مشکلی با CB داشتم که میخواستم راه حلش رو توی انجمن پیدا کنم اما با عضویت در انجمن متوجه شدم که انجمن ساختار منظمی نداره و پیدا کردن مطالب خودش مشکل بزرگیه. پلاگین‌ها و کامپوننت‌های زیادی هستن که هم پرکاربردن و هم توسط خود جومینا فارسی شدن. چرا برای هر کامپوننتی یه تاپیک نمیزنید که همه‌ی سوالات اونجا مطرح بشن؟

شما اجازه میدین (و یا حتی اجبار میکنید) که برای هر سوالی یه تاپیک جدید ایجاد بشه. اکثر این تاپیک ها حتی عنوان درست و حسابی هم ندارن. پیدا کردن جواب سوالات و جلوگیری از پرسیدن دوباره سوالات تکراری خیلی سخت شده. من به عنوان یه مراجعه کننده میدونم میخوام درباره چه کامپوننتی سوال بپرسم (مثلا CB) پس دیگه نباید مجبور باشم تمام انجمن رو بگردم ببینم کجا چه سوالی پرسیده شده.

بعضی از کامپوننت ها رو به چندین اسم مینویسن (CB یا Community Builder یا مدیریت پیشرفته کاربران همه اسم یه چیز هستن) اینا همه باعث شده به سختی بشه مطالب قبلی و سوالات تکراری رو پیدا کرد.

پیشنهاد میکنم روش مناسبی برای طبقه بندی سوالات و تاپیک‌ها قرارداد کنید

متشکرم

ویرایش شده توسط mohsenganj

لینک به ارسال

با سلام

پلاگین‌ها و کامپوننت‌های زیادی هستن که هم پرکاربردن و هم توسط خود جومینا فارسی شدن. چرا برای هر کامپوننتی یه تاپیک نمیزنید که همه‌ی سوالات اونجا مطرح بشن؟

ببینید خود من هم اوایل همچین نظری را داشتم منتهی بعدها متوجه شدم که اینکار باعث شلوغ شدن و ایجاد سردرگمی بیشتر میشه

خدا شاهده ، بوده بعضی مواقع کاربرانی که تازه به عضویت انجمن درآمده اند و یا حتی کاربرانی که معدود ارسالهایی هم داشتند ، به من پیام خصوصی میدهند که میگن من فلان مشکلی را دارم کجا باید این رو مطرح کنم ؟!!

در صورتیکه خودتون میبینید با اینکه سعی شده دسته بندی ها ساده و مختصر باشه باز هم هستند کسانیکه ، به قول حرفه ای ها ، فروم باز نیستند و با نحوه استفاده از امکانات تالار آشنا نیستند

اما در حیطه همین دسته بندیها هم سعی شده تا در حد کفایت همه چیز تفکیک شده باشه . شما اگر به دنبال افزونه خاصی هستید میتونید نگاهی اجمالی در بخش افزونه ها (برای موارد فارسی شده) و یا بخش توسعه افزونه های فارسی (برای موارد فارسی نشده) داشته باشید یا در این بخشها جستجو کنید

البته بوده مواردی که توسط جومینــــــا افزونه ای معرفی شده در سایت جومینــــــا و تاپیک اون هم در بخش افزونه ها در داخل تالار قرار گرفته است

شما اجازه میدین (و یا حتی اجبار میکنید) که برای هر سوالی یه تاپیک جدید ایجاد بشه. اکثر این تاپیک ها حتی عنوان درست و حسابی هم ندارن

خب این برای مواقعیست که کاربری ، سوالی رو مطرح میکنه که نه با عنوان تاپیک همخوانی داره و نه با محتوای تاپیک . در چنین شرلیطی توصیه میشه برای اینکه تاپیک به انحراف کشیده نشه کاربر موظف است سوالش را در تاپیک جدید مطرح کند

در مورد عنوان هم خب این رو دیگه کاربران باید لطف کنند و عنوان مناسبی رو انتخاب کنند کما اینکه در قوانین هم ذکر شده است

بعضی از کامپوننت ها رو به چندین اسم مینویسن (CB یا Community Builder یا مدیریت پیشرفته کاربران همه اسم یه چیز هستن) اینا همه باعث شده به سختی بشه مطالب قبلی و سوالات تکراری رو پیدا کرد

تو سایت جومینــــــا ممکنه با همچین حالتی روبرو بشید (نه بطور 100٪) ولی در داخل تالار اگر کسی افزونه ای رو معرفی میکنه (دقت کنید فقط معرفی نه طرح مشکل) موظف است که حتما" نام اصلی افزونه را هم در عنوان تاپیک ذکر کند . نمونه این مورد رو میتونید در انجمن توسعه افزونه های فارسی ببینید

البته به استثناء برخی از افزونه های دست نویس تیم جومینــــــا

حالا این CB رو هم مثال زدید میبینید در سایت جومینــــــا حداقل با دو نام کاربردی ذکر شده است

http://www.joomina.ir/joomla-extension-user-calsifield/558-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-comprofiler-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C.html

که حتی در شرح مطلب هم نام کامل افزونه را میبینید (community builder)

همه این موارد که گفته شد به کنار . ولی در کل یافتن هر چیزی بستگی به نحوه جستجو کردن شما داره

سعی کنید حتی المقدور از سرچ گوگل استفاده کنید تا جستجوهاتون دقیقتر باشه . برای یافتن موردی در تالار از طریق گوگل کافیست بصورت زیر در گوگل جستجو کنید

site:forum.joomina.ir YourKeywords

برای جستجو در سایت جومینــــــا نیازی به اینکار نیست چون بصورت خودکار اینکار انجام میشه . افزونه اش هم تو سایت جومینــــــا هست

http://www.joomina.ir/seo-ranking/663-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-google.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام ساعت سایت نیم ساعتی جلو

سلام

ممنون از توجه شما ، لطفا بفرمایید ساعت سایت را کجا مشاهده فرمودید

آدرس صفحه ؟

لینک به ارسال

سلام شما یک پست بزارید وزمان انتشار پست راباساعت خوددون مقایسه کنید

یادم رفت بگم لطف کنید وجواب پیامهای خصوصی راهم بدید

لینک به ارسال

سلام شما یک پست بزارید وزمان انتشار پست راباساعت خوددون مقایسه کنید

با سلام

بهتر بود این سوال را در تاپیکی جدید مطرح میکردید . بحث این تاپیک پیرو سوال دیگری بود !

در هر صورت برای رفع این مورد ابتدا وارد پروفایل خودتون شوید

سپس در بالای نام کاربریتون در سمت چپ ، روی دکمه ویرایش مشخصات کلیک کنید

سپس مسیر زیر را دنبال کنید :

تنظیمات پروفایل -> تنظیمات عمومی حساب کاربری -> محدوده زمانی

فیلد فوق را روی تهران 3:30+ تنظیم کنید و تغییرات را ذخیره کنید

تاپیک بسته شد !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...