رفتن به مطلب
morth

مشکل در دستیابی به بخش مدیریت جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تو دسترسی به بخش مدیریت جوملای سایت به مشکلی برخوردم که میدونم چیکار کردم که اینجوری شده اما حالا نمی دونم باید چکار کنم تا درست شه. دیروز آمدم یه تغییراتی تو سطح دسترسی های سایت انجام دادم که حالا وقتی از بخش مدیریت می خام وارد بشم حالا چه با یوزر مدیر ارشد چه با یوزر مدیر یا نویسنده صفحه مدیریت بدون هیچ آیکنی میاد.(عکس شماره یک که آپلود کردم)

حالا توضیح بدم که چکار کردم : اومدم تو قسمت تعریف سطوح دسترسی (عمومی ، نویسندگان ، مدیر ، مدیر ارشد) تمام تیک های گروه های کاربری مربوط به هر کدوم از این سطوح رو برداشتم . اتفاقا از صفحه پرینت اسکرین هم گرفتم. می خواستم سطوح کاربری رو از نو تعریف کنم.
عکسای خرابکاری رو که کردم هم میزارم. آخر همین سوالم.

حالا نمی دونم چکار کنم که درست بشه . لطفا کمکم کنید.emoticon-unhappy.pngemoticon-unhappy.png

post-36714-0-84519200-1381230588_thumb.p

post-36714-0-43781700-1381230590_thumb.p

post-36714-0-68264600-1381230591_thumb.p

post-36714-0-75341900-1381230593_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا ( جومینــــــا ) خوش آمدید

کافیست در دیتابیس به شناسه های گروههای کاربری در جدول usergroups دقت کنید و سپس از این شناسه ها در جدول viewlevels که همان سطوح دسترسی که ایجاد کردید استفاده کنید

این شناسه ها را میبایست در ستون rules وارد کنید . نحوه وارد کردن شناسه ها رو میتونید از روی جدول یک جوملای دیگر نگاه کنید فقط شناسه ها را میبایست مطابق با جوملای خودتون وارد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...