رفتن به مطلب
tramorphius

اضافه کردن فونت جدید به قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

من یک قالب از قالبهای herexis رو دانلود و نصب کردم که فارسی هم نشده. فونتهایی که در قالب استفاده شده ، یا مخصوص همون قالبن یا فونتهای استاندارد و یا فونتهای گوگل. چطور میتونم فونتهای فارسی به اون اضافه کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

قبلن بصورت خیلی کامل توضیح داده شده است

جستجو کنید زودتر به جواب می رسید

ممنونم دوست عزیز

غیر از forum خیلی خوب جومینا  ، تو خیلی از سایتهای دیگه گشتم و تقریبا فهمیدم باید چیکارکنم. اما قالب من مثل قالبهای دیگه آدم نیست! فایلی به اسم template.css نداره.قفط 3 تا فایل css داره .master-ie8 و master-ie9 و systems. حالا لطف کن بگو بعد از اینکه فایلهای فونتمو آماده کردم و اگر بخوام از روش font face استفاده کنم ، باید چیکار کنم؟

برای همین اولش گفتم از چه توع قالبهایی دانلود کردم.

لینک به ارسال

ممنونم دوست عزیز

غیر از forum خیلی خوب جومینا  ، تو خیلی از سایتهای دیگه گشتم و تقریبا فهمیدم باید چیکارکنم. اما قالب من مثل قالبهای دیگه آدم نیست! فایلی به اسم template.css نداره.قفط 3 تا فایل css داره .master-ie8 و master-ie9 و systems. حالا لطف کن بگو بعد از اینکه فایلهای فونتمو آماده کردم و اگر بخوام از روش font face استفاده کنم ، باید چیکار کنم؟

برای همین اولش گفتم از چه توع قالبهایی دانلود کردم.

يكمي مشكل تر هست اين قالب ها چون از اول فايل هاي css فشرده شده هستند. دمو آنلاين بذار تا كمكت كنم

لینک به ارسال

يكمي مشكل تر هست اين قالب ها چون از اول فايل هاي css فشرده شده هستند. دمو آنلاين بذار تا كمكت كنم

koomeh-co.com

لینک به ارسال

درود بر شما

یک فایل rtl.css در فایل compiled باید داشته باشید

معمولن باید قالب که فارسی می شود یک فایل css جدا برای راست چین شدن داشته باشند

و فونت های فارسی را در این فایل باید تعریف کرد.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

تو فولدر compiled فقط یه فایل index.html هست. آخه این قالب اصلا فارسی نشده. از سایت خودش دانلود کردم.

rtl بودنش هم از خاصیت های خودشه.

ویرایش شده توسط tramorphius

لینک به ارسال

شما توي اين فايل

http://koomeh-co.com/templates/rt_hexeris/css-compiled/menu-df45584a3a787f7e27aba71149f052d3.css

تغيير بده درست ميشه. اما توي تنظيمات قالب فكر كنم بايد حالت compress رو خاموش كني. به نظر من توي همه ي اين فايل هاي css با اين اسم ها تغييرات رو بده...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...