رفتن به مطلب
jafar007

نمایش کد تراکنش در افزونه جوم شاپینگ برای بانک ملت

پست های پیشنهاد شده

سلام 

از طرف بانک ملت تماس گرفتن گفتن باید بعد از انجام تراکنش کد تراکنش رو به کاربر نشون بده ولی تو سایت من اینجوری نیست .

از افزونه جوم شاپینگ استفاده کردم از همین سایت جومینا هم دانلود کردم اینو باید چیکار کنم تا نمایش بده؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

پلاگین رایگانش به این صورت نوشته شده و شما نمیتونید کاری کنید مگر اینکه بلد باشید و بتونید تغییر بدید

لینک به ارسال

سلام

پلاگین رایگانش به این صورت نوشته شده و شما نمیتونید کاری کنید مگر اینکه بلد باشید و بتونید تغییر بدید

سلام . پلاگین رایگانی که توی سایت جومینا هست خیلی خوبه فقط این کاری که دوستمون گفتند رو انجام نمیده ، یعنی پس از پرداخت کد تراکنش رو به کاربر نشون نمیده. بانک ملت هم روی این موضوع خیلی پافشاری میکنه . لطفا یک راه حلی برای این موضوع پیدا کنید.

ویرایش شده توسط mdchicho

لینک به ارسال

خوب بقیه چطوری با این پلاگین کار میکنند؟ چون احتمالا اکثرا هم از درگاه بانک ملت استفاده میکنند. 

خوب کسی می تونه این پلاگین رو ویرایش کنه؟ هزینش رو هم میدیم.چون سرچ میکردم دیدم قبلا هم چند نفر این مشکل رو داشتند ولی کسی بهشون پاسخ نداده بود.

حداقل یه راهنمایی بکنید شاید خودمون تونستیم درستش بکنیم یک سری کد بهش اضافه بکنیم.

لینک به ارسال

واقعا کسی نیست که یه کمکی بکنه؟

این افزونه عملا بدون نمایش کد تراکنش بانک ملت و sattle یک عیب محسوب میشه پس لطفا + بانک ملت رو از روش بردارین تا مجبور نشیم دانلود کنیم، نصب کنیم، محصول وارد کنیم، وقت صرف کنیم بد ببینیم این مشکل وجود داره...

ولی در کل ممنون

لینک به ارسال

بانک گفته اگر کد تراکنش رو تو یه قسمتی از سایت نشون بده کافی هست مثلا اگر تو قسمت سفارشات کاربر نشون بده هم بسه.

هیچ جا نمیشه این کد رو نشون داد؟

حداقل راهنمایی کنید که ماژول پولیشو چطور باید تهیه کنیم؟

لینک به ارسال

بانک پاسارگاد هم همین مشکل رو داره ؟ اونم به کد تراکنش گیر میده؟ اگر اون مشکلی نداره بگین که بریم از اون استفاده کنیم.

لینک به ارسال

استاد محترم جناب آقای تهرانی عزیز

و دیگر دوستان تیم افزونه نویسی

این مورد مشکلی بسیار مهم و گریبان گیر تمامی کاربران ویرچومارت است

لطفاً رسیدگی فرموده و یا نسبت به انتشار افزونه تجاری بدون نقیصه های فوق اقدام عاجل منظور فرمائید

با سپاس فراوان از همه دست اندکاران تیم جومـیـنا

لینک به ارسال

سلام

افزادی که با این مورد مشکل دارن برام پیام بفرستن، اگر تعداد افراد قابل قبول بود موارد موجود برطرف میشه و افزونه ویرایش میشه

لینک به ارسال

اگه می تونید برای رفع مشکل اقدام کنید چون خیلیارو دیدم این مشکل رو دارن و کلا هم هر کی استفاده کنه امکان نداره به این مشکل بر نخوره . 

سایت جومینا خیلی از این کامپوننت تعریف کرده ولی عملا قابل استفاده نیست.

ممکنه خیلی ها این مشکل رو داشته باشن ولی این پست رو نبینند.

لینک به ارسال

سلام من به فروشگاه ساز opencart کوچ کردم بسیار هم عالی و بدون دردسر هست و بانک ملت و کدتراکنشش هم مشکلی نداره ولی باید زحمت مجدد وارد کردن کل محصولات را به جان بخرید و اینکه نمی تونید اون رو با قالب جوملا منطبق کنید و باید برای اون یک ساب دامین مجرا تامین کنید.

لینک به ارسال

سلام من به فروشگاه ساز opencart کوچ کردم بسیار هم عالی و بدون دردسر هست و بانک ملت و کدتراکنشش هم مشکلی نداره ولی باید زحمت مجدد وارد کردن کل محصولات را به جان بخرید و اینکه نمی تونید اون رو با قالب جوملا منطبق کنید و باید برای اون یک ساب دامین مجرا تامین کنید.

با سلام

اولا" سوال جدید در تاپیک جدید . قوانین ...!

دوم اینکه ، سوالتون اصلا" واضح نیست که مشکل است یا آموزش !!!

سوم هم اینکه اگر مشکلی در ارتباط با مسائل اپن کارت دارید میبایست در انجمنهای تخصصی مربوط به اپن کارت مطرح کنید !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اگه می تونید برای رفع مشکل اقدام کنید چون خیلیارو دیدم این مشکل رو دارن و کلا هم هر کی استفاده کنه امکان نداره به این مشکل بر نخوره . 

سایت جومینا خیلی از این کامپوننت تعریف کرده ولی عملا قابل استفاده نیست.

ممکنه خیلی ها این مشکل رو داشته باشن ولی این پست رو نبینند.

حرف دوستمون کامل منطقیه و قابل قبوله ، شما که زحمت کار این کامپوننت رو کشیدین ، حیف نیست برای یک کار کوچیک کل کامپوننت بلا استفاده بمونه ؟!

این مشخصه که یک باگ اساسی و مهمه و اونطور که من فهمیدم به پرداخت (بانک ملت) اصلا با این موضوع کنار نمیاد . هر کسی که بخواد از این افزونه برای بانک ملت استفاده حتما و حتما از سمت به پرداخت درگاهش تایید نمیشه پس نباید صبر کنید ببینید چند نفر به این مشکل رو به رو میشن ، چون بی شک همه به این مشکل می خورن ، به امروز هم تنها نگاه نکنید چرا که هر کس فردا هم دانلود کنه همین مشکل رو داره

زحمت رو کشیدین تکمیلش کنید که حداقل بشه کاربردی اش کرد

من کدهاش رو خیلی زیر و رو کردم ، خیلی بررسی کردم تقریبا فهمیدم سیستم اش چیه و چطور کار میکنه ولی هر کار کردم نتونستم جایی که پیام مبنی بر پایان عملیات خرید رو نشون میده ، کنارش کد تراکنش رو چاپ کنم ، چون کلا به اون صفحه سابمیت نمیشه ...

ممنون میشم پیگیری کنید ، من چند ماهه با همین افزونه مشکلات زیادی دارم . اول اینکه ورژن قبلی رو نصب کرده بودم که چند تا باگ خیلی اساسی داشت و نمیشد تنظیماتش رو انجام داد ، تعداد زیادی محصول داخلش وارد کرده بودم نمیشدحذفش کرد یکی دیگه نصب کرد ، با سختی خیلی خیلی زیاد و کمک گرفتن از دوستان زیادی تونستم به این نسخه جدید افزونه ارتقاش بدم و محصولاتم هم حفظ بشه ولی در گام آخر که دیگه خوشحال که پروژه تمام شد سر پرداخت این ورژن افزونه هم به مشکل خوردم...

ادم با این همه محصول درج شده در این افزونه نه راه پس داره نا راه پیش

خدا خیرتون بده این مشکل رو هم حل کنین ممنون میشیم

ویرایش شده توسط mehrdad.noori

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان.

ضمن قدردانی از زحمات شما آقای انگوتی دوست بسیار عزیزم خواهش دارم تا در صورت امکان مشکل رو بررسی و نسبت به حل آن اقدام فرمائید

بنده وقتشو ندارم بررسی کنم سرم خیلی شلوغه و گرنه خیلی مشتاق بودم نسبت به حلش اقدام کنم

بازم ازتون ممنونم.

لینک به ارسال

من هم همین مشکل رو دارم کسی تونست حل کنه مشکل رو ؟!

دوست عزیز لطفا به آقای انگوتی پیغام بدین تا این مشکل رو حل کنن.

لینک به ارسال

دوست عزیز لطفا به آقای انگوتی پیغام بدین تا این مشکل رو حل کنن.

عرض کنم پیغام دادم ! اما به پرداخت تهدید کرده تا فردا سامانه رو می بنده اگر تراکنش رو نشون نده در بررسی هایی که کردم دیدم که باید فایل finish.php در مسیر components/com_jshopping/templates/default/checkout اصلاح بشه و تابع SaleReferenceId فراخوانی بشه 

یه جایی دیدم دوستی گفته بود 

<br><p>کد تراکنش </p><br>
<?php $tarakonesh=$_POST['SaleReferenceId']; ?>
<span><?php echo $tarakonesh; ?></span>
 <td>

درج کنید درست شه! من هرچه بر سر این فایل آوردم اصلا تغییری ایجاد نشد
اومدم داخل فایل رو هم پاک کردم بازم سیستم خوش خرم تشکر کرد که با تشکر از خرید
لطفا شمام یه بررسی داشته باشید ببینیم چه میشه کرد
مرسی

لینک به ارسال

دوستان هزینش هرچقدر باشه من تقدیم می کنم که دوستی امشب کار من رو راه بندازه !

لینک به ارسال

منم دقیقا همین کار رو کردم ولی نشون نداد!

این کد رو بانک داده گفته فراخوانی کنید :

<?php echo $_POST['SaleReferenceId']; ?>

ولی متاسفانه نشون نمیده!

این کد توی فایل pm_mellat.php توی یه متغییر دیگه ریخته شده

اگه بشه اون متغییر رو فراخوانی کرد شتید درست بشه

خواهشا هرکی راه حلشو میدونه ارائه بده

ممنون

عرض کنم پیغام دادم ! اما به پرداخت تهدید کرده تا فردا سامانه رو می بنده اگر تراکنش رو نشون نده در بررسی هایی که کردم دیدم که باید فایل finish.php در مسیر components/com_jshopping/templates/default/checkout اصلاح بشه و تابع SaleReferenceId فراخوانی بشه 

یه جایی دیدم دوستی گفته بود 

<br><p>کد تراکنش </p><br>
<?php $tarakonesh=$_POST['SaleReferenceId']; ?>
<span><?php echo $tarakonesh; ?></span>
 <td>

درج کنید درست شه! من هرچه بر سر این فایل آوردم اصلا تغییری ایجاد نشد
اومدم داخل فایل رو هم پاک کردم بازم سیستم خوش خرم تشکر کرد که با تشکر از خرید
لطفا شمام یه بررسی داشته باشید ببینیم چه میشه کرد
مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...