رفتن به مطلب
sajad dp

درخواست کامپوننت آزمون ساز جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک کامپوننت برای گرفتن آزمون نیاز دارم که هر کاربر عضو یک بار و فقط یک بار اجازه شرکت در هر آزمون رو داشته باشه...

کسی میتونه کمکم کنه؟

البته جوم تسترو امتحان کردم ولی داخلش هر کاربر به تعداد دلخواه میتونه شرکت کنه...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ببینید این به کارتون میاد؟

http://dl.joomina.ir/file.php?file=3580eba41dd440a305736bb524aa7356

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون

بررسیش کردم امکاناتش بیشتر ولی متاسفانه باز هم هر کاربر میتونه چند بار در یک آزمون شرکت کنه...

لینک به ارسال

می تونید از کامپوننت های آزمون ساز جوملا نظیر ariquiz استفاده کنید که یک نسخه رایگان با نام ariquiz lite هم داره.

اگه بخواید پیشرفته تر اینکار رو انجام بدید باید از کامپوننت های تجاری استفاده کنید

لینک به ارسال

تنها چیزی که من نیاز دارم این هست که هرکاربر فقط یک بار بتونه در هر ازمون شرکت کنه...

نسخه پیشنهادی شما هم نسخه انگلیسی کامپوننتی بئد که در پست دوم معرفی شده بود!

لینک به ارسال

توی ariquiz امکان وجود داره که مشخص کنید هر کاربر چند بار بتونه تو یک آزمون شرکت کنه

شاید تو نسخه رایگانش نباشه!

لینک به ارسال

من خودم تو سایتم از آزمون ساز تستا استفاده می کنم. خیلی حرفه ایه.

این سایت من www.5241026.com

اینم سایت تستا http://testa.cc/

اینم دموی تستا http://demo.testa.cc/

می تونی تنظیم کنی تا بعد از انجام آزمون پاسخ تشریحی - نتیجه آزمون - تراز و رتبه داوطلب و . . . رو نمایش بده یا نده

در ضمن طوری طراحی شده که دو نفر که همزمان و در یک مکان آزمون میدن ترتیب سوالات و ترتیب گزینه ها و حتی خود سوالات باهم متفاوت باشن. امکان هر گونه تقلبی رو از آزمون دهنده می گیره.

قابلیت آپدیت رو هم داره. آقای حمیدرضا نیرومند طراحیش کرده. فوق العاده حرفه ای و رایگان هم هست.

لینک به ارسال

من خودم تو سایتم از آزمون ساز تستا استفاده می کنم. خیلی حرفه ایه.

این سایت من www.5241026.com

اینم سایت تستا http://testa.cc/

اینم دموی تستا http://demo.testa.cc/

می تونی تنظیم کنی تا بعد از انجام آزمون پاسخ تشریحی - نتیجه آزمون - تراز و رتبه داوطلب و . . . رو نمایش بده یا نده

در ضمن طوری طراحی شده که دو نفر که همزمان و در یک مکان آزمون میدن ترتیب سوالات و ترتیب گزینه ها و حتی خود سوالات باهم متفاوت باشن. امکان هر گونه تقلبی رو از آزمون دهنده می گیره.

قابلیت آپدیت رو هم داره. آقای حمیدرضا نیرومند طراحیش کرده. فوق العاده حرفه ای و رایگان هم هست.

ممنون

اتفاقا منم تو همین فکر بودم که اگه کامپوننت پیدا نشد به صورت صفحه داخل از همین تستا استفاده کنم...

لینک به ارسال

متاسفانه تستا مشکل پاسخ دارد

اعتمادی به پاسخ سوالات نیست

من خودم تست کردم و تمام گزینه ها را درست زدم ولی در نهایت امتیاز را 80 میزد

آیا این مشکل آن برطرف شده است؟

لینک به ارسال

متاسفانه تستا مشکل پاسخ دارد

اعتمادی به پاسخ سوالات نیست

من خودم تست کردم و تمام گزینه ها را درست زدم ولی در نهایت امتیاز را 80 میزد

آیا این مشکل آن برطرف شده است؟

این حرف چیه؟!

امکان نداره

در ضمن نسخه تجاری آزمون ساز هست که می تونید مشخص کنید که هر کاربر چند بار امتحان بوده و چندین مدل فرم سوال داره و آزمون تشریحی و ....

یه جستجو ساده کافیه

لینک به ارسال

این حرف چیه؟!

امکان نداره

در ضمن نسخه تجاری آزمون ساز هست که می تونید مشخص کنید که هر کاربر چند بار امتحان بوده و چندین مدل فرم سوال داره و آزمون تشریحی و ....

یه جستجو ساده کافیه

من شخصا نسخه 2 رو تست کردم . خودم سوال طرح کردم، جواب مشخص کردم و خودم امتحان دادم، 80% شد!!!

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیز حتما خودت هم جوابشو غلط زدی :D ، من با این بارها آزمون آنلاین راه اندازی کردم

میتونی از نسخه تجاریش استفاده کنی

البته نسخه رایگان یا همون نسخه دو کد بازه میتونی کد نویسیش کنی و تغییرات رو توش اعمال کنی

اگه بخوای میشه با تستا و فریر و یه نرم افزار تولید کد هست الان یادم نیست اسمش چی بود ، یوزر وپسورد میسازه بعد میدی فریر و بعد به عنوان کاربر میتونی استفاده کنی ، یعنی کاربر برای ثبت نام مجبوره یوزرو پسورد بخره و وارد تستا بشه و امتحان بده ، من خودم از این روش استفاده میکنم

یا علی مدد

جهت شادی روح امام خمینی و شهدا صلوات

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...