رفتن به مطلب
vaezimv

خطا هنگام import دیتابیس به روی هاست؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود

دوستان عزیز سایتی رو که راه اندازی کردم برای بار اول تونستم به راحتی با تنظیماتی که جزوه داده بود به روی هاست ببرم و به مشکلی بر نخوردم..

اما بعد از تغییرات روی سایت و به روز رسانی آن در لوکال برای انتقال مجدد دیتابیس پس از تهییه اکسپورت از آن مطابق کاری که بار اول انجام

دادم ، هنگام import دیتا بیس به روی هاست ( هاستی که جدولها و دیتا بیس قبلی به روی آن موجود است ) با خطای زیز  طبق فایل پیوستی مواجه شدم:

آیا مشکل اینجاست که باید دیتا بیس و جداول رو حذف کنم و مجدد کارهای بار اول رو جهت انتقال از لوکال به هاست انجام بدم ؟؟؟؟

یا به عبارتی امکان رونویسی دیتابیس جدید به روی دیتابیس قبلی وجود نداره؟؟؟

یا فوت کوزه گری داره که من اطلاع ندارم؟

خواهشا راهنمای فرمائید.

post-35547-0-74666800-1378827168_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز برای انتقال بهتر و کامل سایت از لوکال به هاست بهتره از افزونه آکیبا بک آپ استفاده نمایید

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13788274492.zip

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13788274491.zip

لینک به ارسال

آقا مهدی این خطارو من وقتی رو لوکال هم از دیتابیس phpadmin خروجی میگیرم و دوباره همونو رو لوکال میخوام import کنم خطای تصویر بالا رو  دارم .

مشکل نمیتونه از استفاده از نوع نرم افزار باشه

در هر صورت ممنون از راهنماییت.

لینک به ارسال

با سلام

اون ارور بیانگر اینست که رکوردی که قراره بازگردانی بشه قبلا" وجود داشته است

بازگردانی جداول دیتابیس بستگی به نحوه بک آپ گیریتون داره

اگر از کل جداول دیتابیستون بک آپ گرفتید برای بازگردانی باید آنها را در یک دیتابیس خالی یا دیتابیسی که اون جدول رو نداشته باشه بازگردانی کنید

اگر غیر از این حالته بگید تا بیشتر توضیح بدم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

آقای صفر علی

ممنونم از راهنماییتون

، همیشه سر نخ دادن شما من رو به سمت هدف پیش برده و موفق شدم

کل دیتا بیس رو پاک کردم در عرض دو دقیقه همون دیتا بیس رو بدون جدول خالی ساختم جداول دیتابیس لوکال رو به راحتی روش import کردم

لینک به ارسال

با سلام

خواهش میکنم . فقط یک نکته اینکه اینطور مواقع اگر میخواهید در دیتابیس خالی اینکار رو انجام بدید یک دیتابیس جدید ایجاد کنید و در اونجا ایمپورت کنید بهتره که دیتابیس فعلی رو حذف نکنید که اگر باز نیاز شد بتونید ازش استفاده کنید . دیتابیس جدید هم که ایجاد میکنید میتونید اطلاعاتش رو در فایل کانفیگ دوباره تنظیم کنید تا جوملاتون به دیتابیس متصل بشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

خواهش میکنم . فقط یک نکته اینکه اینطور مواقع اگر میخواهید در دیتابیس خالی اینکار رو انجام بدید یک دیتابیس جدید ایجاد کنید و در اونجا ایمپورت کنید بهتره که دیتابیس فعلی رو حذف نکنید که اگر باز نیاز شد بتونید ازش استفاده کنید . دیتابیس جدید هم که ایجاد میکنید میتونید اطلاعاتش رو در فایل کانفیگ دوباره تنظیم کنید تا جوملاتون به دیتابیس متصل بشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

آقا سلام عرض شد. من یک مشکل شبیه مشکل دوستمون دارم. به این شرح که وقتی میخوام دیتابیس رو توی هاست Import کنم ارور 1044 میده. عکس ضمیمه هست. میشه منم راهنمایی کنید که مشکل رو برطرف کنم؟

post-36346-0-79951200-1379701471_thumb.j

لینک به ارسال

با سلام

ابتدا دیتابیس را ایجاد کنید سپس بک آپ را در آن ایمپورت کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...