رفتن به مطلب
علی نظری

تغییر در فایل Css مربوط به محل باکس جستجو

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند وقتی هست حسابی این قسمت جستجو/ منو درگیر خودش کرده تا نهایتا این جستجو . بهترین چیز بود

طبق تصویر . لطفا کمک کنید که جای این باکس را عوض کنم و فونت "جستجو " را هم tahoma کنم.

بیاد وسط و طولش زیاد بشه .

اگر بشه باکسشو هم بتونید بیزی کنید. مثل مسر یابی که زیرش هست. که دیگه عالی مییشه

سپاس  . بابت هرگونه کمک

post-35878-0-74476200-1378408780_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

کد زیر را در انتهای مسیر templates/bd_beauty/css/system-all.css وارد کنید

section#top-a.grid-block div.grid-box div.module form.searchbox {
    width: 300px;
    margin: 60px auto 0;
    border-radius: 14px;
    border: 1px solid #BBBBBB;
}

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

کد زیر را در انتهای مسیر templates/bd_beauty/css/system-all.css وارد کنید

section#top-a.grid-block div.grid-box div.module form.searchbox {

border-radius: 14px;

border: 1px solid #BBBBBB;

}

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام خدمت يكي از زحمت كشان اين انجمن

يك سوال از حضورتون دارم، نمي خوام خدايي نكرده اشتباه برداشت بشه و فقط براي بالا بردن سطح علمي خودم مي پرسم اينو.

در فايلي كه شما آدرس آنرا قرار داديد ميشد از خط 50 كه كدهاي

.searchbox {

width: 100px;

height: 30px;

padding: 0 25px;

border: 1px solid #ddd;

background: url(../images/searchbox_magnifier.png) 0 50% no-repeat;

}

قرار داشت رو اديت كرد و بصورت

.searchbox {

height: 30px;

padding: 0 25px;

border: 1px solid #bbbbbb;

border-radius:14px;

background: url(../images/searchbox_magnifier.png) 0 50% no-repeat;

}

نوشت، آيا با انجام اين كار مشكلي براي جاهاي ديگر سايت بوجود مي آمد؟

و اينكه كمي درباه كلاسها و آي دي هايي  كه بكار برديد توضيح مختصر بديد كه دقيقا به كجاها اشاره دارند و دستور section كارش در اينجا چيه.

با تشكر

لینک به ارسال

با سلام

اون کد رو هم دیده بودم و میشه ازش استفاده کرد ولی اگر در کلاسی که فرمودید تغییرات داده بشه اگر از ماژول بخواهند در موقعیتی با عرض کم مثل موقعیتهای پایینی بخواهند استفاده کنند به خاطر اینکه عرض کادر بزرگ هست اونوقت قالب رو بهم میریزه

section یکی از دستورات جدید در HTML5 میباشد و کاربردی مشابه DIV دارد با این تفاوت که در هر جا تعریف شود یعنی عرض 100٪ رو شامل میشه و از این تگ برای ایجاد بخش بندی های بزرگ استفاده میشه مثل هدر ، فوتر و تمامی اجزایی که بین هدر و فوتر قرار دارند و سایر قسمتها  . حتی میتوان یک section را در یک دایو تعریف کرد ولی کاربرد اصلی section برعکس این حالت میباشد

با توجه به این توضیحات من دستور رو از section با آی دی top-a شروع کردم تا فقط تغییرات در این بخش اعمال شود نه در سایر قسمتها !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

طبق توضيحاتي كه داديد گفتيد كه در سكشني كه آي دي آون top-a است و كلاس آن grid-box هست، دايوي داريم با كلاس grid-box كه داخل آن دايوي با كلاس module وجود دارد. داخل اين دايو يك فرم هست با كلاس searchbox كه اين تغييرات روي اين مسير اعمال شود

آيا تا اينجا درست متوجه شدم؟

حالا بعدا اگر ماژولي در اين موقعيت قرار بگيرد، آيا اين تغييرات روي آن هم اعمال ميشود؟

يا اينكه اين ماژول قرار گرفته در اين مسير بايد فرم باشد و كلاس searchbox داشته باشد تا تغييرات روش اعمال بشه؟

در مورد عكس مي توانيد بگيد كه در divي كه كلاس module داشت 2 تا ديگه كلمه جلوش نوشته شده mod-box و deepest كه شما ازشون اسمي نبرديد. آيا اينها كلاسهاي دوم و سوم اعمال شده به دايو هستند؟ و اينكه چرا اسمشون در كدهاي شما نبود ولي تغييرات اعمال شد؟

با تشكر از شما

لینک به ارسال

با سلام

طبق توضيحاتي كه داديد گفتيد كه در سكشني كه آي دي آون top-a است و كلاس آن grid-box هست، دايوي داريم با كلاس grid-box كه داخل آن دايوي با كلاس module وجود دارد. داخل اين دايو يك فرم هست با كلاس searchbox كه اين تغييرات روي اين مسير اعمال شود

آيا تا اينجا درست متوجه شدم؟

بله

حالا بعدا اگر ماژولي در اين موقعيت قرار بگيرد، آيا اين تغييرات روي آن هم اعمال ميشود؟

يا اينكه اين ماژول قرار گرفته در اين مسير بايد فرم باشد و كلاس searchbox داشته باشد تا تغييرات روش اعمال بشه؟

خیر فقط روی همین ماژول جستجو تغییرات اعمال میشه . البته این یک کلاس اختصاصی مخصوص همین ماژول میباشد

در مورد عكس مي توانيد بگيد كه در divي كه كلاس module داشت 2 تا ديگه كلمه جلوش نوشته شده mod-box و deepest كه شما ازشون اسمي نبرديد. آيا اينها كلاسهاي دوم و سوم اعمال شده به دايو هستند؟ و اينكه چرا اسمشون در كدهاي شما نبود ولي تغييرات اعمال شد؟

بله اونها کلاسهای دوم و سوم هستند و استفاده مناسب از یکی از آنها برای تعیین مسیر کافیست

خواهشا" اگر پس از این سوالاتی بدین شکل دارید در تاپیک جداگانه مطرح کنید تا تاپیک به انحراف کشیده نشه و کاربر قادر به ادامه طرح سوالات و مشکلاتش باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...