رفتن به مطلب
hadi.jafari

مشکل در نمایش صحیح category

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان همیشه با محبت

قبل از هرچیز می خوام از شما دوستان تشکر کنم به خاطر زحمات بی دریغی که برای بالا بردن سطح علمی افراد انجام میدهید.

دوستان من با مشکلی برخورد کردم که برام هم عجیبه هم غیر قابل حل و به راهنمایی های شما نیاز دارم

یک section درست کردم و یک  category و تعدادی article ساختم و به  category  مورد نظر لینک دادم

تا اینجا مشکلی نیست اما در صفحه اصلی وقتی می خواد نمایش بده لیست category  نصفه هستش و این اصلا زیبا نیست

من دو تا عکس ارسال کردم که اولی نمونه ی واقعی نمایش سایت بنده هست و دومی چیزی که من انتظار دارم باشه

من می خوام حتی اگر نوشته ی مقالاتم کوتاه هستش اون جداول جدا کننده تا انتهای صفحه و تا ابتدای منوی سمت چپ ادامه داشته باشه

ممنونم اگه کمکم کنید

post-36006-0-84248000-1378222537_thumb.j

post-36006-0-38354900-1378222544_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

لطفا دمو آنلاین قرار دهید

موفق باشید

با سلام خدمت آقای فرحزادیان

ممنونم به خاطر تبریکتون و پاسخ به سوال بنده

آقای فرحزادیان به دلایلی من نمی تونم اینکارو بکنم چون این سایت یک سایت شخصی نیست و اون عکس ها رو تو فتوشاپ درست کردم و به مقالات اسم های مجازی دادم

اما همونطور که ملاحظه فرمودید در عکس اولی میبینیم که قسمت سیاه و سفید پس زمینه که جدا کننده ی مقالات از هم می باشند به اندازه ی طول نوشته ها ادامه پیدا می کنند در صورتی که باید تا ابتدای منوی سمت چپ ادامه پیدا کنند.

آیا با تغییر در فایل css  تمپلیت این مشکل حل میشه؟

نمی دونم با این تفاصیل که خدمت شما عرض کردم که از دادن دموی آنلاین معذورم باز هم کمک بنده می کنید یا نه.  اما بدونید آقای فرحزادیان اگر دست بنده بود حتما همین کار رو می کردم.

امیدوارم همیشه زیر سایه لطف و عنایت حضرت ولی عصر قرار داشته باشید

یا علی

لینک به ارسال

با سلام خدمت آقای فرحزادیان

ممنونم به خاطر تبریکتون و پاسخ به سوال بنده

آقای فرحزادیان به دلایلی من نمی تونم اینکارو بکنم چون این سایت یک سایت شخصی نیست و اون عکس ها رو تو فتوشاپ درست کردم و به مقالات اسم های مجازی دادم

اما همونطور که ملاحظه فرمودید در عکس اولی میبینیم که قسمت سیاه و سفید پس زمینه که جدا کننده ی مقالات از هم می باشند به اندازه ی طول نوشته ها ادامه پیدا می کنند در صورتی که باید تا ابتدای منوی سمت چپ ادامه پیدا کنند.

آیا با تغییر در فایل css  تمپلیت این مشکل حل میشه؟

نمی دونم با این تفاصیل که خدمت شما عرض کردم که از دادن دموی آنلاین معذورم باز هم کمک بنده می کنید یا نه.  اما بدونید آقای فرحزادیان اگر دست بنده بود حتما همین کار رو می کردم.

امیدوارم همیشه زیر سایه لطف و عنایت حضرت ولی عصر قرار داشته باشید

یا علی

شاید با این عکس بهتر بتونم مشکلم رو بیان کنم

83425694867863527853.jpg

لینک به ارسال

با سلام

درخواست دمو آنلاین جهت بررسی کدها بصورت آنلاین و ارائه راه حل بود

متاسفانه با تصویر امکان بررسی نیست

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

درخواست دمو آنلاین جهت بررسی کدها بصورت آنلاین و ارائه راه حل بود

متاسفانه با تصویر امکان بررسی نیست

موفق باشید

بازهم ممنونم

مجبورم از صاحب سایت اجاره بگیرم . و نتیجش رو اعلام کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...