رفتن به مطلب
temptation

ایجاداسلایدشو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان چطوری میتونم یک اسلایدشودرصفحه ی درباره ی ما بزارم یک ماژول دانلودکردم اضافه هم کردم منتشرم کردم ولی نشون نمیده درقسمت آدرس تصاویر یه آدرس دادم ولی بازهم چیزی نشون نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

چه چیزی نشون داده نمیشه ؟ ماژول یا تصویر ؟

اگر ماژول نشون داده نمیشه بررسی کنید ماژول در موقعیت مناسبی منتشر شده باشه و به منوی مربوطه نیز تخصیص یافته باشد و سطح دسترسی لازم را دارا باشد

اگر تصویر نمایش داده نمیشه ممکنه تداخل جی کوئری رخ داده باشد که در مورد رفع آن بارها و بارها توضیح داده شده

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگر ماژول نشون داده نمیشه بررسی کنید ماژول در موقعیت مناسبی منتشر شده باشه و به منوی مربوطه نیز تخصیص یافته باشد و سطح دسترسی لازم را دارا باشد

اگر تصویر نمایش داده نمیشه ممکنه تداخل جی کوئری رخ داده باشد که در مورد رفع آن بارها و بارها توضیح داده شده

موفق و پیروز باشید

یا حق

من اولین باریه که میخوام اسلایدشو ایجادکنم یک ماژول ازسایت دانلود و نصب کردم میخوام این ماژول در صفحه ی درباره ی ما نشان داده بشه و عکسها به صورت خودکارنشان داده بشه موقعیت ماژول را درقسمت چپ قراردادم ومنتشرشده است ولی باز هیچی نشون نمیده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

من اولین باریه که میخوام اسلایدشو ایجادکنم یک ماژول ازسایت دانلود و نصب کردم میخوام این ماژول در صفحه ی درباره ی ما نشان داده بشه و عکسها به صورت خودکارنشان داده بشه موقعیت ماژول را درقسمت چپ قراردادم ومنتشرشده است ولی باز هیچی نشون نمیده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

با سلام

با اين طرز سوال كردن كسي به اين راحتيا نميتونه كمكتون بكنه

جناب سفرعلي پرسيدند كه

با سلام

شما باز گفتيد كه

ولی باز هیچی نشون نمیده

لطفا به سوالاتي كه پرسيده ميشه دقيق تر پاسخ بديد

- نسخه جوملاي شما چيست؟

- اسم ماژولي كه داريد استفاده مي كنيد چيه؟

- آيا در قسمتي كه قراره ماژول نمايش داده بشه، هيچ كادري نمايش داده نميشه يا اينكه يه كادري هست ولي عكس ها نمايش داده نميشه؟ (سوال مهم)

لطفا دقيق پاسخ بديد تا مشكل تون سريعتر حل بشه

موفق باشيد

لینک به ارسال

با سلام

با اين طرز سوال كردن كسي به اين راحتيا نميتونه كمكتون بكنه

جناب سفرعلي پرسيدند كه

شما باز گفتيد كه

ولی باز هیچی نشون نمیده

لطفا به سوالاتي كه پرسيده ميشه دقيق تر پاسخ بديد

- نسخه جوملاي شما چيست؟

- اسم ماژولي كه داريد استفاده مي كنيد چيه؟

- آيا در قسمتي كه قراره ماژول نمايش داده بشه، هيچ كادري نمايش داده نميشه يا اينكه يه كادري هست ولي عكس ها نمايش داده نميشه؟ (سوال مهم)

لطفا دقيق پاسخ بديد تا مشكل تون سريعتر حل بشه

موفق باشيد

ببخشید درست میگید :نسخه ی جوملا2.5.14

MOD_vinaora-vinaora-cu3ox-slideshow_farsi این ماژوله اسلایدشوییه که ازسایت دانلود کردم

دراون قسمتی که انتخاب کردم هیچی نمایش داده نمیشه کادری هم نشون نمیده

درواقع من میخوام وقتی درباره ی ما باز میشه در اون صفحه قبل از مطالب این گالری نشون داده بشه

لینک به ارسال

با سلام

دقت داشته باشید که همه قالبها موقعیت یکسانی ندارند . پس ماژول را در هر قالبی که منتشر میکنید باید بر اساس موقعیتهای مخصوص آن قالب اقدام به انتخاب موقعیت کنید

اگر موقعیت را به درستی انتخاب کنید و همچنین در قسمت پایین تنظیمات ماژول تخصیص اون ماژول به منوهای موردنظرتون رو به درستی انجام بدید حداقل دیگه خود ماژول باید نمایش داده بشه

حالا اگر ماژول نمایش داده میشه ولی تصویری نشون داده نمیشه اون دیگه مربوط به تنظیمات ماژول و یا بروز مشکل و یا تداخل جی کوئری میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دقت داشته باشید که همه قالبها موقعیت یکسانی ندارند . پس ماژول را در هر قالبی که منتشر میکنید باید بر اساس موقعیتهای مخصوص آن قالب اقدام به انتخاب موقعیت کنید

اگر موقعیت را به درستی انتخاب کنید و همچنین در قسمت پایین تنظیمات ماژول تخصیص اون ماژول به منوهای موردنظرتون رو به درستی انجام بدید حداقل دیگه خود ماژول باید نمایش داده بشه

حالا اگر ماژول نمایش داده میشه ولی تصویری نشون داده نمیشه اون دیگه مربوط به تنظیمات ماژول و یا بروز مشکل و یا تداخل جی کوئری میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون از راهنماییتون من میخواهم ابتدای متنی که در صفحه هست یک اسلاید شوقراربدم وباتوجه به راهنمایهایی که در انجمن بود مطلبمو باز کردم وبا استفاده از module anywhere بین مطلبم ماژول رو قراردادم ولی چیزی نشون ندادالبته نمیدونم برای ماژول اسلاید شو که دانلود کردم چه موقعیتی بزارم چون میخوام درون مطلبم فراخوانی کنم و داخل ماژول اسلاید شو تعیین کردم که فقط در صفحه ی درباره ی ما نشون داده بشه

لینک به ارسال

با سلام

برای نمایش ماژول در مطلب نیازی به تعیین موقعیت آنچنانی و یا تخصیص به منوی خاص نیست حتی میتونید موقعیتی تعیین کنید که در قالب وجود نداشته باشه

برای نمایش ماژول در مطلب فقط کافیست ماژول منتشر شده باشد در غیر اینصورت باید بررسی کنید که آیا تداخلی وجود داره یا افزونه مشکلی داره

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...