رفتن به مطلب
nava

مشکل با کامپوننت کامنتو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من کامپوننت کامنتو را روی سایتم نصب کردەام ، ولی اشکالی کە دارە اینە وقتی نظری ارسال میشە مستقیما روی سایت قرار میگیرد.من میخوام پس از تایید مدیریت نظر منتشر بشە .خیلی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم مشکل رو حل کنم .اگە میشە بگید کە چە جوری این مشکل رو برطرف کنم؟

چاکر شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منوی کامپوننت ها --> کومنتو --> یکپارچه سازی ها -->مقالات جوملا یا k2 تب طرح بندی --> تب Frontpage --> قسمت طرح بندی صفحه اصلی --> گزینه show comment preview --> خیر --> ذخیره

لینک به ارسال

منوی کامپوننت ها --> کومنتو --> یکپارچه سازی ها -->مقالات جوملا یا k2 تب طرح بندی --> تب Frontpage --> قسمت طرح بندی صفحه اصلی --> گزینه show comment preview --> خیر --> ذخیره

باسلام دوبارە

طبق فرمایش شما اینجام دادم ولی اجرا نمیشە همچنان مستقیم میاند روی سایت

لینک به ارسال

با سلام

منوی کامپوننت ها --> کومنتو --> یکپارچه سازی ها --> مقالات جوملا (یا کامپوننت موردنظرتون) --> سربرگ کارهای اصلی --> قسمت مدیریت --> Enable Moderation --> بله --> نیاز به مدیریت دارد --> کلید Ctrl را پایین نگه دارید و روی گروه هایی که میخواهید نظرات آنها با تایید مدیر انتشار یابد کلیک کنید --> ذخیره --> :)

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
بر 8/23/2013 at 19:09 , kavpar گفت:

کامپوننت کا2 تو یکپارچه سازی نیست و فقط مطالب جوملا هست !! چیکار کنم تا اونم ظاهر شه

لینک به ارسال
4 ساعت قبل, amiresh گفت:

کامپوننت کا2 تو یکپارچه سازی نیست و فقط مطالب جوملا هست !! چیکار کنم تا اونم ظاهر شه

درود

برسی کنید ببینید پلاگین ها مربوط به کامنتو فعال هستند یا نه، اگر درست نشد از تنظیمات یکپارچه سازی اسکرین شاتی قرار دهید.

=========================

آخرین نسخه افزونه نیز پ.خ شد.

یاحق

لینک به ارسال

درود به دوستان و متخصصین گرامی

ببخشید من هم در لوکال و هم در هاست چک کردم ، نمیشه کامنت ارسال کرد و همچنین پیغامی میاد !

میشه بفرمائید چه کاری باید کرد ؟؟‌

ارور بعد از زدن دکمه ارسال کامنت :

SyntaxError: JSON.parse: unexpected character at line 4 column 1 of the JSON data

اگر نیاز به اسکرین شات هست بفرمائید ،

تشکر از شما،

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...