رفتن به مطلب
رامین انگوتی

سیستم فروش فایل جوملا 2.5 متصل به درگاه های بانکی و پیامک

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قبلا ویرایش اول رو نصب و فایل هام رو روی اون آپلود و تعریف کردم برای فروش. آیا راهی داره که الآن ویرایش دوم رو بدون از دست دادن اطلاعات قبلیم نصب کنم یا باید از اول فایل ها رو روی ویرایش دوم تعریف کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من قبلا ویرایش اول رو نصب کرده بودم و فایلهام رو قرار داده بودم الان بدون اینکه ویرایش قبلی رو پاک کنم، ویرایش دوم رو روی اون نصب کردم و با موفقیت نصب شد. با خرید تستی که از سایت خودم انجام دادم متوجه تغییرات شدم که به شرح زیر هست:

1- دیگه نتیجه خرید توی زرین پال نشون داده نمیشه (صفحه ی 30 ثانیه ای) بلکه مستقیما در سایت نتیجه نشون داده می شه

2- همه قسمت ها به خوبی کار می کنه

3- فقط یک مشکل که وجود داره اینه که در صفحه سایت بعد از خرید لینک دانلود نشون داده نمیشه و فقط اطلاعات خرید هست. البته لینک دانلود ایمیل میشه ولی بعد از خرید نشون داده نمیشه. آیا این مشکل کلی هست یا فقط مشکل من هست؟

ممنون میشم بررسی کنید.

لینک به ارسال

در قسمت تنظیمات افزونه نمایش لینک دانلود رو روی بله بذارید و ذخیره کنید

نمایش لینک دانلود روی بله هست ولی این مشکل وجود دارد.

لینک به ارسال

سلام آقای انگوتی

من این افزونه رو نصب کردم یه فایل رو برای تست رو صفحه سایتم قرار دادم اما وقتی روی مشاهده جزئیات کلیک میکنم

نوشته های تمام فیلد ها سفید هست یعنی نوشته ها به دلیل رنگ فونت سفید معلومو نیست باید چه کار کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

اول اینکه ارور شما بعد از پرداخت نیست و قبل از پرداخته!

مشکل شما این بود که پین کد زرینپال خودتون رو با یه کاراکتر فاصله وارد میکردین و نمیتونست به درگاه وصل بشه، من فاصله رو برداشتم و پرداخت و دانلود با موفقیت انجام شد

فقط مشکل در ارسال ایمیل ها بود که اون هم مربوط میشه به تنظیمات ایمیل و هاست شما

ممنون از نظر لطفتون دوست عزیز

اگر قبل از اتصال به درگاه زرینپال خطای ERR رو مشاهده میکنید 2 مورد هست که باید بررسی کنید:

1 - کداتصال به زرینپال رو بررسی کنید که فاصله و یا کاراکتر اضافی نباشه

2 - آیپی سرورتون رو با آیپی ثبت شده در زرینپال هماهنگ کنید (بررسی کنید تغییر نکرده باشه)

اگر موارد فوق صحیح باشه نباید در اتصال به درگاه مشکلی پیش بیاد

درود

ممنون دوست عزیز از طراحی و انتشار این افزونه.

یکی دیگه از دلایل خطا مبلغ کمتر از 100 تومان می باشد که خودم با آن مواجه شدم.

مبلغ در کامپوننت بر اساس ریال می باشد و دوستان با رعایت کردن این نکته می توانند سیستم را فعال نمایند.

روز خوش

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

بعداز تکمیل مراحل خرید و دانلود فایل قابل استفاده نیست و نیاز به ریپیر کردن دارد

بنظر من این افزونه در زمان آپلود فایل را تغییر می دهد زیرا با افزونه دیگر فروش فایل

مشکلی پیش نمی آید و در هردو افزونه یک فایل را آپلود کردم

لطفا پیگیری کنید

لینک به ارسال

سلام

فایل هاتون رو زیپ کنید

آخرین ورژن افزونه در سایت فعال هست و با خرید فایل تست 1 میتونید ببینید که بعد از دانلود و ... فایل ها صحیح هستند و مشکلی پیش نمیاد

http://www.mihanproject.com/latextensions/rmfileselling/fileselling?view=item&id=48

لینک به ارسال

سلام

فایل هاتون رو زیپ کنید

آخرین ورژن افزونه در سایت فعال هست و با خرید فایل تست 1 میتونید ببینید که بعد از دانلود و ... فایل ها صحیح هستند و مشکلی پیش نمیاد

http://www.mihanproject.com/latextensions/rmfileselling/fileselling?view=item&id=48

ممنون 

ولی من فایل هارو با وینرر زیپ کردم اما بازم نشد

آیا مشکل می تواند از ویندوز یا اکسپلورر باشد؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز این مشکل فقط برای شماست

• شما فایل هاتون رو با ویندوز زیپ کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد، نیاز به نرم افزار خاصی هم نیست

لینک به ارسال

سلام

آدرس دمو + اطلاعات هاستتون رو برام ارسال کنید تا بررسی کنم

سلام. من اطلاعات رو فرستادم. مشکل من عدم نمایش لینک دانلود بعد از پرداخت بود. البته لینک دانلود به ایمیل فرستاده میشه ولی بعد از پرداخت نمایش داده نمیشه و فقط اطلاعات پرداخت نمایش داده می شود. من از ورژن قدیمی استفاده می کردم که نسخه جدید رو روی نسخه قبلی نصب کردم. در نسخه قبلی مشکلی نداشتم و لینک دانلود نمایش داده می شد

لینک به ارسال

سلام مجدد

من تنظیم کردم صفحه اول سایتم روی کامپوننت فروش فایل باشه. در حالت عادی مشکلی نداره اما وقتی که اون پایین تعداد نمایش رو تغییر می دم مثلا از 20 به همه تغییر می دم ارور 500 رو میده

آدرس سایت www.ikarafarin.com

اگر دو تا تغییر توی کامپوننت ایجاد بشه، به نظرم بهتر میشه:

اول اینکه تعداد پیشفرض نمایش محصولات در صفحه که 20 تا هست، رو خودمون بتونیم تعیین کنیم.

دوم اینکه در فرم خرید در فیلد دوم به جای نام کاربری، عبارت نام خانوادگی درج می شد.

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 3 SQL=SELECT a.* FROM `asl5a_rmfilelist` AS a WHERE
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 3 SQL=SELECT a.* FROM `asl5a_rmfilelist` AS a WHERE

شما به دلیل مذکور قادر به مشاهده این صفحه نمی باشید:

1. یک بوک مارک/علاقه مندی نامعتبر
  2. موتور جستجویی که یک فهرست به روز رسانی نشده دارد
  3. یک آدرس نادرست
  4. شما به این صفحه دسترسی ندارید
  5. منبع درخواستی یافت نشد.
  6. خطایی در هنگام پردازش درخواست شما رخ داده است.

لطفا یکی از صفحات زیر را امتحان کنید:

در صورت رفع نشدن خطا، لطفا مشکل را به مدیریت سایت اطلاع دهید..

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 3 SQL=SELECT a.* FROM `a

لینک به ارسال

سلام

اول اینکه ارور شما بعد از پرداخت نیست و قبل از پرداخته!

مشکل شما این بود که پین کد زرینپال خودتون رو با یه کاراکتر فاصله وارد میکردین و نمیتونست به درگاه وصل بشه، من فاصله رو برداشتم و پرداخت و دانلود با موفقیت انجام شد

فقط مشکل در ارسال ایمیل ها بود که اون هم مربوط میشه به تنظیمات ایمیل و هاست شما

ممنون از نظر لطفتون دوست عزیز

اگر قبل از اتصال به درگاه زرینپال خطای ERR رو مشاهده میکنید 2 مورد هست که باید بررسی کنید:

1 - کداتصال به زرینپال رو بررسی کنید که فاصله و یا کاراکتر اضافی نباشه

2 - آیپی سرورتون رو با آیپی ثبت شده در زرینپال هماهنگ کنید (بررسی کنید تغییر نکرده باشه)

اگر موارد فوق صحیح باشه نباید در اتصال به درگاه مشکلی پیش بیاد

من هم همين مشكل رو دارم

هم آِي پي درست ست شده در زرين پال و هم اينكه سمت خودم كد زرين پال رو دست قرار دادم

اما بعد از اينكه روي دكمه ي تاييد و پرداخت كليك ميشه؛ آيتم ها رفته و پيغام :ERR ظاهر ميشه

ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

لینک به ارسال

من هم همين مشكل رو دارم

هم آِي پي درست ست شده در زرين پال و هم اينكه سمت خودم كد زرين پال رو دست قرار دادم

اما بعد از اينكه روي دكمه ي تاييد و پرداخت كليك ميشه؛ آيتم ها رفته و پيغام :ERR ظاهر ميشه

ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

آقا دستتون درد نكنه

مشكل در مبلغ كمتر از 100 ريال بود كه از سمت زرين پال به مشكل ميخورد  :)

لینک به ارسال

با سپاس از آقاي انگوتي عزيز و تمامي بچه هاي ادمين و دويتان ديگه
يه پيشنهاد  دارم و اون اينكه؛ در سفارش خريد اگر اطلاعات فرد در زرين پال هم ثبت بشه خيلي بهتره
چون ممكنه به هر دليل ايميل درست به دست طرف نرسه و شما ميخواي تراكنش ها رو چك كني و براي طرف فايل رو ايميل كني به صورت دستي

لینک به ارسال

با سلام 

سپاس از زحمات ارزنده شما

چطور می توان  پرداخت نقدی یا بانک ملت اضافه کرد ؟

سپاس بی کران

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر جناب انگوتی و دوستان بسیار فعال جومینا

من یک مشکل با این افزونه دارم لطفا راهنمایی کنید در ابتدا بگم تمامی مراحل به خوبی صورت میگیرد بجریک مورد

اونم اینه که زمانیکه این افزونه را میخاییم در یک منو نمایش بدیم اگر مجموعه اصلی را انتخاب کنیم هیچ فایلی را نمایش نمیدهد در حالیکه اگر منو را روی زیر مجموعه قرار میدیم فایلهای اون مجموعه را نشان میده  مثلا میخاییم یکسری فایل را در دو زیر مجموعه بسازیم بعد هر دو را را با انتخاب مجموعه اصلی نمایش بدیم که هیچی نمایش نمیدهد اگر دو مجموعه را هم با هم انتخاب کنیم  مشکل اینه که فایلهای هر دو مجموعه را کنار هم نمایش میدهد

سپاس اگر راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط pirane

لینک به ارسال

سلام

دوستانی که فایل های دانلودیشون بعد از دانلود خراب و یا نیاز به تعمیر داشتند میتونن از ویرایش 3 استفاده کنند (در پست اول اضافه شد)

این نسخه رو روی نسخه ای که هست نصب کنید تا بروزرسانی بشه
توجه کنید که مجوز دسترسی پوشه های زیر هم روی هاست روی 755 باشه
media\rmfileselling
media\rmfileselling\files

لینک به ارسال

سلام

دوستانی که فایل های دانلودیشون بعد از دانلود خراب و یا نیاز به تعمیر داشتند میتونن از ویرایش 3 استفاده کنند (در پست اول اضافه شد)

media\rmfileselling

سلام چطوری باید مجوز این پوشه ها رو روی 755 قرار بدم

توی cpanel رفتم و تا پوشه های media\rmfileselling  جلو رفتم حالا فولدر files  رو باید چه کار کنم؟

لینک به ارسال

سلام چطوری باید مجوز این پوشه ها رو روی 755 قرار بدم

توی cpanel رفتم و تا پوشه های media\rmfileselling  جلو رفتم حالا فولدر files  رو باید چه کار کنم؟

براي قرار دادن مجوز پوشه، پوشه را انتخاب كنيد در منو از گزينه change Permission استفاده كنيد...

لینک به ارسال

سلام.

امکان داره گزینه پرداخت از طریق بانک ملت را هم اضافه کنید و البته به طور عمومی منتشر کنید؟

من تنها گزینه ای که برای پرداخت در وب سایت می توانم داشته باشم درگاه بانک ملت هست.

متشکرم.

لینک به ارسال

سلام

media\rmfileselling

سلام آقای انگوتی و بسیار تشکر می کنم از این کامپوننتی که منتشر کردید و واقعا خسته نباشید.

اما من به مشکلی بر خوردم و اون اینکه در نسخه دوم که روی جوملا نصب کردم فایل ها خراب می شد . و

الان نسخه سوم رو که می خوام نصب کنم این error  رو می ده .

فکر  می کنم تو فابل xml  تگ </description> رو نبستید من بستم و نصب شد.

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...