رفتن به مطلب
دفاعی

ویرایش فاکتور ایمیل شده به کاربر توسط جوم شاپینگ

پست های پیشنهاد شده

سلام

جوم شاپینگ توسط دوستان عزیزمون در انجمن راست چین و فارسی شده

اما یه مشکلی که دارم باهاش اینه که پس از انجام خرید فاکتوری که به ایمیل کاربر ارسال میشه بصورت چپ چین هستش

سئوالم از دوستان اینه که توسط ویرایش کدوم فایل میشه فاکتور ارسالی به کاربر رو ویرایش کرد و مثلا فونت و اندازه هاش و همچنین راست چین بودن یا نبودش رو تغییر داد

با تشکر

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مرتضی جان ، والا در این مورد اطلاع چندانی ندارم ولی فکر کنم محتویات ایمیل ارسالی ، اصلش از فایلی که در مسیر زیر هست خوانده میشه

components/com_jshopping/templates/default/checkout/orderemail.php

ارادت

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت تمای دوستان و اساتید
بالاخره بعد از مدت ها جستجو و پیگیری و کمک و راهنمایی  تونستم تا حدودی مشکل فاکتور جوم شاپینگ که مشکل بسیاری از دوستان و از جمله خودم بود را اصلاح کنم.
برای حل مشکل فاکتور جوم شاپینگ مراحل زیر را دنبال کنید:
1- دانلود آخرین نسخه tcpdf از اینجا http://sourceforge.net/projects/tcpdf/files/ البته لازمه اینو بگم که چون php من ورژن 5.x بود لازم بود آخرین ورژن tcpdf را دانلود کنم اگه روی هاست شما php ورژن 4.x می تونید از نسخه قدیمی تر استفاده کنید اما گفتن این نکته ضروریه که هر چه نسخه بالاتر باشد سرعت ، عملکرد و حجم فایل ها بهتر و بهینه تره
2- پس از دانلود tcpdf باید به این مسیر بروید public_html/components/com_jshopping/lib
و اولین کاری که می کنید اینه که پوشه tcpdf را به یه نام دیگه مثل tcpdf_2.0.0 تغییر بدهید و فایل های دانلود شده را در این قسمت از حالت فشرده خارج کنید
3- فایل زیر را دانلود و جایگزین فایل generete_pdf_order بکنید

4- حالا می تونید از فاکتور استفاده کنید
نکته آخر این که می تونید با ویرایش فایل generete_pdf_order ظاهر فایلتون را تغییر بدهید و اونو شکیل تر کنید .
البته هنوز راست چین شدن فاکتور جای کار داره که در آینده پچ اصلاحی ارسال می گردد.

ویرایش شده توسط دفاعی

لینک به ارسال

سلام

مصطفی جان ممنونم خودمم روی حدسم همین بود روش کار کردم اما نتیجه نگرفتم

در مورد صحبت های دوست مون اقای fcmato هم ضمن تشکر بابت پاسخشون باید عرض کنم که سئوال بنده رو درست متوجه نشدین عزیز

من مشکلی با فاکتور پی دی اف ندارم فاکتور html ارسالی به ایمیل رو میگم

لینک به ارسال

سلام

جوم شاپینگ توسط دوستان عزیزمون در انجمن راست چین و فارسی شده

اما یه مشکلی که دارم باهاش اینه که پس از انجام خرید فاکتوری که به ایمیل کاربر ارسال میشه بصورت چپ چین هستش

سئوالم از دوستان اینه که توسط ویرایش کدوم فایل میشه فاکتور ارسالی به کاربر رو ویرایش کرد و مثلا فونت و اندازه هاش و همچنین راست چین بودن یا نبودش رو تغییر داد

با تشکر

موفق باشید

سلام

شما راه حلی برای این مشکل پیدا کردید؟ من هم به این مشکل برخوردم

ممنون میشم اگه راه حل داره بگید

لینک به ارسال
بر 1/29/2014 at 16:05 , hoda15778123 گفت:

سلام

شما راه حلی برای این مشکل پیدا کردید؟ من هم به این مشکل برخوردم

ممنون میشم اگه راه حل داره بگید

سلام

یک افزونه پرداختی هست به اسم جومبانک. این هم کار پرداخت رو انجام می ده براتون هم میاد فاکتور کاملا ایرانی و حرفه‌ای ارائه می کنه.

فاکتور رو هم می تونه ایمیل کنه برای مدیر و کاربر کاملا هم اختصاصی سازی میشه.

لینک نمی دم که تبلیغ نشه می تونید اسمش جستجو کنید در گوگل

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...