رفتن به مطلب
soheil

مشکل در به روز رسانی سایت از نسخه 2.5.11 به 2.513

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من داشتم از به روز رسانی سایت استفاده میکردم که وسطش قطع شد و این ارور را داد و حالا تمام صفحات این ارور را داره . چیکار کنم ؟

Fatal error: Class 'JDocumenthtml' not found in /home/sanjesh1/public_html/libraries/joomla/document/document.php on line 297

سرچ هم کردم این را گفته بودن :

The error message is caused by a missing or corrupted file libraries/joomla/document/html/html.php. The missing class 'JDocumenthtml' is defined on line 28:

Code:
class JDocumentHTML extends JDocument

If the file is missing or corrupted, copy it to the server from the Joomla installation archive for the version you are running - hopefully the latest 1.5.15.

من کدی که گفته را کجا اضافه کنم ؟این ماله نسخه 1.5 . من چیکار کنم ؟ کلاسسش فرق داره

اصلا چطور مشکل را حل کنم ؟

ویرایش شده توسط soheil

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ابتدا بک آپ تهیه کنید

سپس بسته کامل جوملا 2.5.11 را از لینک زیر دانلود و روی جوملای فعلی اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا پوشه Installation را حذف کنید

http://www.joomina.ir/joomla-important-news/472-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7.html

سپس با دانلود بسته بروزرسانی به نسخه 2.5.14 از لینک فوق آن را از طریق نصب از پوشه ، نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام من داشتم از به روز رسانی سایت استفاده میکردم که وسطش قطع شد و این ارور را داد و حالا تمام صفحات این ارور را داره . چیکار کنم ؟

Fatal error: Class 'JDocumenthtml' not found in /home/sanjesh1/public_html/libraries/joomla/document/document.php on line 297

سرچ هم کردم این را گفته بودن :

The error message is caused by a missing or corrupted file libraries/joomla/document/html/html.php. The missing class 'JDocumenthtml' is defined on line 28:

Code:
class JDocumentHTML extends JDocument

If the file is missing or corrupted, copy it to the server from the Joomla installation archive for the version you are running - hopefully the latest 1.5.15.

من کدی که گفته را کجا اضافه کنم ؟این ماله نسخه 1.5 . من چیکار کنم ؟ کلاسسش فرق داره

اصلا چطور مشکل را حل کنم ؟

درود

لطفا بفرمائید از نسخه ی چه تیمی استفاده می کنید؟  جوملا 2.5.11 شما جوملای جومینا است؟

از چه طریقی برای بروز رسانی اقدام کردید؟  بروز رسانی خودکار یا دستی؟  اگر دستی بسته ی بروز رسانی را از کجا دانلود کرده اید؟

پاسخ به این موارد ما را در بهینه سازی جوملا فارسی یاری می دهد.

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...