رفتن به مطلب
حسینی پارسا

بروز رسانی و طرح اشکالات سیستم جامع پرداخت بانک ملت جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام

کسی راه کار دیگه ای نداره؟

ممنون

سلام

مقادیر زیر فایل php.ini رو در فولدر administrator و ریشه سایت بررسی و در صورت نیاز اصلاح کنید.

allow_url_fopen=Off

disable_functions=show_source, system, shell_exec, passthru, exec, phpinfo, popen, proc_open

open_basedir=/home/user/domains/dmn/public_html:/tmp:/home/user/domains/dmn/public_html/tmp:/home/user/dom

ains/dmn/public_html/logs

در سطر open_basedir جای مقدار user نام کاربری هاست و جای مقدار dmn دومین مورد نظر قرار بگیره.

امیدوارم درست بشه

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ممنون بابت پاسخ خوبتون

متأسفانه من فایل php.ini رو پیدا نکردم (نه در ریشه هاست -روت - نه در پوشه ادمین)

میشه بگید باید چکار کنم ؟

(باید با پشتیبان هاست تماس بگیرم؟(

میشه اطلاعات هاست رو بدم

خودتون پیگیری کنید؟

با تشکر از شما و جومینایی های عزیز

لینک به ارسال

سلام

ببخشید اسپم میزنم

آیا کسی هست که بتونه کمک کنه

خیلی واجبه به خدا

لینک به ارسال

سلام

ببخشید اسپم میزنم

آیا کسی هست که بتونه کمک کنه

خیلی واجبه به خدا

دوست عزیز

اسپم اخطار در پی داره...

فایل مذکور در اختیار مدیر هاست هست.  هر نوع تغییری در تنظیمات php می بایست توسط مدیر هاست صورت بگیرد.

البته بهترین راه این است که نمایش خطا را خاموش کنید.  اشکالی پیش نخواهد آمد.

یاعلی

لینک به ارسال

سلام

ممنون بابت پاسخ خوبتون

متأسفانه من فایل php.ini رو پیدا نکردم (نه در ریشه هاست -روت - نه در پوشه ادمین)

میشه بگید باید چکار کنم ؟

(باید با پشتیبان هاست تماس بگیرم؟(

میشه اطلاعات هاست رو بدم

خودتون پیگیری کنید؟

با تشکر از شما و جومینایی های عزیز

سلام

فایل ضمیمه رو در ریشه و فولدر administrator قرار بدید. (قبل از آپلود کردن پسوند فایل رو به ini تغییر داده و به جای مقادیر user و dmn در خط open_basedir نام کاربری هاست و دومین مورد نظر رو وارد کنید.)

اگه این مورد جواب نداد به مدیر هاستتون بگید که مواردی رو که در پست قبل گفتم براتون بررسی و در صورت نیاز اصلاح کنه.

و البته روش آقای حسینی پارسا رو هم در نظر بگیرید.

یا علی

php

لینک به ارسال

با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات همه

در ابتدا از همه دوستان تشکر می کنم که زحمت کشیدند و مشکل اینجانب رو بررسی کردند

استاد عزیز آقای حسینی پارسا :

اسپم اخطار در پی داره...

شما درست می فرمائید منم معذرت خواهی کردم آخه چون تاپیک گذشته و تو دید عموم نیست کسی متوجه نمیشه و پاسخ نمیده

بازم من از شما و دوستان تشکر می کنم و بابت ارسال اسپم مجددا عذرخواهی می کنم

فایل ضمیمه رو در ریشه و فولدر administrator قرار بدید

از شما هم تشکر ویژه دارم خیلی زحمت کشیدید

چشم بررسی می کنم و در اولین فرصت جوابش رو اعلام می کنم

بازم از همه تشکر می کنم

التماس دعا

لینک به ارسال

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه

دوستان کد رو به شیوه ای که فرمودید ویرایش کردم و قرار دادم ولی متأسفانه مشکل حل نشد

بازم از همه شما تشکر میکنم که زحمت کشیدید و مشکل من رو بررسی کردید

در حال حاضر با غیرفعال کردن نمایش خطا مشکلم رفع شده

ممنون

التماس دعا

لینک به ارسال

استاد عزیز آقای حسینی پارسا :

اسپم اخطار در پی داره...

شما درست می فرمائید منم معذرت خواهی کردم آخه چون تاپیک گذشته و تو دید عموم نیست کسی متوجه نمیشه و پاسخ نمیده

بازم من از شما و دوستان تشکر می کنم و بابت ارسال اسپم مجددا عذرخواهی می کنم

با سلام

دوست عزیز ، این طرز تفکر شما منطقی نیست که فقط به جهت بالا آوردن تاپیک اسپم ارسال کنید

پست باید در جهت پیشبرد تاپیک ارسال شود در غیر اینصورت مطابق فرمایش جناب پارسا اسپم محسوب میشود و اخطار در پی خواهد داشت و حتی قابل حذف نیز خواهد بود

اگر بنا باشد سایر کاربران نیز همانند شما عمل کنند آنوقت میدونید چه اتفاقی میفته ؟

مطمئن باشید همه تاپیکها مانیتور میشوند و هیچ تاپیکی نخوانده باقی نمیماند و اگر هم کسی پاسخی را بداند حتما" بهتون خواهد گفت و اگر هم بی پاسخ ماندید هیچ مسئولیتی بر گردن کسی نمیباشد

این حرفها رو نزدم که عذرخواهی کنید فقط میخوام بگم بیایید با احترام به قوانین در اصل به همدیگر احترام بگذاریم

صبور و شکیبا باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

من کامپوننت و سه ماژول را نصب کردم حالا یک مشکل دارم و آن هم این است که من یک سایت دو زبانه دارم و وقتی وارد قسمت انگلیسی سایت میروم این ماژول و همچنین سایر قسمت های کامپوننت فارسی است.

من با توجه به آموزشهای خوب سایت چند روزی درگیر ترجمه به انگلیلسی بودم اما نتوانستم. چون پوشه در پوشه زبان قسمتهای مورد نظر وجود نداشت و متون فارسی در داخل کدهای پی اچ پی بودند مانند تکه کد زیر:

components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/default.php

?>
<div class="pa2">شماره فاکتور شما : <?php echo $code ?></div>
 <form action="<?php echo $url ?>" method="post" name="details"  onsubmit="return validateForm()">
<div class="j_alert">تکمیل گزینه هایی که با علامت * نشان داده شده است الزامی است</div>
 <table class="selectjo">
  <tr>
    <td width="30%"><label action="<?php echo '<p>'.JText::_('COM_JOOMINAPAY_EHSAN_NAME').'</p>'> ?>" </label></td>
    <td width="20%"><input name="cname" type="text" /></td>
    </tr><tr>
      <td><label>* پست الکترونیک :</label></td>
    <td><input name="cemail" type="email" dir="ltr" /></td>
  </tr>
  <tr>
     <td><label>کد پستی: </label></td>
    <td><input name="cadd" type="text" dir="ltr" /></td>
        </tr><tr>
    <td><label>* شماره تلفن همراه :</label></td>
    <td><input name="ccellphone" type="text" dir="ltr" /></td>
  </tr>
  <tr>
     <td><label>نشانی :</label></td>
    <td><textarea name='postalcode' type="text" rows='3' cols='25'></textarea></td>
  </tr>

حالا با توجه به توضیحات فوق لطفا راهنمایی بفرمایید که کجا باید تغییرات بدهم تا اگر کسی وارد قسمت فارسی شد تمام گزینه ها فارسی و اگر وارد انگلیسی شد تمام گزینه ها انگلیسی باشد.

باتشکر از پشتیبانی خوب این سایت و دیگر اعضا خانواده جوملا

لینک به ارسال

با سلام

میتونید افزونه رو دو زبانه کنید منتهی باید به جای مواردی که بطور مستقیم داخل فایلها ترجمه شده اند یک متغیر تعریف کنید تا قادر باشید در هر فایل زبان این متغیر را به زبانهای مختلف ترجمه کنید

مثلا" به جای پست الکترونیک خط زیر را جایگزین کنید

<?php echo JText::_('COM_JOOMINAPAY_EMAIL') ?>

بعد کافیه COM_JOOMINAPAY_EMAIL را در هر فایل زبان افزونه تعریف و ترجمه کنید

دقت کنید که تمامی متغیرها با COM_JOOMINAPAY شروع شوند

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

من این پلاگین رو با اسمcom_joominapay_v1.1_joomina رو نصب کردم که حاوی یک کامپوننت و 3 تا ماژول بود رو نصب کردم قبلا خوب کار میکرد اما الان ایراد پیدا کرده و زمانی که میخواد به سرور بانک وصل شه یه صفحه سفید میاد و اصلا وثل نمیشه از صبح باهاش دارم کلنجار میرم اما اصلا وصل نمیشه

این پلاگین مربوط به بانک ملت که از همینجا دانلود کردم اطلاعات ترمینال هم برداشتم اما باز این مشکل پا برجاست خودتون تست کنید ممنون میشم یکی کمک کنه

از این آقای طالبی joomlaforum هم پلاگین پرداخت خریدم اما تراکنش نمیده و بهشون هم گفتم میگه مشکل از سورس جومشاپینگه در صورتی که من با همین سورس  و پلاگین پرداخت جومینا هیچ مشکلی نداشتم و تراکنش هم میداد!ممنون میشم راهنمایی کنید

سایت من www.farazkala.com

لینک به ارسال

من این پلاگین رو با اسمcom_joominapay_v1.1_joomina رو نصب کردم که حاوی یک کامپوننت و 3 تا ماژول بود رو نصب کردم قبلا خوب کار میکرد اما الان ایراد پیدا کرده و زمانی که میخواد به سرور بانک وصل شه یه صفحه سفید میاد و اصلا وثل نمیشه از صبح باهاش دارم کلنجار میرم اما اصلا وصل نمیشه

این پلاگین مربوط به بانک ملت که از همینجا دانلود کردم اطلاعات ترمینال هم برداشتم اما باز این مشکل پا برجاست خودتون تست کنید ممنون میشم یکی کمک کنه

از این آقای طالبی joomlaforum هم پلاگین پرداخت خریدم اما تراکنش نمیده و بهشون هم گفتم میگه مشکل از سورس جومشاپینگه در صورتی که من با همین سورس  و پلاگین پرداخت جومینا هیچ مشکلی نداشتم و تراکنش هم میداد!ممنون میشم راهنمایی کنید

سایت من www.farazkala.com

درود

به جومینا خوش آمدید

این مشکل قبلا بحث شده بود،  توجه داشته باشید که ابتدا می بایست موضوع مورد نظر خود را در انجمن جستجو کنید و اگر پاسخ را نیافتید موضوع جدید ایجاد کنید.

مشکل شما به ip مربوط می شود.  ای پی سرور شما با ای پی ست شده در ترمینال به پرداخت متفاوت است.  ای پی جدید سرور را به پشتیبانی به پرداخت اعلام کنید تا ویرایش کنند.

موضوع ادغام شد

یاعلی

لینک به ارسال

درود

به جومینا خوش آمدید

این مشکل قبلا بحث شده بود، توجه داشته باشید که ابتدا می بایست موضوع مورد نظر خود را در انجمن جستجو کنید و اگر پاسخ را نیافتید موضوع جدید ایجاد کنید.

مشکل شما به ip مربوط می شود. ای پی سرور شما با ای پی ست شده در ترمینال به پرداخت متفاوت است. ای پی جدید سرور را به پشتیبانی به پرداخت اعلام کنید تا ویرایش کنند.

موضوع ادغام شد

یاعلی

با تشکر

شما مطمئن هستید که مشکل از آی پی هست؟چون اگر اینطوریه باید مدیر سرور اینو با ایمیلی چیزی اطلاع بده

خواستم بدونم این فرمایش شما بطور کلی بود یا اینکه سایت بنده رو کنترل کردید؟ ممنون میشم جواب بدید

بعد سوال بعدیم اینکه اگر بخوام نسخه تجاری باشه که روی هر محصول کلیک کنند و بشه خرید کرد چقدر باید هزینه بپردازم و اینکه آیا اون هم شماره تراکنش و پیگیری میده؟

و سوال آخرم اینکه نسخه جدید تر از اینکه رو سایتم نصب کردم اومده؟

www.farazkala.com

با سلام

جناب پارسا حسینی شما فرموده بودید که علت اینکه به صفحه بانک نمیرسم تغییر آی پی هست اما کنترل کردم دیدم آی پ یم تغییر نکرده نمیدونم علتش چیه

من یک پلاگین پرداخت هم خریدم با اونم به درگاه وصل نمیشم!میشه لطف کنید کمک کنید بد جوری گیر کردم

خواستید خودتون چک کنید نه این پرداخت دستی و نه اون پلاگینی که خریدم به بانک وصل نمیشه شماره ترمینال و ... همه رو درست وارد کردم از دیروز اینجوری شده

پست ها ادغام شد

لینک به ارسال

با تشکر

شما مطمئن هستید که مشکل از آی پی هست؟چون اگر اینطوریه باید مدیر سرور اینو با ایمیلی چیزی اطلاع بده

خواستم بدونم این فرمایش شما بطور کلی بود یا اینکه سایت بنده رو کنترل کردید؟ ممنون میشم جواب بدید

بعد سوال بعدیم اینکه اگر بخوام نسخه تجاری باشه که روی هر محصول کلیک کنند و بشه خرید کرد چقدر باید هزینه بپردازم و اینکه آیا اون هم شماره تراکنش و پیگیریژ

میده؟

و سوال آخرم اینکه نسخه جدید تر از اینکه رو سایتم نصب کردم اومده؟

www.farazkala.com

با سلام

جناب پارسا حسینی شما فرموده بودید که علت اینکه به صفحه بانک نمیرسم تغییر آی پی هست اما کنترل کردم دیدم آی پ یم تغییر نکرده نمیدونم علتش چیه

من یک پلاگین پرداخت هم خریدم با اونم به درگاه وصل نمیشم!میشه لطف کنید کمک کنید بد جوری گیر کردم

خواستید خودتون چک کنید نه این پرداخت دستی و نه اون پلاگینی که خریدم به بانک وصل نمیشه شماره ترمینال و ... همه رو درست وارد کردم از دیروز اینجوری شده

پست ها ادغام شد

درود

1- معمولا این اشکال از آی پی هست.  البته گاهی هم از اطلاعات ترمینال هست.  در هر حال به پشتیبانی به پرداخت تماس بگیرید و بگید لاگ ترمینال رو چک کنند تا اشکال مشخص شود

2- همین سیستم کار شما را راه می اندازد.  با استفاده از ماژول همراه می توانید محصولات رو بفروشید و شماره پیگیری به مشتری بدهید. در همین سیستم کنکاش کنید کارتون انجام می شه

3- آخرین نسخه همین هست که در همین تاپیک معرفی شده

یاعلی

لینک به ارسال

درود

1- معمولا این اشکال از آی پی هست.  البته گاهی هم از اطلاعات ترمینال هست.  در هر حال به پشتیبانی به پرداخت تماس بگیرید و بگید لاگ ترمینال رو چک کنند تا اشکال مشخص شود

2- همین سیستم کار شما را راه می اندازد.  با استفاده از ماژول همراه می توانید محصولات رو بفروشید و شماره پیگیری به مشتری بدهید. در همین سیستم کنکاش کنید کارتون انجام می شه

3- آخرین نسخه همین هست که در همین تاپیک معرفی شده

یاعلی

ممنون از جوابتون

من ترمینال رو قبلا هم چک کرده بودم مشکلی نداشت

در مورد لاگ هم با به پرداخت صحبت کردم میگن اصلا به ملت وصل نمیشه که لاگ بده (درواقع مشکل همین سمت هست!)

یه راهنمایی کنیدخدایی خیلی اذیت میکنه این داستان منو!قبلا کارمیکرد هم پرداخت دستی جومینا و هم پلاگین پرداختی که خریدم...................؟؟؟

لینک به ارسال

ممنون از جوابتون

من ترمینال رو قبلا هم چک کرده بودم مشکلی نداشت

در مورد لاگ هم با به پرداخت صحبت کردم میگن اصلا به ملت وصل نمیشه که لاگ بده (درواقع مشکل همین سمت هست!)

یه راهنمایی کنیدخدایی خیلی اذیت میکنه این داستان منو!قبلا کارمیکرد هم پرداخت دستی جومینا و هم پلاگین پرداختی که خریدم...................؟؟؟

لینک ماژول فعال رو بفرمائید

لینک به ارسال

عزیز اگه منظورت ماژول پرداخت جومینا هست حذفش کردم تا پشتیبانی پلاگینی که خرید کردم نگن  از ماژول های دیگه استفاده کردی بخاطر همین مشکل پیدا کرده چون سابقه این حرفارو دارن

الان یه پلاگین پرداخت پی سی ملت و یکی هم که خریدم روی سایته میتونید ملاحظه کنید که هر دو این مشکل رو دارند البته پرداخت جومینا هم بود (در آخر مثل این 2 تا )کار نمیکرد اما اولش خیلی عالی بود 

لینک به ارسال

عزیز اگه منظورت ماژول پرداخت جومینا هست حذفش کردم تا پشتیبانی پلاگینی که خرید کردم نگن  از ماژول های دیگه استفاده کردی بخاطر همین مشکل پیدا کرده چون سابقه این حرفارو دارن

الان یه پلاگین پرداخت پی سی ملت و یکی هم که خریدم روی سایته میتونید ملاحظه کنید که هر دو این مشکل رو دارند البته پرداخت جومینا هم بود (در آخر مثل این 2 تا )کار نمیکرد اما اولش خیلی عالی بود 

دوست عزیز

خب من در چه مورد باید راهنمایی کنم؟  اینجا تاپیک پشتیبانی از سیستم جامع پرداخت جومیناست.  در موارد دیگر به پشتیبانی مربوطه مراجعه کنید.

یاعلی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام
کامپوننت بهینه شده بانک ملت برای سرور های داخلی رو روی سایتم نصب داشتم و وقتی از طریق ماژول یک خرید انجام میشد به خوبی کار میکر تا اینکه سرور رو منتقل کردم
الان وقتی یک کاربر از طریق ماژول معرفی محصول یک خرید انجام میده در هنگام انتقال به درگاه پرداخت خطای session_start() رو نشون میده این خطا دقیقا در صفحه ای که در حالا انتقال رو مینویسه بالای کادر زرد نشون میده
محتوای جدول session رو هم خالی کردم ولی نمیدونم دیگه چیکار کنم
متن کامل خطا:
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/webir/domains/mydomain.com/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php:3) in /home/webir/domains/mydomain.com/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 532

آدرس صفحه ای که خطا رو نشون میده:
http://mydomain.com/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php

نکته آخر اینکه به درگاه پرداخت منتقل میشه فقط این خطا رو نشون میده

نکته یکی مونده به آخر اینکه توی نت و انجمن جستجو کردم موردی که دقیقا این مشکل رو به جواب رسونده باشه ندیدم!!

با تشکر :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

---------------------------------------------------------------------

توی این تاپیک دیدم یه دوستی گفته بود با خواموش کردن خطا های جوملا دیگه این پیغام نمایش داده نمیشه اما با این روش هم همچنان مشکل نمایش خطای بالا وجود داره لطفا دوستان اگر راه حلی دارند بیان کنند
زشته این خطا نمایش داده بشه هر چند که مراحل پرداخت با موفقیت انجام میشه

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
پست ها ادغام شدند !

لینک به ارسال

دوست عزیز همراه این افزونه یک آموزش ویدئویی هم وجود دارد آن آموزش را ببنید سئوال ها تون پاسخ داده میشود

آقای تهرانی عزیز با اینکه این افزونه با افزونه زرین پال شبیه هست بهتر بود یک آموزش در مورد درگاه ملت هم میساختین آخه همه که نمیدونن این دو تا مثل همه به هر حال تشکر

لینک به ارسال

من این افزونه را نصب کردم هنگام اتصال به بانک با خطای زیر مواجه میشه بعد وصل میشه تصویرپیوست شده است

post-9647-0-26003200-1377241939_thumb.jp

لینک به ارسال

با سلام.

من از این ماژول دارم استفاده میکنم و بابت ساخت و نشر رایگان اون از جومینا سپاسگذارم. یک تغییر در این ماژول نیاز دارم اگه شد راهنمایی بفرمایید. برای پرداخت مستقیم مبلغ رو به تومان میگیره که چند بار برای من دردسر ساز شده. نیاز دارم که ورودی به ریال باشه ممنون اگه کمک کنید.

لینک به ارسال

سلام

وقتی کامپوننتی که برای هاست های خارجی می باشد را نصب کردم در صفحه تراکنش ها ارور زیر را نمایش می دهد و هیچ تراکنشی را نشان نمی دهد: لطفا منو راهنمایی کنید...

• Unknown column 'a.tar' in 'field list' SQL=SELECT a.id, a.catid, a.description, a.pdate, a.done, a.bank , a.price , a.code, a.tar, b.title AS category FROM j25_joominapay AS a LEFT JOIN j25_categories AS b ON b.id = a.catid
    Unknown column 'a.tar' in 'field list' SQL=SELECT a.id, a.catid, a.description, a.pdate, a.done, a.bank , a.price , a.code, a.tar, b.title AS category FROM j25_joominapay AS a LEFT JOIN j25_categories AS b ON b.id = a.catid LIMIT 0, 20
    Unknown column 'a.tar' in 'field list' SQL=SELECT a.id, a.catid, a.description, a.pdate, a.done, a.bank , a.price , a.code, a.tar, b.title AS category FROM j25_joominapay AS a LEFT JOIN j25_categories AS b ON b.id = a.catid

لینک به ارسال

با سلام

یکبار دیگه افزونه رو نصب کنید . جداول افزونه به درستی ایجاد نشدند

از طریق نصب از پوشه اقدام کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...