رفتن به مطلب
neda2

درخواست همكاري در فارسي سازي

پست های پیشنهاد شده

ما هم اینجا هستیم کمکت کنیم فکر کنم برای شروع آموزش فارسی سازی قالب های جوملا بخونید که در آن کل css را شرح داده ام

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا خیلی‌ بحث جالب و مهیجی بود اما به نظر من هم توجه کنید :

خوب اول که به جومینا اومدم اول از همه از آقای تهرانی‌ خواستم که این آموزش فارسی سازی قالب‌های ارتیستیر رو به من بده !!!!

خوب ایشون این کار رو نکردن و فقط منو راهنمایی کردن .

راستش رو بخواین اول من از این کار آقای تهرانی‌ خیلی‌ ناراحت شدم .:s

که مشکل کوچولویی بین من و امیر جون هم به وجود اومد که خدا رو شکر خیلی‌ سریع حل شد !!!:D

بد از اون من چون با برنامه نویسی تحت وب آشنیی زیادی داشتم اومدم کار فارسی سازی رو خودم شروع کردم و تا الان هم پیش بردم و خیلی‌ خوب دراومده !!!البته درسته که هنوز یه سری مشکل داره اما من دارم هنوز روش کار می‌کنم و هر روز بهتر از دیروز می‌شه !!!تقریبا هم تموم شده !!!

بعد از این مدت ،تازه فهمیدم که امیر جان با ندادن اون آموزش به من چه لطفی‌ در حق من کرده !!!

چون واقعاً تو برنامه نویسی پیشرفت خیلی‌ خوبی داشتم .:)

واقعا میگم که از امیر جان خیلی‌ ممنونم .:heart:

راهنمایی :

خوب شما اول از همه باید css رو یاد بگیرید که یه اموزش از اون تو سایت هست .

به همین راحتی‌ !!!

اینم از تجربه یه شخصی من !!!

اومیدورم که کمکتون بکنه !!

بازم نظر ،نظره خودتونه !!!

بازم از امیر رضا تهرانی‌ عزیز دوست خوبم تشکر می‌کنم .

:heart::heart::heart::heart::heart:

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز hesam جان این تجربه ایه که تقریبا همه ما در انجمن های قبلی خودمون اونو کسب کردیم وراه درست هم همینه چون آموزشی که امیرجان برای آرتیستر درست کردن با اینکه واقعا عالیه و کامل قالب را فارسی میکنه ولی یه جورایی به قول ما اصفهانیا سیستم هولو برو توگلوئه و اگه شما یه مشکل دیگه یه جای دیگه برات پیش بیاد مثلا فارسی سازی یه قالب غیر آرتیستر یا یه ماژول خاص یا تنظیمات خاص روی قالب اون موقع به مشکل می خوری

به نظر من بهترین راه برای فارسی سازی استفاده از آزمون و حطاست و البته یکی دوتا مقاله ساده فارسی سازی و css و دیگه بقیش با خودتونه اگه مشکلی هم پیش اومد که بچه های انجمن برای راهنمایی هستند برای آزمون و خطا و شروع کار هم میتونید از افزونه های webdeveloper و یا firebug

فایرفاکس و به تازگی یه افزونه که به صورت پیشفرض در جدیدترین ورژن opera قرار داره استفاده کنید مطمئن باش بعد از یه مدت کوتاه راه میفتی و اون موقع میتونی هر قالب را چه تجاری و چه غیر تجاری فارسی کنی

البته ناگفته نماند که از بحث آرتیستر که بگذریم آموزش ویدیویی امیر عزیز واقعا بی نظیر و یکی از کم نقص ترین آموزش هایی بود که تا حالا دیده بودم و بهش تبریک میگم

لینک به ارسال

من همیشه میگم هر کمی باشه من میکنم چه راهنمایی و چه هر چیز دیگه اما جدا نگرانی هایی هم دارم مثلا الان قسمت دوم آموزش طراحی قالب آماده شده که به صورت تصویری هم هست اما منتشرش نکرده ام دلیلشم قبلا کلی در موردش بحث شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...