رفتن به مطلب
neda2

درخواست همكاري در فارسي سازي

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من تعدادي قالب با آرتيستر طراحي كرده ام كه فارسي سازي آن مشكل دارد ...آيا دوست داريد با يكديگر آنها را فارسي و منتشر كنيم و با مشورت يكديگر قالبهاي جديد بسازيم و با لينك سايت من و هردوستي كه كمك ميكند تا فارسي شوند منتشر كنيم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ندا جان به سایت خودت خوش امدی....

برای فارسی سازی قالبهای که با آرتیستر ساختید می تونید از آموزشی که رو سایت قرار داره استفاده کنید ...

و اگه مشکلی هم داشتید تو فروم بپرسید تا جواب داده بشه ...;)

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

راستی من فکر کنم همین کارو فقط بلد باشم بعد از اینکه شما فارسی سازی رو از سایت دید منم به شما کمک می کنم تا این کارو به ..... انجام بدین لطفا قالب ها رو جایی آپلود کنید :heart:

لینک به ارسال

با سلام

ندا جان به سایت خودت خوش امدی....

برای فارسی سازی قالبهای که با آرتیستر ساختید می تونید از آموزشی که رو سایت قرار داره استفاده کنید ...

و اگه مشکلی هم داشتید تو فروم بپرسید تا جواب داده بشه ...;)

موفق باشید

یا علی

سلام وقت بخیر،از آنجایی که زمان انتشار برنامه آرتیستر بود آقای امیر می دونند 2 سال پیش من کار با این برنامه را با کد نویسی کمی کنار گذاشته و با آن که زمان بچه های قدیمی مانند زراعتی که زمانی ***** بودند کار می کردیم که از آن زمان به بعد بفکر طراحی آموزش فارسی سازی آن برنامه و قالب های آن مخصوصا جوملا ایجاد کردم ولی تا به امروز ناقص بودند ولی الان بسته کامل در حد چند 10 ص مصور و ساده ساخته ام که اگر بهمراه طراحی وب و مدیریت وب و فارسی سازی قالب آرتیستر انتشار دهم فکر کنم بقیه دادشون در میاد حال نظر سنجی می گذارم برای انتشار این نسخه از کارهایم نمونه مثال هم می آورم قالبی که ساختم نه یکی بلکه چندین سایت با آن راه اندازی نموده ام.

با احترام

مهدی هواسی پور

گروه طراحان جوان

لینک به ارسال

من با انتشار عمومی فارسی سازی قالب های آرتیستیر موافق نیستم گرچه خودم برای مشتریانم با آرتیستیر طراحی نمیکنم اما انتشارش موجب خسارت به بعضی از دوستان میشه . آموزشش هم 10 صفحه نیست 1 صفحه هم بزور میشه و خیلی سادس اما دلیل عدم انتشارش تنها اینه که به دوستان صدمه ای وارد نکنه

لینک به ارسال

بله منم با امیر جان موافقم که نباید آموزش فارسی سازی دقیقی منتشر بشه.برای فارسی سازی هم دویت عزیز پیشنهاد میکنم آزمون و خطا کنید مطمئن باشید که میتونید خودتون قالب ها رو فارسی کنید.

لینک به ارسال

اصلا بیان یه کاری کنید این دوستومن که می خواد این کارو بکنه بعد از خوندن مطالب آموزشی به عنوان نمونه یک قلب رو فارسی سازی کنه و بعد در انجمن قرار بده که هم اگه مشکل داشت دوستان اون رو برطرف کنند که فکر کنم دیگه به کسی خسارت وارد نکنه ولی انتشار قالب های تاپ آرتیستر از طرف دوستان که می خوان برای دانلود بزارن فکر نکنم بد باشه :cool:

لینک به ارسال

ولي من اصلا با اين سياست موافق نيستم كه به خاطر جيب چند نفر ما بخواهيم يك عده زيادي را از دانشي محروم كنيم شما اگر سايت جوملا عرب را نگاه كنيد ميبينيد كه كوچكترين آموزش ها را گزاشته تا همه اعراب بتونند استفاده كنند آن وقت ما مياييم و ميگوييم داد يك عده بلند ميشه چون ديگه نميتونند قالب طراحي كنند :angel:

اتفاقا بايد منتشر بشه تا آنها كارهاي بهتري را تحويل دهند تا يك جوري رقابت و در واقع بالا رفتن سطح كيفي قالبها شود

لینک به ارسال

بله در مواردی حق با شماست اما هر سایت سیاست خودش را داره

راستی من همین الان پیام خصوصی شما دیدم ، حتما با شما تماس میگیرم

لینک به ارسال

سلام بر همه موافقان و مخالفان

اول بگويم شايد زبان من زياد رك باشد ببخشيد .....يك گروه در جهان ميايند و برنامه اي را ابداع ميكنند تا سلطه سرمايه داران نرم افزاري را از بين ببرند و ما در كشور خودمان راضي نيستيم علمي را كه داريم منتشر كنيم چون از آن راه پول درمياوريم ...شما مقالات را منتشر كنيد اگر كسي عرضه داشت به پيشرفت آن كمك ميكند و اگر عرضه نداشت در همان پله اول مي ايستد ....

من چند سال است كه بدون تعليمات و آموزش آكادميك سايتي را راه انداختم ... تا به بعضي از سايتها بفهمانم رايگان كار كردن چه لذتي دارد ... من قصد داشتم بيشترين قالب را براي جوملا بسازم تا هركس با هر سليقه سراغ سايت خارجي نرود هرچند اين كار را با همان نرم افزار خارجي و دانش محدود خود انجام دهم....ما اگر دست به دست هم بدهيم ميتوانيم روي هر خارجي را كم كنيم نه آن كه تفاله هاي آنها را ببلعيم ... آقاي تهراني براي چي قالب رايگان ميسازي ...آيا لذت نميبري كاري تازه انجام ميدهي تا ديگران از آن بهره ببرند ؟ من هم همين قصد را دارم ولي جالب است براي گرفتن دعوت نامه به چند كاربر حتي شما نامه نوشتم تا آموزش را داشته باشم اما هيچ كدام جواب مثبت نداديد .....اينجوري ميخواهيد در نت جهاني يكه تازي كنيد ؟؟؟؟فكر كرديد دروغ ميگويم ...كه مدير سايت هستم و قصد ديگري دارم .....

مهدي رفوگر

http://nedatech.ir

از همه متشكرم

لینک به ارسال
آيا لذت نميبري كاري تازه انجام ميدهي تا ديگران از آن بهره ببرند ؟

چرا میبرم دنبال مسائل مالی هم نیستم

ولي جالب است براي گرفتن دعوت نامه به چند كاربر حتي شما نامه نوشتم تا آموزش را داشته باشم اما هيچ كدام جواب مثبت نداديد

عزیزم چندین بار در این مورد بحث شده ، سیاست سایت اینه . شما در انجمن فعالیت کن بعد ببین بهت دعوت نامه میدیم یا نه . تا بحال 2 نفر از همین انجمن دعوت نامه گرفته اند . فکر نکن فعالیت شما در انجمن برای مورد خاصی است تنها چیزی که مهم میشه اینه با فعالیت شما در انجمن رحمت میکشی و خودت را جزوی از جومینا حساب میکنی به عبارتی آدم در 2 صورت خودش را مالک چیزی میدونه یا پولش را بده یا براش زحمت بکشه . ما دنبال پول نیستیم اما زحمتش را بکش بعد ببین مالکش میشی یا نه . مشکل همه اینه که میخوان هلو برو تو گلو باشه .

كر كرديد دروغ ميگويم ...كه مدير سايت هستم و قصد ديگري دارم .....

انصافا اینطوری نیست . اما قوانینی گذاشتیم که من هم سعی میکنم رعایت کنم

ارادتمند

تهرانی

لینک به ارسال

سلام

به نظر من artisteer برای طراحی قالب ساخته شده و هرکسی می تونه به سلیقه خودش قالبی دلخواه طراحی کنه اگر سیاست این سایت اینه که نباید آموزش کار با این برنامه منتشر بشه خب مربوط به مدیر سایت هست و کسی نمیتونه شکایتی کنه چرا که تمامی اختیارات با مدیران یاست هست اما سایت های زیادی هستند که آموزش کامل این نرم افزار رو منتشر کردند. نام نمی برم چرا که شاید خلاف قوانین باشه.

این که منتشر کردن این گونه آموزش ها امکان داره به بعضی طراحان لطمه وارد کنه درست.

اما آیا این که بعضی طراحان از فراگیری طراحی و فارسی سازی باز بمانند هم قابل قبول است؟

آیا این لطمه ای به طراحان تازه کار وارد نمی کنه؟

لینک به ارسال

نه سیاست ما این نیست که آموزش فارسی سازی منتشر نشه . بلکه آموزش و یا کلا هر چیزی که در جومینا مخصوص اعضا قرار داره نمیشه جایی منتشرش کرد هر کسی میتونه بیاد یه آموزش برای فارسی سازی آرتیستیر در انجمن قرار بده اما اونی که ماله سایته نمیشه منتشرش کرد

لینک به ارسال

سلام

خب بنده هم با اين امر موافقم.

اگر سايتي بعضي از امكاناتش رو مختص اعضا قرار ميده نميشه انتظار داشت كه همون امكانات رو در اختيار كاربران غير عضو قرار بده خب ينده در اولين فرصت يا خودم اين آموزش رو درست مي كنم و در انجمن قرار مي دم و يا اگر وقتش رو نداشتم از يك منبع معتبر براي دوستان عزيز اين مطلب رو در انجمن قرار خواهم داد.

لینک به ارسال

سلام

من در را بطه با ترجمه حاضر به همکاری هستم و اگر آقای تهرانی یادشان باشد ترجمه کامپوننت k2 را اصلاح کرده بودم . خلاصه ما هستیم

یا علی

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه ی دوستان آقا کار دیگه تموم شده تمام این قالب ها رو دوست خوبمون ned2 در انجمن میزاره

و مسوالیت فارسی سازی رو من و امیر تهرانی بر عهده می گیریم و تمام قالب های این دوستمون رو فارسی کرده و در انجمن میزاریم

من با دوسمون ned2 یا مهدی رفوگر من حدود نیم ساعت حرف زدم و ایشون قرار هست که قالب ها رو در انجمن بزاره تا ما دیگه کارو سر راست کنیم

فقط دوست عزیزم بگه ورژن آرتیسترش نده تا کارو شروع کنیم و قالب هاشو جدا گونه با موضوع مناسب آپلود کنه

لینک به ارسال

با سلام , من تازه دیدم این بحث و و تازه اومدم تو سایت

به نظر من نرم افزارArtisteer یک نرم افزار عالی برای ساخت قالب جوملا است واقعا انعطاف پذیر می باشد

من همین جا میگم هر قالب را ساخت بده تا براش فارسی کنم . اگر هم خواستید بگید براتون قالب و رایگان طراحی کنم پ:):D

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه می تونی قالب رو طراحی کنی خوب طراحی کن تا دوستان دیگه از این قالب ها در انجمن استفاده کنند و ما هم کار های شما رو ببینم راستی به انجمن خودت خوش اومدی

لینک به ارسال

با سلام

شهریار جون من زیاد با این کار موافق نیستم... :s البته دلیلی هم برای کارم دارم .

1* این جای برای کسانی هست که حرفه اند( نه مثل من بی سواد و تازه کار ). این افراد هم خودشون باید فارسی سازی رو بلد باشند :dodgy: !!! ... منظورم اینکه باید کم کم شرع کنند به یاد گیری (خدا شاهده اگه از کارهای خودتون استفاده کنید خیلی خیلی بیشتر از اینیکه از کار دیگرن استفاده کنید لذت بخشتره...) باز من میگم شما شروع کنید مام کمکتون می کنیم چندتارو که اینطوری فارسی کردید، میبینید خودتون شدید یک فارسی سازه حرفه ای ...:heart:

2** باز هم اگه قرار باشه قالبی فارسی سازی بشه بهتر همون زمان گه دوستان قالبشونو برای فارسی سازی تو فروم قرار میدند یک نظر سنجی ساده هم برای { RTL بشه ؟ RTL نشه ؟ } قرار دهند { و بار آن یکحد نصاب هم تایین بشه مثلا 10 = رای مخالف - رای موافق } و بعد این قضایا یکی از دوستان فارسی سازی ( شما،من، اونیکی ... ) میکنه. { بعد این که فارسی سازی توست ( شما،من، اونیکی ... )تموم شده توست نفر 2وم هم ی بار چک بشه و کار تموم بشه ;)

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

سلام سعید جان بخاطر اینکه نمی تونم قارسی سازی رو برای همه انتشار بدیم یعنی همون آموزش فارسی سازی آرتیستر هست هرجایی باید مثل من مبتدی باشه تازه کار باشه دوستان می تونن این قالب ها که شروع می شه رو فارسی کنند و با فارسی سازی که ما می کنیم مقایسه کنند تا کم کم به اون حد برسند

حالا دوباره برای فارسی سازی ما اون رو برای نظر سنجی می زاریم ولی چند تا قالب این دوستمون که تاپ هست رو من فارسی می کنم ون به دوست گلم مهدی رفوگر قول دادم حالا باعث می شه که بخش قالب های ما هم قوت بگیره و امیر هم کمی این مضوع رو تعید کرده چون من باهاش یه 20 دقیقه ای حرف زدم بازم نظر جمع مهمه

لینک به ارسال

با سلام

شهریار جون منظور من این نبود که کاربر تازه کار تو فروم نیست و نباید باشه ... بلکه منظور من این بود که چون اکثر بچه های این فروم خودشون اهل فن هستند{و حرفه ای جوملا} ... منم می خواستم بهشون بگم یا علی بگندو این چندتا فنرو م یاد بگیرند و در این باب محتاج کسی نباشند :rolleyes:( ماهیگیری رو یاد بگیرند ...!!! )

در باره این که شما به آقا مهدی قول دادیدن ... این یک بحث دیگست ... :blush:

ولی در باره نحوه فارسی سازی قالبهای دوستان نظر من همونی هست که گفتم. (بخش2وم)

2** باز هم اگه قرار باشه قالبی فارسی سازی بشه بهتر همون زمان گه دوستان قالبشونو برای فارسی سازی تو فروم قرار میدند یک نظر سنجی ساده هم برای { RTL بشه ؟ RTL نشه ؟ } قرار دهند { و بار آن یکحد نصاب هم تایین بشه مثلا 10تا، 10 = رای مخالف - رای موافق } و بعد این قضایا یکی از دوستان فارسی سازی ( شما،من، اونیکی ... ) میکنه. { بعد این که فارسی سازی توست ( شما،من، اونیکی ... )تموم شده توست نفر 2وم هم ی بار چک بشه و کار تموم بشه Wink

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

سلام

دوستان ميبينم مخالف و موافق عقايد جالبي دارند و درخور توجه است اما همه بر يك مساله كه آموزش است توافق دارند ...پس با اجازه شما يك مبحث جديد باز ميكنم تا به اهداف آموزش كه مورد تائيد همه است برسيم ...در مبحث جديد به عنوان يك آماتور قالبي را منتشر ميكنم تا دوستان نقاط ضعف و راهكارهاي فارسي سازي و ......هرچه ميدانند و ميخواهند منتشر كنند تا همه از يكديگر بياموزيم ............پس با اجازه اساتيد شروع ميكنم.....همه موفق و شادكام و پيروز باشيد......

لینک به ارسال
با سلام

شهریار جون منظور من این نبود که کاربر تازه کار تو فروم نیست و نباید باشه ... بلکه منظور من این بود که چون اکثر بچه های این فروم خودشون اهل فن هستند{و حرفه ای جوملا} ... منم می خواستم بهشون بگم یا علی بگندو این چندتا فنرو م یاد بگیرند و در این باب محتاج کسی نباشند ( ماهیگیری رو یاد بگیرند ...!!! )

در باره این که شما به آقا مهدی قول دادیدن ... این یک بحث دیگست ...

ولی در باره نحوه فارسی سازی قالبهای دوستان نظر من همونی هست که گفتم. (بخش2وم)

تازه گرفتم سعید جان حتما منم همین رو می گم قالب ها رو در انجمن بزارن و یه نظر سنجی که این دوستمون هم یکی از کار هاشو رو در لینک زیر گزاشته و خودش هم کمی فارسی سازی کرده

اینم لینک مطلب

http://forum.joomina.ir/showthread.php?tid=257&pid=949#pid949

امید وارم ... :heart:

لینک به ارسال

سلام

من هم موافقم به جاي اينكه قالب ها رو بذارن تا براشون فارسي كنن بهتره خودشون قالب هاشون رو فارسي كنن اگه اينطوري كه شما فرموديد پيش بره كه ديگه كسي حرفه اي نميشه فقط از حرفه ديگر حرفه اي ها استفاده ميشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...