رفتن به مطلب
saeidrp

مشکل در سیستم جامع پرداخت بانک ملت

پست های پیشنهاد شده

سلام.من

سیستم جامع پرداخت بانک ملت

را نصب و تراکنش های موفق زیادی رو انجام داده ام.ولی الان یه مشکل با این کامپوننت دارم و اون اینه که الان تعداد تراکنشهای من حدوداً به 30 عدد رسیده و در بخش مدیریت کامپوننت روی فهرست تراکنشها کلیک که می کنم با توجه به  اینکه تعداد پیشفرض لیست در جوملای من روی 20 تنظیم شدهاست، در صفحه اول لیست  20تراکنش اول نمایش داده می شود و برای دیدن بقیه تراکنشها ( یعنی ده تای دیگر) قاعدتاً باید  در صفحه بندی پایین لیست روی شماره 2  یا دکمه بعدی کلیک کرد ولی مشکل اینجاست که به محض کلیک  روی آنها بجای نمایش ادامه لیست ، به صفحه اول کامپوننت بر می گردد

لطفاً بررسی بفر مایید ببینید مشکل از کجاست. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم دقیقا هم این مشکل رو دارم

هم این که تراکنش ها منظم پشت سر هم لیست نمیشن

مثلا اخرین تراکنش بین تراکنش ها قدیمم در وسط قرار میگیره

و نه به ابتدای تراکنش ها میره نه انتهاش و پیدا کردن تراکنش های روز سخت میشه

لینک به ارسال

منم دقیقا هم این مشکل رو دارم

هم این که تراکنش ها منظم پشت سر هم لیست نمیشن

مثلا اخرین تراکنش بین تراکنش ها قدیمم در وسط قرار میگیره

و نه به ابتدای تراکنش ها میره نه انتهاش و پیدا کردن تراکنش های روز سخت میشه

آیا برای شما هم در صفحه فهرست تراکنش ها ، هنگامی که لیست تراکنش ها چند صفحه ای هستش با کلیک روی شماره صفحه 2 و بیشتر بجای نمایش ادامه لیست به صفحه اول کامپوننت بر میگردد.؟

لینک به ارسال

بله صفحات دیگه رو اصلا نشون نمیده

باید از تراکنش های قبلیم اون قدر پاک کنم که کلا به اندازه یه صفحه باشه و بشه تراکنش های جدید رو دید

لینک به ارسال

فکر کنم فقط خود استاد امیر رضا تهرانی بتونن این مشکل رو حل کنند.

لینک به ارسال

کار که نشد نداره

به شرطی که براش وقت گذاشته بشه

جناب استاد تهرانی اگه یه وقت کوچولو می زاشتید و این مشکلی رو که ما داریم رو چک می کردید  خیلی ممنون می شدیم.اگه یه راهنمایی کوچولو هم بکنید شاید خودمون بتونیم حل کنیم.

لینک به ارسال

جناب استاد تهرانی اگه یه وقت کوچولو می زاشتید و این مشکلی رو که ما داریم رو چک می کردید  خیلی ممنون می شدیم.اگه یه راهنمایی کوچولو هم بکنید شاید خودمون بتونیم حل کنیم.

سلام

فکر کنم بشه در بخش رهگیری تراکنش ها با جستجو بر اساس تاریخ کل تراکنش های یه روز خاص رو آورد

یا علی

لینک به ارسال

سلام

فکر کنم بشه در بخش رهگیری تراکنش ها با جستجو بر اساس تاریخ کل تراکنش های یه روز خاص رو آورد

یا علی

با تشکر.

ولی ولی باید اون مشکلی که  در تاپیک اول گفته شد حل بشه. تا لیست بندی تراکنشها مانند سایر کامپوننتها به درستی عمل کند.

کماکان منتظر یک جواب اساسی هسستیم.

لینک به ارسال

درود

این مشکل را به اطلاع آقای تهرانی برسانید تا برطرف کنند

به دلیل مشغله ی زیاد کمتر در انجمن جستجو می کنند.

یاعلی

لینک به ارسال

درود

این مشکل را به اطلاع آقای تهرانی برسانید تا برطرف کنند

به دلیل مشغله ی زیاد کمتر در انجمن جستجو می کنند.

یاعلی

بله فکر خوبی است . اما توسط چه کسی و چگونه باید به اطلاع استاد تهرانی رسانده شود؟

لینک به ارسال

بله فکر خوبی است . اما توسط چه کسی و چگونه باید به اطلاع استاد تهرانی رسانده شود؟

ایمیل،  پیام خصوصی و در نهایت تماس تلفنی

یاعلی

لینک به ارسال

ایمیل،  پیام خصوصی و در نهایت تماس تلفنی

یاعلی

پیغام خصوصی جناب تهرانی غیر فعاله. ایمیل و شماره تلفنش رو   همچنین ندارم.

جناب استاد تهرانی دست نیافتنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

پیغام خصوصی جناب تهرانی غیر فعاله. ایمیل و شماره تلفنش رو   همچنین ندارم.

جناب استاد تهرانی دست نیافتنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

درود

به اندازه ی یه کوچولو تلاش...

http://www.joomina.ir/contactus/modid-174-col-300

اول ایمیل  و در نهایت تماس تلفنی

یاعلی

لینک به ارسال

درود

به اندازه ی یه کوچولو تلاش...

http://www.joomina.ir/contactus/modid-174-col-300

اول ایمیل  و در نهایت تماس تلفنی

یاعلی

در صفحه تماس با مدیریت که کد امنیتی خرابه و نمی توان ایمیل فرستاد. مونده فقط تلفن همراه که بعید میدونم ایشون به خاطر مشغله کاری بردارند.

لینک به ارسال

با سلام و تشکر بی پایان
من افزونه ی پرداخت سریع رو در سایتم در منوی سمت راست گذاشتم اما فیلد وارد کردن قیمت و توضیحات زیادی بزرگ شده و وقتی قیمت رو وارد میکنید مشخص نیست . اگر میشه ی نگاهی بندازید کاملا این چیزی که میگم مشخص هست . ممنون میشم راهنمایی بکنید که از کجا عرض یا طول این فیلد ها کوچک میشه
سایت من : www.pgpisp.ir

خواهش میکنم یکی کمکم کنه بد جوری بش نیاز دارم

لینک به ارسال

با سلام و تشکر بی پایان

من افزونه ی پرداخت سریع رو در سایتم در منوی سمت راست گذاشتم اما فیلد وارد کردن قیمت و توضیحات زیادی بزرگ شده و وقتی قیمت رو وارد میکنید مشخص نیست . اگر میشه ی نگاهی بندازید کاملا این چیزی که میگم مشخص هست . ممنون میشم راهنمایی بکنید که از کجا عرض یا طول این فیلد ها کوچک میشه

سایت من : www.pgpisp.ir

خواهش میکنم یکی کمکم کنه بد جوری بش نیاز دارم

سلام

فایل ضمیمه را به جای فایل mod_joominafastpayment.php در فولدر modules->mod_joominafastpayment قرار بدید

یا علی

mod_joominafastpayment.php

لینک به ارسال

سلام

فایل ضمیمه را به جای فایل mod_joominafastpayment.php در فولدر modules->mod_joominafastpayment قرار بدید

یا علی

واقعا ازتون ممنونم . خیلی خیلی . امیدوارم خدا هرچی میخوای بت بده

لینک به ارسال

سلام.من

سیستم جامع پرداخت بانک ملت

را نصب و تراکنش های موفق زیادی رو انجام داده ام.ولی الان یه مشکل با این کامپوننت دارم و اون اینه که الان تعداد تراکنشهای من حدوداً به 30 عدد رسیده و در بخش مدیریت کامپوننت روی فهرست تراکنشها کلیک که می کنم با توجه به  اینکه تعداد پیشفرض لیست در جوملای من روی 20 تنظیم شدهاست، در صفحه اول لیست  20تراکنش اول نمایش داده می شود و برای دیدن بقیه تراکنشها ( یعنی ده تای دیگر) قاعدتاً باید  در صفحه بندی پایین لیست روی شماره 2  یا دکمه بعدی کلیک کرد ولی مشکل اینجاست که به محض کلیک  روی آنها بجای نمایش ادامه لیست ، به صفحه اول کامپوننت بر می گردد

لطفاً بررسی بفر مایید ببینید مشکل از کجاست. 

:(:angry::unsure::wacko::blink:

لینک به ارسال

سلام 

خسته نباشید . زمانی که مبلغ رو وارد میکنید و توضیحات رو مینویسید و دکمه پرداخت رو میزنید سیستم وارد قسمتی میشه که نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، کد پستی ، شماره موبایل و آدرس رو میخواد . راهی هست که بشه این اطلاعات رو کم یا زیاد کرد ؟ مثلا من میخوام ایمیل و آدرس و کد پستی از این قسمت برداشته شه و فقط نام و نام خانوادگی و شماره موبایل باشه

خیلی ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن . باشتشکر از سایت فوقالعادتون

لینک به ارسال

سلام 

خسته نباشید . زمانی که مبلغ رو وارد میکنید و توضیحات رو مینویسید و دکمه پرداخت رو میزنید سیستم وارد قسمتی میشه که نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، کد پستی ، شماره موبایل و آدرس رو میخواد . راهی هست که بشه این اطلاعات رو کم یا زیاد کرد ؟ مثلا من میخوام ایمیل و آدرس و کد پستی از این قسمت برداشته شه و فقط نام و نام خانوادگی و شماره موبایل باشه

خیلی ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن . باشتشکر از سایت فوقالعادتون

سلام

فایل ضمیمه رو جای فایل default.php در فولدر component->com_joominapay->views->prepayment->tmpl قرار بدید. امیدوارم درست بشه

یا علی

default.php

لینک به ارسال

سلام

فایل ضمیمه رو جای فایل default.php در فولدر component->com_joominapay->views->prepayment->tmpl قرار بدید. امیدوارم درست بشه

یا علی

با تشکر فراوان . مشکلم حل شد . خیلی خیلی ممنون

لینک به ارسال

سلام. کماکان مشکل اصلی کامپوننت حل نشد.

این کامپوننت همانطوری که در در اولین تاپیک توضیح دادم  وقتی که تعداد تراکنش ها زیاد می شوند و تعداد آنها از تعداد پیشفرض لیست در جوملای شما بیشتر می شود، در صفحه فهرست تراکنش ها شما فقط قادر به دیدن صفحه اول لیست تراکنش ها هستید و در با کلیک روی شماره صفحات دیگر در لیست بندی پایین صفحه فهرست تراکنشها  به جای رفتن به آن صفحات به صفحه اول کامپوننت می رود.

خواهشاً شما چند تراکنش الکی برای خود بسازید و تعداد لیست بندی پیشفرض جوملایتان را کمتر از تعداد ترا کنش ها تنظیم کنید و ببینید در صفحه فهرست ترا کنشها آیا می توانید همه صفحهات لیست بندی شده را ببینید.؟ شاید این مشکل فقط برای من باشد..

لینک به ارسال

طی تماسی که با جناب تهرانی طراح کامپوننت داشتم ایشون گفتند که باید تابع

pagination 

تصحیح شود.

گویا ایشون برای جوملا 2.5.9 نوشته اند و اکنون برای جوملا 2.5.11 باید تغییراتی انجام شود که ایشون گفتند فعلاً وقتش را ندارند

خوب حالا

کسی هست بتونه این کار رو انجام بده؟

لینک به ارسال

طی تماسی که با جناب تهرانی طراح کامپوننت داشتم ایشون گفتند که باید تابع

pagination 

تصحیح شود.

گویا ایشون برای جوملا 2.5.9 نوشته اند و اکنون برای جوملا 2.5.11 باید تغییراتی انجام شود که ایشون گفتند فعلاً وقتش را ندارند

خوب حالا

کسی هست بتونه این کار رو انجام بده؟

سلام

فایل ضمیمه رو به جای فایل default.php در فولدر administrator->components->com_joominapay->views->joominapaylist->tmpl قرار بدید

امیدوارم مفید باشه

یا علی

default.php

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...