رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. :)

من میخواهم یک فروشگاه اینترنتی پیاده سای کنم.بعد از تحقیق تو اینترنت ویرچومارت را انتخاب کرده ام حال چند سوال داشتم :

1-ایا انتخاب ویرچومارت به عنوان بهترین فروشگاه ساز درست است ؟ اگر نه میشود راهنمایی کنید که من باید از چه فروشگاهی استفاده کنم ؟

2-شما فروشگاه سایتتان یا سایت مشتریانتان را با چه چیزی پیاده کرده اید ؟؟

از شما خواهشمندم که مرا همچون یک دوست راهنمایی کنید چون من قرار است دراین تابستان برای یکی از مشتریان یک فروشگاه کامپیوتری با پرداخت انلاین طراحی کنم.و از الان تا 3 ماه فرصت دام که روی ان کار کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

اگر بخواهید به جوملا متصل باشد ویرچومارت و جوم شاپینگ

اگر بخواهید جدای از جوملا نصب کیند openCart و tomatoCart گزینه های خوبی هستند البته با جستجو مواردی دیگری هم پیدا خواهید کرد

موفق باشید

لینک به ارسال

اقای فرحزادیان از پاسخ خوبتون متشکرم. :wub:

ایا فروشگاه ساز ویرچومارت از لحاظ امنیت برای پیاده سازی یک فروشگاه با قابلیت پرداخت الکترونیکی مناسب هست ؟؟

احتمال داره که ه-ک بشه ؟؟

در ضمن من این فروشگاه ساز رو نصب کرده ام .اما اصلا قالب مناسبی نداره.کسی قالب مناسبی برای فروشگاه ویرچومارت میشناسه ؟؟

لطفا لینک اون رو برا دانلود قرار بدهید.

متشکرم.

لینک به ارسال

درود بر شما

ویرچورمارت یکی از بهترین ها از همه لحاظ هست و بسیار هم پیچیده و پر کاربرد هست

قالبی برای ویرچورمارت نمیشناسم ولی می تونید از بسته نصبی هایی که ویرچورمارت در آن نصب هست استفاده کنید چون از پیش استایل خاص خودش رو داره

لینک به ارسال

اقای میری عزیز متشکرم از پاسختون ;)

دوستان خوب انجمن اموزش فارسی استفاده از ویرچومارت را برای ساختن یک فروشگاه کاملا حرفه ای میشناسند ؟؟

اگر کسی میدونه لطفا لینک اون رو قرار بده.

البته میدونم که این افزونه کاملا فارسی شده است.و میشود که کار با ان را فرا گرفت اما مشکل من نداشتن یک ظاهر فروشگاه مانند حتی با نصب اطلاعات نمونه نسخه فارسی شده سایت جومینا است. میشود مرا راهنمایی کنید که چگونه یه قالب برای این فروشگاه درست کنم.در ضمن من html و css را هم کامل بلدم.

با تشکر :rolleyes:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...