رفتن به مطلب
masoudline

حل ارور دیتابیس توسط اساتید و بزرگان جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

خسته نباشید

من الان یک هفته است دارم درباره اینمشکل برای نصب کامپوننت ها و ماژولها سوال میپرسم ولی تا الان کسی نتونستهمشکل من رو حل کنه از مدیران و ناظران انجمن فعال و با تجربه جومینا میخوام که قدرتخودشون رو نشون بدند و من رو راهنمایی کنند به تایپیکی که در این زمینهقبلا ایجاد شده بود رفتم ولی بازم چیزی نتونستم بکنم.

اولا اطلاعات روبدم هاست من پولی هست از دایرکت ادمین استفاده میکنم اف تی پی جوملامفعاله و پرمیژن پوشه ها 777 یا 755 هست و فایلها هم به همین صورت در ضمناین هم اطلاعات سرور من :

Apache 2.2.16

DirectAdmin 1.36.2

Exim 4.67

MySQL 5.0.67

Named 9.3.4

ProFTPd 1.3.1

sshd

dovecot 1.2.14

Php 5.2.14

حالسوال من : من وقتی کامپوننت هایی که با حجم زیر 400 کیلوبایت هستند رو نصبمیکنم هیچ مشکلی به وجود نمیاد ولی وقتی کامپوننتهایی با حجم بالای 400کیوبایت رو نصب میکنم این ارور رو به من میده :

Error LoadingModulesMySQL server has gone away SQL=SELECT id, title, module,position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS mLEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHEREm.published = 1 AND m.access <= 2 AND m.client_id = 1 ORDER BYposition, ordering

از طرفی با مدیر هاست هم تماس گرفته ام گفته کهاین مربوط به ما نیست و سرعت اینترنت شما پاییه در صورتی که من با سرعتبالا هم امتحان کرده ام ولی باز هم این ارور را دارد.

وافعا کمک بزرگی در حق من کرده اید در صورتی که این مشکل را حل کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

با توجه به نوشته هاتون ftp رو ست و فعال کردید و سطح دسترسی هم که حله... (در مورد ست کردن ftp در انجمن آموزش کامل داده شده)

در تنظیمات اصلی سایتتون نگاه کنید مسیر پوشه های tmp و logs درست هستند یا خیر...

اگر این موارد درست بودند مشکل از هاستتون هست که ادمین سرورتون باید پاسخگو باشه...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز زمانی این ارور پیش میاد که بار بیش از حد بروی سرور Mysql شما اومده باشه!به همین دلیل است که فایل های بالای 400 کیلوبایت رو...

از چه هاستی استفاده می کنید؟سعی کنید زمانی اقدام به نصب کنید که فکر می کنید فشار روی هاست شما کم باشد

اگر موفق نشدید بگید که یه روش من درآوردی که خودم باش به نتیجه رسیدم رو خدمتتون بگم

موفق باشید

لینک به ارسال

یک پیشنهاد هم من دارم که خودم هم خیلی استفاده میکنم و آن اینه که فایل را در هاست آپلود کنید و از هاست نصب کنید

آموزش مربوط به نصب این افزونه را مطالعه فرمایید

http://joomina.ir/%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%B1%D9%82%D9%87/%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C%DA%A9

من قبلا فایل را در یک آدرس آپلود کرده ام به دلیل اینکه حجم افزونه 2 مگ بود گفتم بچه ها راحت بتونن نصبش کنن

لینک به ارسال

آقای تهرانی عزیز این لینک شما که بسته شده است.

در ضمن من حتی این روش هم امتحان کرده ام لطفا از روشی دیگر را پیشنهاد کنید :

دوست عزیز کاربر Sir_amin کمکم کنید و همون روش من در آوردیتون رو بگید شاید درست شد.!!!!!!!!!!

الان بیش از یک هفته است که هنوز در اغما هستم.

کمکم کنید!!!!77.gif

لینک به ارسال

با سلام

جناب تهرانی اون لینک رو بعنوان مثال قرار دادند تا روش کار رو ببینید و چون مختص اعضا بود شما امکان دیدن نداشتید...

این لینک رو نگاه کنید و به روش نصبی که ذکر شده توجه کنید...

http://www.joomina.ir/%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%81%D9%88%D9%82-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7-ckeditor

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز از مرورگر fire fox استفاده کنید و از روش نصب از روی هست استفاده کنید وقتی نصب با خطا مواجه شد یه Refresh بکنید که در ff یه message box با yes و no میاد مبنی بر ارسال دوباره اطلاعات میاد که شما yes بزنید من اینطوری در یه هاست جواب گرفتم امتحان کنید نتیجه رو بگید

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست من امین جان این عبارتها چیه ff ?

در ضمن من حتی رفرش کردم و اوکی کردم نشد>!!!!!!!!!!!!

کسی از این بزرگان نمیتونه مشکل من رو حل کنه در ضمن من از دایرکت ادمین استفاده میکنم؟؟؟

لینک به ارسال

masoudline عزيز

دوستان كامل توضيح دادن ما سه روش براي نصب افزونه داريم:

1 - نصب از روي كامپيوتر (همين كه شما انجام مي ديد)

2- نصب از روي هاست سايت

3- نصب از طريق آدرس وب

حالا با توجه به اينكه هاست شما مشكل داره از دو روش ديگه استفاده كن يا افزونه رو رو هاست خودت كپي كن و با آدرس دهي نصب شروع كن

يا هم آدرس محلي كه افزونه رو دانلود كرديد رو در جوملا وارد كنيد تا نصب شروع شود.

nasbe3.jpg

لینک به ارسال

masoudline عزيز

دوستان كامل توضيح دادن ما سه روش براي نصب افزونه داريم:

1 - نصب از روي كامپيوتر (همين كه شما انجام مي ديد)

2- نصب از روي هاست سايت

3- نصب از طريق آدرس وب

حالا با توجه به اينكه هاست شما مشكل داره از دو روش ديگه استفاده كن يا افزونه رو رو هاست خودت كپي كن و با آدرس دهي نصب شروع كن

يا هم آدرس محلي كه افزونه رو دانلود كرديد رو در جوملا وارد كنيد تا نصب شروع شود.

nasbe3.jpg

دوست من ممنون از راهنماییتون ولی من هر سه روش را امتحان کردم ولی نشد./:1::1::1:

لینک به ارسال

با سلام

در صورت امکان اطلاعات هاستتون + ادمین + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست من امین جان این عبارتها چیه ff ?

در ضمن من حتی رفرش کردم و اوکی کردم نشد>!!!!!!!!!!!!

کسی از این بزرگان نمیتونه مشکل من رو حل کنه در ضمن من از دایرکت ادمین استفاده میکنم؟؟؟

دوست عزیز ff=firefox وقتی که ارور داد رفرش بفرمایید انشاالله که جواب بگیریددوباره میگم از روش نصب از روي هاست سايت استفاده کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...