رفتن به مطلب
hosseinimani

مشکل در واحد پولی افزونه بانک ملت joomshopping

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من افزونه بانک ملت جومشاپینگ و نصب کردم . واحد جوشاپینگ هم تومان هست .ولی منتها وقتی یک خرید انجام میشه مثلا 1000 تومان تو درگاه بانک ملت 1000 ریال میاد. من چند تا درگاه دیگه هم دارم که روی آنها درسته یعنی 1000 تومان 10000 ریال میاد. امکان داره دوستان راهنمایی کنند که مشکل از کجاست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا منم همچین مشکلی دارم

از  دوستان میدونن چی باید کنیم؟

متشکر میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

سلام

حتما مشکل از پلاگین هست، باید در پلاگین مبلغ رو براساس واحد فروشگاه تنظیم کرد، ممکنه در پلاگین ثابت گذاشته باشه روی ریال

لینک به ارسال

سلام

حتما مشکل از پلاگین هست، باید در پلاگین مبلغ رو براساس واحد فروشگاه تنظیم کرد، ممکنه در پلاگین ثابت گذاشته باشه روی ریال

ینی این امکان نیست که مقادیر مثلا به یه صفر بیشتر به سرور بانک ارسال بشن که اختلاف تومان و ریال از بین بره؟

لینک به ارسال

سلام

چرا امکانش هست، فایل پلاگین رو آپلود کنید تا تغییرات رو داخلش بدم و براتون بفرستم

لینک به ارسال

سلام

چرا امکانش هست، فایل پلاگین رو آپلود کنید تا تغییرات رو داخلش بدم و براتون بفرستم

والا من از همین پلاگینی که خودتون زحمت کشیدین و برای نمایش شماره پرداختو پیگیری جوم شاپینگ و بانک ملت طراحی کردید استفاده کردم و از جوم شاپینگ جومینا.ولی متاسفانه نفهمیدم چیو باید خدمتتون بفرستم

ازینکه وقت میزارید سپاسگزارم

لینک به ارسال

سلام

نسخه خام افزونه رو ضمیمه کنید

من نسخه خام رو ازاینجا دانلود http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13949211861.zip

وفایلهایی که شما فرمودید در کامپونن اکسترکت کنیم رو هم ازینجا دانلود کردم http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13813385791.zip

باز هم از وقتی که میزارید سپاسگزارم

لینک به ارسال

سلام

پوشه ضمیمه شده رو در مسیر زیر اکسترکت کنید، الان باید مبالغ رو در بانک درست نشون بده، یعنی 1000 رو در بانک 10000 ریال مینویسه

مسیر: components\com_jshopping

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=14124574161.zip

لینک به ارسال

سلام

پوشه ضمیمه شده رو در مسیر زیر اکسترکت کنید، الان باید مبالغ رو در بانک درست نشون بده، یعنی 1000 رو در بانک 10000 ریال مینویسه

مسیر: components\com_jshopping

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=14124574161.zip

واقعا متشکرم از وقتی که صرف کردید

مشکل حل شد و الان درست کار میکنه

فقط یه نکته کوچیک هست که انتظار ندارم شما حلش کنید اونم اینکه در قسمت آمار مربوط به جوم شاپینگ حالا مثلا اگه 1000تومن پرداخت میشه اوجا 100 تومن پرداختی میندازه

ولی قبلا که مشکل تومان و ریال حل نشده بود مثلا اگه قیمت کالا 1000تومان بود قیمت در درگاه پرداخت 100تومان محاسبه و پرداخت میشد و در قسمت امار هم همون مینوشت 1000 تومن پرداخت شده

واقعا متشکرم از وقتی که برای حل مشکلات دوستان میزارید

سپاسگزارم

لینک به ارسال

سلام

الان ما فقط مبلغ رو یه صفر بهش اضافه میکنیم و میفرستیم به بانک، تو مدیریت اگر قیمت محصول رو 1000 نوشته باشید تو قسمت پرداختی ها هم باید همون 1000 رو ببینید، چون ما اونو تغییر نمیدیم

لینک به ارسال

سلام

الان ما فقط مبلغ رو یه صفر بهش اضافه میکنیم و میفرستیم به بانک، تو مدیریت اگر قیمت محصول رو 1000 نوشته باشید تو قسمت پرداختی ها هم باید همون 1000 رو ببینید، چون ما اونو تغییر نمیدیم

سلام

در مورد افزونه بانک ملت که قیمت تومان است به بانک ریال میفرسته

من درگاه بانک پارسیان همین مشکل رو دارمو میشه بفرمایید کدوم فایل و درست کردید که مشکل حل شد ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...