رفتن به مطلب
computer_prospect

نصب مجدد جوملا و عدم حذف اطلاعات سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان محترم و گرامی

ابتدا تشکر می کنم از همه شما که وقت میگذارید و در جهت پویا شدن علم ایرانیان عزیز کوشا هستید و سپس یک تشکر ویژه می کنم از برادر عزیز و دلسوزم که همیشه لطفش رو شامل حال من کرده و چند روزیست که سخت اذیتش کردم . اسم این عزیز رو نمیارم اما خودش می دونه که بیشتر از یک دنیا برام ارزش داره و همواره من رو شرمنده کرده

دوستان سوالم این هست که سایت من الان دچار مشکلاتی از قبیل مالویر شده( بدافزار) . اگر من سایت خود را حذف کنم و دوباره جوملا نصب کنم ودوباره کامپوننت ها رو نصب کنم اما در نصب جوملا نام دیتابیس قبلی رو وارد کنم و از دیتا بیس قبلی استفاده کنم .اطلاعات زیر از بین می رود

کاربرانی که در سایت عضو شده اند دوباره نمایش داده می شود و آیا می توانند با نام کاربری خود وارد سایت شوند؟

برای کامپوننت آگهی ها ، تبلیغاتی که قرار داده شده بود دوباره نمایش داده می شود ؟

برای من تبلیغات دوستان مهم هست و عضویتی که قبلا انجام داده اند . آیا امکان پذیر هست ؟ اگر نه چه راهی رو شما دوستان پیشنهاد می کنید؟

آیا راهی برای حذف مالویر وجود دارد ؟  که دیگر نیاز به نصب مجدد جوملا نباشد ؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بله امکان پذیر هست منتهی ممکنه یکی از همین امکاناتی که الان دارید مشکل داشته باشد پس اگر مجدد اون امکان رو اضافه کنید باز هم به مشکل میخورید!

پیشنهاد میکنم:

1. ابتدا یک بک آپ کامل تهیه کنید

2. امکانات فعلی را با آزمون و خطا یک به یک حذف یا غیر فعال کنید و مشکل را بررسی کنید

3. نهایتا اگر جواب نداد هاست خود را ریست کنید که کلیه اطلاعات حذف بشه و بعد جوملای جدید نصب کنید و افزونه های مورد نظر رو هم نصب و بعد جداول مهم دیتابیس قبلی که اطلاعاتشون براتون مهم هست رو جایگزین دیتابیس جدید کنید

قبل از هر اقدامی فول بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

تشکر از راهنمایی شما مجتبی جان

فقط میشه لطفا توضیح بدی چطور میشه سی پنل رو ریست کامل کرد، از کجا؟

و اما برای جایگزینی اطلاعات دیتا بیس آیا نمی شه من هنگام نصب همون نام و پسورد و نام کاربری دیتابیس قبلی رو بدم و تیک حذف دیتابیس قبلی رو بردارم تا به همون وصل بشه و اطلاعات نمایش داده بشه؟

لینک به ارسال

درود

درباره سوال اول جستجو کنید بارها گفته شده

سوال دوم میشه این کار رو کرد ولی بهتره شما جوملای خودتان را نصب کنید بعدن فقط جداولی که نیاز دارید رو export بگیرید و در دیتابیس جدید جایگزین جدول قبلی کنید

لینک به ارسال

تشکر از راهنمایی شما مجتبی جان

فقط میشه لطفا توضیح بدی چطور میشه سی پنل رو ریست کامل کرد، از کجا؟

و اما برای جایگزینی اطلاعات دیتا بیس آیا نمی شه من هنگام نصب همون نام و پسورد و نام کاربری دیتابیس قبلی رو بدم و تیک حذف دیتابیس قبلی رو بردارم تا به همون وصل بشه و اطلاعات نمایش داده بشه؟

درود

معمولا برای ریست هاست باید از مدیر سرور درخواست کنید مگر اینه این امکان را در پنل شما افزوده باشند.

در باب اتصال دیتابیس به سایت جدید نیز داستان کمی متفاوت است.  به شکلی که شما گفتید ممکن نیست چرا که جوملا هنگام نصب داده هایی را به دیتابیس تزریق می کند و این مهم اسباب اشکال برای شماست.

بهترین راه گرفتن بکاپ از جداول مورد نیاز همچون مطالب،  منو ها و...  هست و پس از نصب جوملای جدید می توانید جداول مذکور رو در دیتابیس جدید تزریق کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییت پارسا جان همچنین شما محمد جان

اما یک سوال بعد از نصب مجدد جوملا و گرفتن بک آپ از دیتابیس ، می تونم بعد نصب جوملا با موفقیت و گرفتن بک آپ ، کل دیتا بیس قدیم رو تزریق کنم بجای دیتابیس جدید؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ آیا جایگزین میشه؟

لینک به ارسال

دوستان ممنون از راهنمایی شما. من طبق فرمایش مجتبی جان پیش رفتم و دیدم مشکل از ماژول اسلاید شو من بود . ممنون و سپاسگزارم

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...