رفتن به مطلب
oranjilar

مشکل در آپدیت 2.5.9 به 2.5.11

پست های پیشنهاد شده

درود بر دوستان و مدیران

من با مشکلی مواجهم که نمی دنم چرا نمی تونم جوملا 2.5.9 رو آپدیت کنم. وقتی به ارتقا جوملا می رم میگه شما آخرین ورژن رو استفاده می کنید که همون 2.5.9 هست. بسته ارتقا هم از نویدایران گرفتم بازم ارور میده. رو سایت جومینا نمی تونم بسته ارتقا پیدا کنم. میشه راهنمایی فرمایید چطور می تونم جوملا 2.5.9 رو به 2.5.11 ارتقا کنم؟

و یه درخواست دیگه که فکر می کنم میتونه در این زمینه برای سایرین هم مفید باشه اینکه چطور می تونیم آدرس کامپوننت ارتقا جوملا رو عوض کنیم. برای مثال فرض کنیم برای بروزرسانی سایت جولا فارسی رو چک می کنه و این سایت بسته نصبی نداده. چطور میشه به جومینا تغییر داد که بسته نصبی داره؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از پاسخ شما متشکرم. مشکلم برای یکی از سایت ها حل شد. کاری که کردم این بود که فایل آپگرید رو گرفتم و در هاستم آپگرید کردم. در لوکال نمی شد.

سلام

اول اینکه سئوال جدید رو در تاپیک جداگانه بپرسید

برای ارتقا از 2.5.9 به 2.5.11 می تونید از سایت جوملای جهانی بسته به روزرسانی مربوط رو دانلود و نصب کنید

اما مشکل برای یکی دیگه از سایتهام باقی موند. خیلی عجیبه کامپوننت ارتقا جوملا اصلا تو صفحه اصلی و کامپوننت ها وجود نداره. به نظرتون چرا؟

دوستان این مشکلمم حل کردم. تو سرور آپدیت کردم و شد. تو لوکال نمیشه.

این توضیحم نوشتم تا دوستانی که بعد من با این مشکل مواجه میشن ببینن و اینجوری رفع کنند.

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

ممنون از توضیحاتتون این هم میشه

بسته بروز رسانی را مثل یک افزونه نصب کنید

اگر با توجه به حجم بسته موفق به نصب معمولی نشدید از طریق نصب از پوشه اقدام کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

درود

با عنایت به توضیحات جناب فرحزادیان شما می توانید از بسته ی بروز رسانی جومینا استفاده کنید

بسته ی بروز رسان جومینا

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...