رفتن به مطلب
savarsho

عدم نمایش اطلاعات و منو در قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام من یک قالب از سایت جومینا دانلود و بر روی جوملا نصب کردم ولی هیچ یک از مطالب و منوها را نمایش نمی دهد و در قسمت مدیریت قسمت قالب ها هم هرچی قالب را تغییر می دهم دیگر تغییر نمی کند این گزینه ارسال شده در مدیریت قالب چیست با تشکر

www.mediseh.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برید تو قسمت قالب و بر روی قالبی که هم اکنون روی سایت در حال اجراست کلیک کنید و همه تیک های زیر گزینه تخصیص به منو را بردارید

و ذخیره کنید و برگردید به قسمت قالب ها

تیک کنار نام قالب را بزنید و آن را به صورت پیشفرض قرار دهید(دکمه بالای صفحه را بزنید) و بعد تمام

البته ممکنه تخصیص منو ها مربوط به چند قالب باشه پس همه قالب ها را باز کنید و تیک همه را بردارید

بازم اگه جائیش مفهوم نبود بگید تا توضیح بدم

لینک به ارسال

با تشکر از جواب شما

خیلی مشکلات  با راه حلی که شما دادین حل شد

ولی الان این قالبی که پیش فرض هست هیچ چیزی روش فعال نشده در حالی که فقط منو ها را به همین قالب اختصاص دادم

www.mediseh.com

و سال دیگه اینکه قالب این سایت هم منو اصلی و منوهای پائین صفحه را نشون نمی ده

http://csrd-roshd.ir/

لینک به ارسال

سلام

برای فعال کردن منو ها باید ماژول مخصوص به اون را فعال و در جای مخصوص خود قرار دهید  و یا یک ماژول ایجاد کنید

به مدیریت ماژول ها برید و بر روی جدید کلیک کنید و ایجاد منو را انتخاب کنید و تنظیمات مربوطه را انجام دهید و آن را در محل مناسب قرار دهید

برای قسمت دوم سوالتون هم باید بگم برید به قسمت ماژول ها و بر روی ماژول منوی اصلی کلیک کنید و نمایش عنوان را بر روی نمایش قرار دهید

اگه کار نکرد شاید هم مال پسوند کلاس ماژولش باشه اون را حذف کنید

اگه سوالی بود در خدمتم

راستی سایت اولی باز نشد و من نتونستم ببینم

لینک به ارسال

با سلام

اول از همه تشکر

دوم اینکه خیلی باهات حال کردم که خیلی سریع جواب سوالتم را می دی

سوم اینکه شرمنده من برای اینکه تاپیک زیادی ایجاد نکنم در اینجا همه سوالتم را می پرسم

چهارم اینکه ویژه کرده بودم ولی نمایش نمی داد رفتم مجموعه را چک کردم دیدم مجموعه عدم انتشار ولی همین که از مطمئن شدم با ویژه می ره صفحه اول مشکل حل شد

پنچم اینکه من می خوام یه کاربر به سیستم معرفی کنم که فقط دسترسی برای نوشتن داشته باشه از چند قسمت تنظیمات انجام دادم یعنی یه گروه به اسم مدیر نویسنده ساختم و یه سری دسترسی بهش دادم ولی هنوز به افزونه ها و پلاگین ها دسترسی داره

ممنون می شم باز هم با صبر و حوصله جواب بدین

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

منو چش زدی دیگه نیومدم

این روشی که میگم رو هنوز خودم تست نکردم بنابراین نمی تونم به صورت صد در صد بگم کار میکنه

اگه جوملا 1.5 کار کرده باشی می دونی که در سایت وقتی یوزر و پسوردتو می زنی یه منو جدید  تو همون سایت باز میشه که چند تا گزینه داره مثه نوشتن مطلب یا افزودن پیوند(لینک) می تونی تو 2.5 هم مثه این منو ایجاد کنی که نویسنده سایتت غیر از نوشتن به هیچ جا دیگه دسترسی نداشته باشه و خیال خودتو هم راحت می کنی

بازم میگم این روش را هنوز تست نکردم روش های دیگه رو هم تست می کنم خبرت میکنم
به شرطی من رو چشم نزنی که دیگه نیام :lol:  :lol:  :lol:  :D  :D  :D

لینک به ارسال

سلام

من یه گروه کاربری زیر مجموعه مدیر به نام مدیر-نویسنده ساختم و بعدش هم یک سطح دسترسی به نام نویسنده ساختم

و برای تست هم یه کاربر در همون سطح دسترسی ساختم

برای اینکه پلاگین ها و ماژول ها را از دسترس این کاربر خارج کنم وارد مدیریت پلاگین ها و تنظیمات آن شدم و در قسمت مجوز ها همه مجوز های مدیر-نویسنده را حذف کردم بعد هم تست کردم دیگه مدیریت اون قسمت ها از دسترس اون کاربر خارج شد

یه توصیه دیگه هم بکنم که برو تو مدیریت مطالب و بر روی تنظیمات و قسمت مجوز ها گزینه سرپرست را از لیست مدیر-نویسنده خارج کن اگه تنظیمات دیگه ای هم داری انجام بده

این را همین الان تست کردم

موفق باشید

لینک به ارسال

نقل قول :
پنچم اینکه من می خوام یه کاربر به سیستم معرفی کنم که فقط دسترسی برای نوشتن داشته باشه از چند قسمت تنظیمات انجام دادم یعنی یه گروه به اسم مدیر نویسنده ساختم و یه سری دسترسی بهش دادم ولی هنوز به افزونه ها و پلاگین ها دسترسی داره

با سلام

اگر قصد دارید که نویسنده فقط مطلب براتون ارسال کنه نیازی به دسترسی دادن به بخش ادمین جوملا نیست

یک منوی ایجاد مطلب درست کنید و سطح دسترسی آن را روی نویسنده قرار بدید

سطح دسترسی کاربر را هم روی نویسنده قرار بدید

بدین ترتیب کاربر قادر است تا از طریق front-end مطلب رو ارسال کنه

مطلب بصورت منتشرنشده قرار میگیرد تا ادمین سایت مطلب رو تایید کند

اگر هم بنا به دلایلی قصد دارید تا از قسمت ادمین مطلب را ارسال کند توصیه میکنم آموزش زیر را مطالعه کنید

http://forum.joomina.ir/topic/16513-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%85

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

من وقتی روی یک مطلب کلیک می کنم که ویرایش کنم عکس یک قفل کنار آن قرار می گیرد

اول اینکه کار این قفل چی هست

دوم اینکه چطوری می شه که این اتفاق نیفته؟

با تشکر ویژه

لینک به ارسال

با سلام

اون قفل یک مکانیسم امنیتی در جوملا میباشد و در سه حالت اتفاق میفته

حالت اول اینه که اگر چند مدیر در بخش ادمین باشند و فرضا" مدیر اول در حال ویرایش ماژول منو باشد در اینصورت چنانچه مدیر دوم در همان لحظه قصد ویرایش همان ماژول را داشته باشد با علامت قفل روبرو میشه

در اینصورت بایستی مدیر دوم صبر کند تا مدیر اول از اون قسمت خارج شود تا بتواند ماژول را ویرایش کند

حالت دوم اینه که مدت زمان حضورتون در مدیریت جوملا به پایان رسیده و به فرض در حال ویرایش مطلبی بودید

در اینصورت چنانچه قصد ذخیره مطلب را داشته باشید از محیط ادمین خارج میشید و پس از ورود میبینید که کنار مطلب یک علامت قفل ظاهر شده

حالت سوم مربوط به اینه که اگر در حال ویرایش مطلبی بودید و بدون استفاده از لینک خروج ، پنجره مرورگر را به یکباره ببندید در ورود بعدی در کنار بخشی که در حال ویرایشش بودید یک علامت قفل ظاهر میشه

برای رفع قفلها به غیر از حالت اول ، میتونید روی قفلها کلیک کنید یا از منوی سایت گزینه تعمیرات و سپس ورود سراسری را انتخاب کنید

آیتمهای موردنظر را تیک بزنید و روی دکمه ورود به سیستم کلیک کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با تشکر از جواب شما

من می خواستم یه فرمی طراحی کنم که با ورود اطلاعات توسط کاربر یک سری محاسبات  انجام بده

و یه عددی را به کاربر نشون بده مسئله اینه که من این فرم را طراحی می کنم یا با

html

یا

ph

حالا اگه بخوام در سایت قرار بدم باید چطوری اینکارا بکنم یا اینکه بخوام بصورت یک افزونه باشه

آیا فکر می کنید من خودم بتونم اونا یک افزونه بکنم

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام من با جوملا 3.0.2 کا ر می کنم با کامپننت adsmanage  چند تا مجموعه تعریف کردم و براشون عکس قرار دادم ، مشکلی که وجود داره اینه که عنوان مجموعه در کنار تصویر نمایش داده می شه ، می خوام این عنوان رو به زیر تصویر منتقل کنم باید چی کار کنم ؟لطفا راهنمایی ام کنید.

با تشکر

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

یه سوال دیگه ای هم که دارم اینه که می خوام عنوان سایت نمایش داده نشه و لوگو رو سمت چپ قرار بدم از طریق template manager  به جای عنوان، لوگو قرار می دم ولی همون سمت راست قرار می گیره چه جوری لوگو رو به سمت چپ منتقل کنم؟

ویرایش شده توسط royakhs

لینک به ارسال

با عرض سلام خدمت شما من میخواستم بدونم توی سایتم چرا زیر منوی دوم نمایش داده نمیشه و زیر منوی اول هم نصفه نمایش داده می شه من مبتدی هستم و به زبان برنامه نویسی آشنایی ندارم لطفا می شه کمکم کنید؟

لینک به ارسال

با عرض سلام خدمت شما من میخواستم بدونم توی سایتم چرا زیر منوی دوم نمایش داده نمیشه و زیر منوی اول هم نصفه نمایش داده می شه من مبتدی هستم و به زبان برنامه نویسی آشنایی ندارم لطفا می شه کمکم کنید؟

به تنظیمات ماژول منو برید

در بخش تنطیمات قسمت زیر منو را بر روی بله قرار دهید

اگر پیش نمایش از سایت بدید راحت تر میشه کمک کرد.

لینک به ارسال
بر 5/21/2013 at 21:12 , hatami1372 گفت:

سلام

برید تو قسمت قالب و بر روی قالبی که هم اکنون روی سایت در حال اجراست کلیک کنید و همه تیک های زیر گزینه تخصیص به منو را بردارید

و ذخیره کنید و برگردید به قسمت قالب ها

تیک کنار نام قالب را بزنید و آن را به صورت پیشفرض قرار دهید(دکمه بالای صفحه را بزنید) و بعد تمام

البته ممکنه تخصیص منو ها مربوط به چند قالب باشه پس همه قالب ها را باز کنید و تیک همه را بردارید

بازم اگه جائیش مفهوم نبود بگید تا توضیح بدم

خدا خیرتون بده واقعا نمیدونم چطور تشکر کنم، سه روز بود من با این K2 درگیر بودم. مجموعه ها و هیچی نشون نمی داد. همه کارم کردم . الان اول قالبشو پیش فرض گذاشتم درست شد. بعد فهمیدم که پوزیشنی که میخوایم مجوعه را نشون بدیم باید اول به صورت message   و بعد داخلش یه پوزیشن دیگه از نوع pluggin درست کنیم اون وقت مجموعه و مطالب را نشون میده ....

بازم ممنون

لینک به ارسال

سلام وقتتون بخیر دنبال اون افزونه ای میگردم که وقتی روی منو کلیک میکنیم داخل یک صفحه روی مطلب مرتبط میرود میتونید کمکم کنید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...