رفتن به مطلب
elyas90

مشکل استفاده از افزونه های مانند ماژول پارسا گلوبال نیوز 2.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت استادان عزیز

من بعد از نصب ماژول پارسا گلوبال نیوز    2.5 نمی توانم از آن استفاده کنم .با اینکه وضعیت آن فعال می باشد اما هیچ تغییری در سایت ایجاد نمی شود.البته نمی دانم موقعیت ماژول را باید چه چیزی قرار دهم ؟

ممنون می شوم در مورد نحوه استفاده از  این افزونه و افزونه های مشابه توضیح دهید. :)  :blush:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

به انجمن جومینا خوش آمدید

وقتی وارد مدیریت ماژول شوید سمت راست می تونید موقعیت رو از بین موقعیت های قالب تون انتخاب کنیددقت کنید موقعیت قالبی رو که نصبه انتخاب کنید

بعد پایین صفحه انتساب به منو دارد که شما از تب کشویی همه رو انتخاب کنید

مجموعه هایی که می خواهید مطالب انها در سایت قرار بگیرد رو انتخاب کنید و تنظیمات لازم رو هم انجام دهید و ذخیره کنید

لینک به ارسال

خیلی ممنون 

من اینکاری و که شما گفتید انجام دادم اما اصلا تغییری نمی کنه فکر کنم مشکل در انتخاب موقعیت درست باشه .من تازه جملا 2.5.11 فارسی شده توسط جومینا رو نصب کردم وقالب هم قالب پیش فرض هستش وقتی موقعیتهای قالب و نگاه می کنم برای قسمتی که مطالب قرار می گیره نامی انتخاب نشده ؟!لطفا راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

لطفا راهمنمایی کنید بنده تازه کار و مبتدی هستم.

من در تمام موقعیتها قرار دادم اما من می خوام بخوام مطالب اصلی سایت قرار بگیره اما در قالب اسمی براش تعیین نشده چه کار کنم بتونم در آن قسمت استفاده بشه و فعلا از قالب پیش فرض جومینا استفاده می کنم؟

ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

لینک به ارسال

لطفا راهمنمایی کنید بنده تازه کار و مبتدی هستم.

من در تمام موقعیتها قرار دادم اما من می خوام بخوام مطالب اصلی سایت قرار بگیره اما در قالب اسمی براش تعیین نشده چه کار کنم بتونم در آن قسمت استفاده بشه و فعلا از قالب پیش فرض جومینا استفاده می کنم؟

ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

دوست عزیز

برای نمایش هر ماژول در موقعیت مطلب لازم است یک موقعیت در بالای موقعیت مطالب در قالب بسازید.  در مورد افزودن موقعیت جدید در انجمن بحث شده. راه دیگر هم این است که از پلاگین ماژول انیور استفاده کنیدو با استفاده از این پلاگین می توانید در مطالب ماژول وارد کنید.   در این خصوص نیز در انجمن مفصل بحث شده.  کلمه هایی چون ماژول انیور - ساختن موقعیت جدید را در انجمن جستجو کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

دوست عزیز

برای نمایش هر ماژول در موقعیت مطلب لازم است یک موقعیت در بالای موقعیت مطالب در قالب بسازید.  در مورد افزودن موقعیت جدید در انجمن بحث شده. راه دیگر هم این است که از پلاگین ماژول انیور استفاده کنیدو با استفاده از این پلاگین می توانید در مطالب ماژول وارد کنید.   در این خصوص نیز در انجمن مفصل بحث شده.  کلمه هایی چون ماژول انیور - ساختن موقعیت جدید را در انجمن جستجو کنید.

یاعلی

شما باید به قسمت تنظیمات ماژول برید و در سمت راست پایین گزینه انتخاب صفحات رو تنظیم کنید .

این قسمت بطور پیش فرض مقدارنمایش در هیچ کدام از صفحات را دارد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...