رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

ســـه خبر مهم در رابطه با جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام

سه خبر مهم در رابطه با جومینا وجود دارد که به اطلاع میرسانم

خبر اول مربوط به اعضا جومینا میشود و دو خبر بعدی عمومی است

و اما خبر اول :

خوشبختانه در حال حاضر این امکان وجود دارد که به نمام کاربران جومینا 200 مگ فضای رایگان بدیم که روی cpanel هم هست . این فضا از سرور های رایگان گرفته نشده و مبلغ زیادی هم بایت یک سالش داده ایم اما چون حجم زیادی خریده ایم میتونیم به کاربرای جومینا این فضا را رایگان بدیم ;) از نظر کیفیت سرعت این سرور بسیار خوب است و جزو 10 سرور برتر دنیا میباشد تمام امکاناتش هم دست خودمونه منتها قوانین رایج در سرور های غیر رایگان باید درش رعایت بشه و وارز هم نیست انشا الله فردا یا پس فردا این امکان برای اعضا جومینا برقرار میشه اگر کسی عجله داشت و جزو اعضا هم بود به من ایمیل بده زود تر براش پنلش را باز کنم .

خبر دوم

2 ماه پیش من قالب تابناک را از اول طراحی و منتشر کردم اما چون خودم از قالب خوشم نمیومد زیاد بهش ور نفرتم در همان موقع قوا دادم یک قالب خبری توپ طراحی و منتشر کنیم . خلاصه پس از صرف وقت بسیار این قالب آماده شده است که برای عموم تا آخر همین امشب منتشر میشه

طراح گرافیکی قالب سجاد شیخی بوده و من خودم هم تبدیلش کرده ام در تبدیل قالب از دایو استفاده شده و کاملا بدون تیبل است همچنین دوست عزیزم سعید رمضانزاده نیز قالب را تست کرده اند

اسم قالب شار نیوز است و روی IE6 IE7 IE8 FIREFOX ست شده برای این قالب یک بسته هم در نظر گرفته ایم که منتشر میشه یعنی بسته خبریش هم درست شده منتها چون در بسته خبری از ماژول هایی استفاده شده که با ie6 هماهنگی ندارند لذا ممکنه در سایت دمو قالب با IE6 همخوانی نداره که اینطور نیست . امیدوارم این قالب و بسته همراهش بکارتون بیاد

اسکرین شات :

JOOMINAVER.jpg

دمو بسته خبری :

NEWSPORTAL.JOOMINA.IR

خبر سوم

در همین جا اعلام میکنم . که جومینا از تمامی سایتهایی که محتوای بشر دوستانه داشته و عام المنفعه هستند پشتیبانی کامل مینماید .

این سایت ها باید دارای شرایط زیر باشند

1- در راستای گسترش اگاهی و بالابردن دانش عمومی در هر زمینه ای باشند

2- تجاری نباشند و به عنوان مثال کالایی برای فروش نداشته باشند

3- در زمینه های مختلف عملی و فرهنگی و اجتماعی مطابق با قوانین جمهورس اسلامی باشند

پشتیبانی که جومینا از این دسته از سایت ها مینماید شامل موارد زیر است

1- تامین فضای مورد نیاز (هاست) 150 مگ

2- پشتیبانی از وب سایت و رفع مشکلات احتمالی در مدیریت سایت

3- ارائه فیلم آموزشی یادگیری جوملا به صورت رایگان

4- در برخی موارد طراحی قالب

البته قوانین کامل تر به اطلاع خواهد رسید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• افزودن...