رفتن به مطلب
mohsensoltan

ماژول کا2

پست های پیشنهاد شده

سلام من ماژول کا2 را نصب کردم تو قالب جوملا1.5 نیوز ولی برای ارسال مطلب جدید وقتی کلیک میکنم انتخاب مجموعه میخواد که وقتی رو فایل کشویی میرم مجموعهای که رو سایت هست را به من نشون نمیده ممکنه راهنمایی کنید

با تشکر و من مبتدی هستم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب کامپوننت کی2 مجموعه هاش جدا از جوملا هست و باید از اول تو کی2 مجموعه ایجاد کنید

لینک به ارسال

خب کامپوننت کی2 مجموعه هاش جدا از جوملا هست و باید از اول تو کی2 مجموعه ایجاد کنید

تشکر بابت راهنمایی حالا نمیتونم از فیلد های افزودنی استفاده کنم این قسمتو حالا چیکار کنم

لینک به ارسال

منظورتونو نفهمیدم

در ضمن برای تشکر بجای ارسال پیام خصوصی بهتره از دکمه ی پسندیدم در کنار پست شخص استفاده کنید

لینک به ارسال

منظورتونو نفهمیدم

در ضمن برای تشکر بجای ارسال پیام خصوصی بهتره از دکمه ی پسندیدم در کنار پست شخص استفاده کنید

عزیزم من وقتی میخوام یک آگهی بفرستم تو گزینه انتخاب مجموعه و تصویر رو اکی میکنم تو همان جا فیلد های افزودنی داره که میگه برای این گروه فیلد های افزودنی تعریف نشده که نمیدونم برای گروه هام چطور تعریف کنم

منظورتونو نفهمیدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...