رفتن به مطلب
hoseinkord

مشکل در منو و فرم

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

توی کامپوننت rsform

2 تا سوال دارم
1-من یه فرم رو ایجاد کردم و به یکی از منوهام اضافه کردم و سطح دسترسی رو روی ثبت نام شده گذاشتم ...به همین دلیل تا کاربر وارد نشده منو نمایش داده نمیشه ...در واقع میخوام منو باشه و وقتی کاربر روی اون
کلیک میکنه پیغام ثبت نام داده بشه ....
2-توی بخش مدیریت ارسال ها به طور پیش فرض نام کاربری و ip کاربر ثبت نامی رو میاره, چه جوری میشه اطلاعات بیشتر از کاربر ثبت نامی رو به ما نمایش بده...(مثلا نام ..نام خانوادگی و شماره تلفنی که هنگام ثبت نام اصلی سایت وارد کرده..)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

1-قبلن در بخش آموزش هاس سطح متوسط بود فکر کنم این مورد رو توضیح دادم

2- فکر نکنم به همین سادگی بشه انجامش داد به حال این یه مورد تا جایی که میدونم باید با کدنویسی به افزونه اضافه بشه ولی شاید دوستان نظر یا پیشنهادی بهتر داشته باشند.

لینک به ارسال

با تشکر از شما آقای میری ...بنده نتونستم آموزش رو پیدا کنم و فعلا جواب سوال اولی میتونه مشکلم رو حل کنه اگه امکانش براتون هست لینک آموزش رو بذارید...متشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...