رفتن به مطلب
دهکده آی تی

با آرتیستر میشه ؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام ب همه شما بزرگواران

میشه با آرتیستر قالب ی مثل قالب این سایت طراحی کرد

http://www.delbakhteh.com/

کسی قالب ی توی این مایه ها داره که جوملا ساپورت ش کنه

ممنون از لطف شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میشه.فقط برای اینکه هر مطلب دور خودش کادر داشته باشه باید تو سی اس اس دست بری.وگرنه بقیه اش چیزی نداره.

ضمنا پیشنهاد می کنم از آرتیستر استفاده نکن. برو قالب نویسی برای جوملا رو یاد بگیر. کار خیلی پیچیده ای نیست.فقط اولش کمی مشکله.

لینک به ارسال

ممنون مهندس

سایت ی است ک قالب نویسی برای جوملا رو آموزش بده ؟؟

با یاد گیری قالب نویسی برا جوملا میتونم چنین قالب ی طراحی کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

داخل انجمن و یا در گوگل جستجو کنید آموزشهایی هست که بتونید قالبی رو در حد قابل قبولی بسازید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

برای طراحی قالب میبایست تسلط کافی به CSS رو داشته باشید

اما فقط دانستن CSS کافی نیست . شما میبایست با ساختار قالب جوملا آشنا باشید مثل اجزای فایل ایندکس و یا فایل xml و ...

زیاد سخت نیست فقط کمی تمرین نیاز داره

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

دوست عزیز ؛

به نظر من با همون آرتیستیر قالب مورد نظرت رو برای جوملا طراحی کن و با استفاده از افزونه های مختلف که

می بایست بر اساس نیاز انتخاب شوند،تغییرات مورد نظرت رو بر روی سایت اعمال کن.

و این رو هم بدون که قالب هایی که با نرم افزار آرتیستیر ساخته میشن هیچ مشکلی ندارند و فقط باید با ساز و کار این نرم افزار چه در زمان طراحی قالب و چه در زمان استفاده در جوملا آشنایی داشته باشی که این جز با تمرینی که حاصل از ارتباط با این نرم افزار چه در زمان طراحی قالب و چه در زمان استفاده در جوملا اتفاق میفته حاصل نخواهد شد.

من خودم سایت www.Tasveergar.ir رو با استفاده از نرم افزار آرتیستیر قالبش رو طراحی کردم و همونطور که گفتم با استفاده از افزونه های مختلف تغییرات مورد نظرم رو روی سایت اعمال کردم که البته زحمت زیاد و مطالعه در حد نیاز

کاری بود که به من کمک کرد تا ارتباط خوبی با این نرم افزار برقرار کنم و بعد از مدتی دستم راه بیفته.

خلاصه باید زحمت بکشی و البته با علاقه کار کنی.

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

نقل قول از پست شماره 7 :
و این رو هم بدون که قالب هایی که با نرم افزار آرتیستیر ساخته میشن هیچ مشکلی ندارند و فقط باید با ساز و کار این نرم افزار چه در زمان طراحی قالب و چه در زمان استفاده در جوملا آشنایی داشته باشی که این جز با تمرینی که حاصل از ارتباط با این نرم افزار چه در زمان طراحی قالب و چه در زمان استفاده در جوملا اتفاق میفته حاصل نخواهد شد

با سلام

البته با آرتیستر میشه قالبهای به ظاهر خوبی ساخت ولی ساختار کدنویسی که آرتیستر انجام میده برای داشتن سایتی با سئوی بالا ، مناسب نیست

عمدتا" قالبهایی که با آرتیستر ساخته میشن نسبت به قالبهایی که بطور دستی کدنویسی شده اند سنگینتر میباشند

به همین دلیل است که همواره توصیه میشه از قالبهایی که بطور دستی کدنویسی شده اند استفاده کنید

البته اگر سرعت سایت و سئوی سایت براتون مهم هست در غیر اینصورت استفاده از آرتیستر مانعی ندارد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

نقل قول:

البته با آرتیستر میشه قالبهای به ظاهر خوبی ساخت ولی ساختار کدنویسی که آرتیستر انجام میده برای داشتن سایتی با سئوی بالا ، مناسب نیست

عمدتا" قالبهایی که با آرتیستر ساخته میشن نسبت به قالبهایی که بطور دستی کدنویسی شده اند سنگینتر میباشند

به همین دلیل است که همواره توصیه میشه از قالبهایی که بطور دستی کدنویسی شده اند استفاده کنید

البته اگر سرعت سایت و سئوی سایت براتون مهم هست در غیر اینصورت استفاده از آرتیستر مانعی ندارد

والا من نه توی سرعت سایت مشکلی دارم و نه توی سئوی سایت.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...