رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوست عزیز این چه حرفیه می زنید ؟...:@

برا اینه بتونید تو سایت عضو بشید چند راه وجود داره ... مثلا فعالیت تو فروم . شما فعایتترو تو فروم زیاد کن . مابقی ;)

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان خسته‌ نباشید من کد دعوت نامه‌ سایت جومینا رو میخوام بی زحمت میتونی برام بفرستی با یک پیام خیلی ممنون میشم بهش احتیاج دارم خواهش میکنم

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز من شما رفتین تو جومینا عضو بشید؟ چی نوشته بود ؟:x (42):

شما حتی به خودتون زحمت ندادین همین پست قبلی رو بخونید / :1:

دوست عزیز برای اینکه بتونید در جومیتا عضو شوید باید از طریق راههای اره شده یکیشو انتخاب کنید.

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

سلام

شما یه سایتی درست کردید بسیار جالب و آموزنده اما با قوانینی که گذاشتید در مورد اینکه دانلود مطالبی خاص باید عضو سایت باشیم و عضویت هم امکان پذیر نیست مگر با شناخت یکی از اعضا واقعا استفاده از مطالب آموزندتون را با این روش غیر ممکن کرده اید من الان یک ماه است که دارم برای شما ایمیل می زنم و درخواست عضویت کردم اما جوابی به درخواستم نیومده . شما یه وب سایت ایجاد کرده اید که همه ممکن است واردش شوند اما با بستن اطلاعات اون را محدود کردید خوب از اول قبل از ورود به سایت یک صفحه بزارید که هیچ کس جز اعضای این سایت نمی تواند وارد شود و خیال خودتون و بقیه رو هم راحت کنید.

لینک به ارسال

با سلام

اگر شما یک ماه است که ایمیل می زنید خب یک ماه در انجمن فعالیت می کردید تا الان به عضو حرفه ای تبدیل شده بودید و دعوتانمه داشتید. در ضمن دلایل آقای تهرانی قانع کننده است.ایشان هم حق دارند و می خواهند یک وب سایت با اعضای یک دست داشته باشند . من خودم وقتی کسی در استیم عضو می شه فقط برای یک فایل و دیگه نمی یاد یا حتی بد تر سو استفاده می کنه کلی عصبانی می شم. البته منظورم به همه اعضا نیست. ممکنه است 1 در 100 پیدا شود کسی ولی همان 1 در صد مشکل ساز می شود

خدانگهدار

لینک به ارسال

با سلام

میتوانید برای من دعوتنامه بفرستید لطفا

ب تشکر

لینک به ارسال

از دوستانی که علاقه مند هستند برای یکی دعوت نامه بفرستن اون یکی منم

لطف کنید :s

لینک به ارسال

لطفا برای من هم دعوتنامه بفرستید

واقعا ممنون میشم اگر این کار رو انجام بدید

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما سروران گرامی

اقا من خیلی دوست دارم تو سایت شما سهیم باشم و من هم یک سایت به نام انجمن های تخصصی عصر دیجیتال دارم ولی تو یه کارهای گیر کردم و به چند ماژول و کامپونت نیاز شدید دارم چون من کارم راهندازی سایت هست و فقط توی شهرمون این کار رو میکنم و در اینترنت تبلیغات و سایت نزدم حتی تو انجمنم همین طور من مدیریت چند سایت رو بر عهده دارم مثل سایت هفته نامه رضوان خوزستان و وب سایت شهرداری سوسنگرد ، پرتال جامع سوسنگرد و چند سایت شخصی که در همه فقط از یه سیستم استفاده کردم و اونهم جملاست الان سایت هفته نامه با مشکل برخورد کرده که نیاز به چند ماژول دارم که اونهم فقط توی سایت شماست و من حاظر هستم حتی اگه پولی هم که باشه حاضرم پرداخت کنم و اگه مهم پست دادن هستش من حاضرم تا آخر با شما باشم و الان در قسمت فلش و آموزش فتوشاپ مشغول پست دادن هستم .

لینک به ارسال

سلام

دوستان عزیزم خواهش می کنم قبل از اینکه در این تاپیک پست بزنید و به محض از راه رسیدن تقاضای کد دعوت نامه کنید ، صفحات قبلی این تاپیک و شرایط عضویت رو به دقت مطالعه کنید و همچنین به هدف مدیر و کاربران سایت توجه کنید.

اکثر دوستانی که تقاضا کردند فقط به دنبال آموزش ها و امکانات سایت هستند. که اکثرا با گوگل به این سایت رسیدند.حتما خواهید گفت که مگه این سایت چیز دیگه ای هم داره؟

این سایت یک دانلود سنتر و یا یک تیم پشتیبانی جوملا نیست، بلکه یک جمع از طراحان وب است که تلاش دارند به یکدیگر کمک کنند و همچنین دست اعضای تازه کار رو هم بگیرند. اعضا هم بی جهت برای کسی دعوت نامه نمی فرستند ، باید واجد شرایط باشید پس وقتتون رو هدر ندید.

اگر شما به دنبال امکا نات جوملا و امثال اون هستید با گوگل می توانید میلیون ها پیدا کنید. و اما اگر می خواهید به اعضای جومینا بپیوندید باید به فرموده های آقای تهرانی توجه کنید.

همونطور که دوستان دیگر گفتند این خیلی بده که بعد از به دست آوردن امکانات مورد نیاز خود دیگه جومینا رو از یاد ببرید.

اگر می خواهید در جمع اعضای جومینا باشید بدون کد دعوتنامه هم می توانید باشید، هیچ محدودیتی برای عضویت و طرح سوالات در انجمن وجود نداره. خود من هم هنوز کد دعوتتنامه ندارم . اما از فعالیت در انجمن لذت می برم.پس لطفا فقط وقتی واجد شرایط شدید درخواست خود رو در این تاپیک مطرح کنید.

موفق باشید.

با سلام

دوستانی که تمایل من هم جزء آدما حساب شم

لطفا یکی پیدا بشه برای من هم دعوت نامه بفرسته

این جمله اصلا پسندیده نیست. یعنی اونایی که عضو جومینا نیستند آدم نیستند؟

شما فعالیت کن بدون درخواست کردن عضو جومینا میشی.

لینک به ارسال

سلام

دوست گرامی ما در اینجا قوانین خاص خود را داریم و زحمات دوستان به هیچ عنوان فروشی نمی باشد . شما در صورتی که می خواهید از امکانات سایت استفاده کنید، باید در انجمن های سایت فعالیت کنید . لطفاً اصرار هم نفرمائید چون در این مورد بحث های زیادی در انجمن شده است که بی نتیجه مانده است .

در ضمن هر موقع تونستید عضو بشید خبر بدید که تبریک بگیم بهتون !! ;)

لینک به ارسال

سلام به همه

از اول این پست تا اینجاش حدودا نیم ساعت طول کشید تا بخونم!!

منم اون اوایل خیلی تو سر و کله خودم میزدم که یه جوری یه دعوتنامه بگیرم ولی یه کم منصفانه تر(!) نگاه کردم دیدم آقای تهرانی واقعا اهداف والا و قابل تحسینی داره.

راستش در زمینه ترجمه ی افزونه تخصصم کمه (نه که اصلا نباشه!)

ولی سؤالم اینه : حرفه ای شدن تو انجمن چه جوریه؟

تعداد پست زیاد ، استفاده از کلمات قلمبه سلمبه ی تخصصی!

یا اینکه از پستت تشکر بشه؟

لطفا راهنمائی کنید تا بیشتر از این از قافله جومینا عقب نیفتادیم!!:1::1:

لینک به ارسال

با سلام

ممنون که وقت کذاشین و ارسالهارو خوندید ...:thankyou:

در مورد حرفه ای شدن تو فروم باید بگم .... یه جورایی همه اینایی که گفتید :huh: می دونید چرا ؟

پست های زیاد : اگه نپرسید و جواب نید اطلاعاتتون زیاد نمیشه // :exclamation: و اگه بخواین پست اسپم بدید چون همیشه یکی از بچه های تیم آنلاین هستش ونو حذفم می کنیم و به شما اخطار میدیم ... و اگه ادامه داشته باشه از فروم اخراج میشید :1: :snapoutofit: //

استفاده از کلمات قلمبه سلمبه ی تخصصی : با اینکه به این زیاد اتقاد ندارم { چون بیان هرچه قدر روان و قابل فهم باشه بهتره _ پس این مهم نیشت ;) } و لی اگه یکی چیزی بلد نباشه نمی تونه از این حرفها بزنه .

از پستت تشکر بشه : به این یکی خیلی اعتقاد دارم ...خیلی زیاد :heart: / ولی بعضی وقتها پستهات خوب اند و لی کسی ازت تشکر نمی کنه ...:huh:

کلا یک چیز خیلی مهمهو انم اینکه اگه پستهاتون مفید باشند و به درد بچه های بخورند == برابر هست با دریافت دعوتنامه

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

سلام

دقیقا سعید درست میگه اگر پستها را از ابتدا دنبال کرده باشید میبینید که به چندین نفر دعوت نامه داده شده دلیلشم این بوده که فعالیت اون ها را دیده ایم بعد دعوت نامه صادر کرده ایم . یک نکته دیگه هم هست ما یک انجمن وب سایت محور داریم در صورتی که بقیه یک وب سایت انجمن محور دارن

لینک به ارسال

آقا یه چیز جالب:

چندتا از کاربران که اسمشونو نمیگم به من پیام دادن و درخواست دعوتنامه کردن!!!!!!!

دوستان عزیز:

اولا دعوتنامه دادن شرایط خودشو داره(این تاپیک رو از اول بخونید متوجه میشید)

ثانیا تلاش کن بعد بگو نشد!

بعدشم از همه مهمتر و جالبتر اینکه من خودم هنوز تو جومینا عضو نیستم آخه چه جوری دعوتنامه بدم؟؟!!!:huh::1::D

لینک به ارسال

آقا یه چیز جالب:

چندتا از کاربران که اسمشونو نمیگم به من پیام دادن و درخواست دعوتنامه کردن!!!!!!!

دوستان عزیز:

اولا دعوتنامه دادن شرایط خودشو داره(این تاپیک رو از اول بخونید متوجه میشید)

ثانیا تلاش کن بعد بگو نشد!

بعدشم از همه مهمتر و جالبتر اینکه من خودم هنوز تو جومینا عضو نیستم آخه چه جوری دعوتنامه بدم؟؟!!!:huh::1::D

دقیقاً منم همین مشکل رو دارم !!!

منکه هنوز به اون صورت عضو نشدم چطوری باید دعوتنامه بدم ؟:huh:

لینک به ارسال

اینا که یزی نیست در فروم دعوت نامه سایت ج آیکن برام نامه زدن که دیدم در ایمیلم می گفتن واسمون دعوت نامه بفرست:thankyou: منم گفتم این جا سایت ج آیکن

لینک به ارسال

شاید الان که این پست رو بدم بعضی ها فکر کنن من دهنم آب افتاده!!!

ولی من خودم میدونم که فعالیت من تو انجمن (وحتی سایت های وابسته جومینا) اصلا به پای یکی از آموزش های آقا مجتبی هم نمیرسه.

آقای تهرانی و آقای شمسی هم در جریان هستند که من درخواست ترجمه افزونه داده بودم ولی جوابی دریافت نشد.

بالاخره ما کی توفیق حضور تو جومینا رو پیدا میکنیم خدا میدونه! (اللهم ارزقنا):heart:

لینک به ارسال

سلام

حتما یادم رفته که به شما الحاق نداده ام

شرمنده

مدیر بخش معرفی الحاقات اقای مرتضی خیاطی هستند لطفا با ایشون تماس بگیرید

mkhayati@almashosting.com

لینک به ارسال

سلام

خب ما هم درخواست افزونه داده بودیم اما گفتن دیر رسیدی تموم شد.

اما من یک اسکریپت تحویل آقای تهرانی دادم که فرمودند باید بعضی چیز ها بهش اضافه بشه یه صحبتی هم شد که قرار شد آقای تهرانی به من خبر بدن اما هنوز خبری نیست، من به آقای تهرانی هم پیغام دادم اما فکر کنم نرسیده. به هر حال من هنوز در انتظار هستم. و آیا می تونم درخواست دعوت نامه کنم یا خیر؟

لینک به ارسال

سلام

خب ما هم درخواست افزونه داده بودیم اما گفتن دیر رسیدی تموم شد.

اما من یک اسکریپت تحویل آقای تهرانی دادم که فرمودند باید بعضی چیز ها بهش اضافه بشه یه صحبتی هم شد که قرار شد آقای تهرانی به من خبر بدن اما هنوز خبری نیست، من به آقای تهرانی هم پیغام دادم اما فکر کنم نرسیده. به هر حال من هنوز در انتظار هستم. و آیا می تونم درخواست دعوت نامه کنم یا خیر؟

اگه داداش من افزونه می خوای هیچ وقط تموم نمی شه به این لینک برو

http://forum.joomina.ir/thread-754.html

شما اون رو فارسی سازی کن

لینک به ارسال

با سلام

الته فکر کنم این ایکستنشن قبلا فارسی شده ! فکر کنم دیدیم /

البته اگه فارسی هم نشده باشه باید اول با اقای مرتضی خیاطی {mkhayati@almashosting.com} همانگ کنید بعد شروع کنید به فارسی سازی

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...