رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

چندین بار خواهش کرده ام که لطفا در پست خصوصی درخواست دعوت نامه ننمایید من شرمنده میشم و رو سیاهیش برام میمونه . روال ثبت نام در جومینا مشخص است و حتی منه مدیرش هم نمیتونم این راه را دور بزنم اگر من همچین کاری کنم چطور میتونم از سایر مالکین جومینا همچین انتظاری داشته باشم که معرفی نامه را تنها برای افراد خاص بفرستند ؟

این تاپیک بدین منظور ایجاد شده است که افراد متقاضی بتونند درخواست عضویت خود را در اینجا مطرح ننمایند شاید کاربرای دیگه بشناسندشون و براشون کد دعوت نامه ارسال کنند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته شرمنده که اینو میگم

خب شما باید انتقاد پذیر باشید.من خودم تو بسیاری از سایت های ایرانی و انجمن های ایرانی عضو هستم. مثلا تو فروم های برنامه نویس - پی سی ورلد - ترفندستان -مجید انلاین-پرشین تولز- انریل - pc7 - و ....

در بعضی از انجمن های بدنسازی عضو هستم که تخصصی هستند و دسترسی به تمام قسمت ها مقدور نیست . و عضویت ویژه قرار دادند که پولی است. و پول دادم و حالا دسترسی دارم

شما دارین میگن . شما را باید یک نفر بشناسه تا بعد ما شما را عضو ویژه کنیم و دعوت نامه بفرستیم . بابا ما مگه جاسوس هستیم یا بی سواد هستیم یا دزد هستیم . ؟؟؟

شما میگی باید از بس کار کنی تا کاربر حرفه ای بشی تا دعوت نامه بفرستیم . ؟ در جواب زمان برای خیلی ها مهمه و حیاتی . فرض کن اون طرف داره روی یه قسمتی از سایتش کار میکنه و قراره تا 2 روز دیگه پروژه را تحویل بده و تو گوگل سرچ کرده و خورده به سایت شما . حالا این بابا چقدر تو این فروم تلاش کند تا کاربر حرفه ای بشه ؟؟

هر کس تو زمینه ای خاص مهارت و تخصص دارد . و هدف اینترنت به اشتراک گذاری دانش است . شما از دانش من استفاده می کنی من از دانش شما

حالا این بابا میگه اقای مدیر سایت لطفا هر چقدر پول میگی به حسابتون واریز کنم تا به من هم دعوت نامه ارسال کنید تا کارم راه بیوفته . بعد شما هم جواب سر بالا میدهید

دوست عزیز با زور که نمیشه پیشرفت کرد . پیشرفت در سایه ازادی و اشتراک گذاری است.شما فقط میخوای یک عده متخصص را دور خودت جمع کنی ؟؟؟ هدفت اینه ؟؟؟

شما دارید کاملا سلیقه ای رفتار می کنید.

من کل اعضا را نگاه کردم کابر حرفه ای ندیدم . در ضمن کاربرای دیگه چرا باید ما را بشناسند .؟؟؟؟؟؟ شاید خود شما ادم با سوادی باشی ؟ ولی من اصلا شمار ا نمی شناسم. اسمتان را هم تازه شنیدم

در کل ببخشید که زیاد حرف زدم . امیدوارم حرف هایم را به منظور یک انتقاد سازنده بپذیرید.

راستی یادم رفت از دوستان کسی اگر yashar میشناسه لطفا یک دعوت نامه برای ما ارسال کند البته در راه خدا

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

میدونم که دلخور هستی اما باید بگم که سایت اقای تهرانی یک سایت حقیقی هست و در این جور سایت ها

شخص می تواند که بر اساس استراتژِی خودش عمل کنه و با قوانین خودش جلو بره

این سایت را هم برای دل خودش راه اندای کرده و می خواد تجربیاتش را اینجا برای بچه های امانت دار ارائه بده

اقای تهرانی سایت را برای امار بالا و کسب درامد راه اندازی نکرده ایشون یک سایت معتبر داشتن با امار بازدید بالا

به هر حال به نظر بنده انتقاد شما جالب نیست .شما یه سر به سایت اسان دانلود بزن با اون همه کاربر و اون همه امار بازدید اما وقتی یه فایل را دانلود میکنی برای باز کردنش باید ادرس سایت اسان دانلود را بزنی این یعنی یه استراتژِی که می خواد اسم سایت روی ذهن همه بشینه .من خودم هر بار عصبانی میشم اما هیچ وقت انتقاد نمی کنم چون کارش منطقی هست.یا سایت کلوب را نگاه کن یکسری اشتراتژِی داره که من خودم عصبانی میشم اما وجود همون استراتژِی باعث پیشرفت سایتشون شده

به هر حال امیدوارم شما را در جمع کاربران ببینم

موفق باشید

ماهور

لینک به ارسال

سلام

بزارید کاملا براتون روشن کنم که چرا سیستم عضویت جومینا اینطوریه و چه افکاری پشت این قضیه است . اول از همه دوست من شما فرمودید

دوست عزیز با زور که نمیشه پیشرفت کرد . پیشرفت در سایه ازادی و اشتراک گذاری است.شما فقط میخوای یک عده متخصص را دور خودت جمع کنی ؟؟؟ هدفت اینه ؟؟؟

سئوال بسیار درستی است . اولا من اصلا قصد پیشرفت سایت ندارم البته اگر پیشرفت به معنای بالارفتن بازدید و کاربران عضو باشه دوما بله شما صد در صد درست میگی من میخوام یک عده متخصص دور هم جمع بشن

اما حالا دلایلش را براتون توضیح میدم :

1- خیلی وقت پیش من یک سایتی داشتم که آمار بسیار بالایی هم داشت کلی هم کاربر عضوش بودن نتیجه این شد که کاربر میومد یک امکانی را دانلود میکرد بعد همون را میروخت به قیمت بالا که البته من هیچ مخالفتی با فروشش نداشتم اما مشکل زمانی پیش اومد که دوستان طراح شروع کردن به اعتراض که آقا تو داری کار ما را از بین میبری در ابتدا من خودم اهمیت ندادم اما بعد دیدم دارن راست میگن فلان آقایی که ساعت ها پای اینترنت وقت صرف کرده تا مثلا فارسی سازی یک قالب را یاد بگیره تا درآمدی داشته باشه حالا یکی دیگه میاد از سایت من قالب فارسی شده را دانلود میکنه و ای کاش که برای خودش استفاده میکرد اما میرفت همون را میفروخت ضربش به کی میخوره ؟

من نصب به طراحان احساس مسئولیت میکنم حتی اگر دشمن من باشند چرا ؟

برا اینکه من سیستمی نگاه میکنم یعنی کلی میبینم .آرزوی من اینه که یه روزی در ایران یک شرکنی مثل راکت تم وجود داشته باشه این آرزوی منه اصلا خودم هم هیچ سهمی درش نداشته باشم اما یه همچین شرکتی وجود داشته باشه که خیلی هم دور از واقعیت نیست شما بازار است به چپ نویسان جوملا را بررسی کن خط عبری ، عربی ، اردو ، پارسی و ..... ببین چه منطقه ای را میتونه پوشش بده و چه بازاری میتونه داشته باشه ! اما همچین شرکتی نداریم چرا ؟ یکی از دلایلش اینه که طراحی قالب و سایت در ایران پاسخ گوی هزینه های و وقتی که طراحان میزارن نیست برای همین هم بعضی از طراحانیه وقت یکی را پیدا میکنن گوشش را میبرن چون میخوان همه هزینه هاشون را از یکی در بیارن که البته چاره ای هم ندارن .

حالا چون من اینطور فکر میکنم گفتم یه سایتی بزنم که به این دسته کمک کنه و هزینه هاشون را بیاره پایین اینطوری در کل پیشرفت حاصل میشه حالا حتی اگر یک عده ای هم سو استفاده کنند .

به همین منظور هم بعضی لینک های جومینا را انتشار عمومی نمیدم

مثلا ما در جومینا یک آموزش طراحب قالب که به صورت ویدئویی است و من خودم هم درستش کرده ام . فکر میکنید درسته این آموزش عمومی منتشر بشه ؟؟ به نظر من خیر اصلا اینطوری نیست ! دلیلشم واضحه کسایی که این آموزش را دیده اند میدونند که با انتشارش چه اتفاقی میوفته . مسلما باعث ایجاد خسارت به جامعه طراحی قالب خواهد شد . من حتی قسمت دوم این آموزش را درست کرده ام اما در مورد انتشارش هم شک دارم حتی برای اعضا برای فروشش هم شک دارم نگرانیم هم دقیقا مطلب بالا هست که گفتم یا مثلا سیستم مدیریت مدرسه ، خوب یه شرکت اومده اسکریپت این سیستم را نوشته یا حالا اصلا کپی کرده اما کار کرده من اگر بیام انتشارش را آزاد کنم مسلما دچار خسارت میشه در کنار اینکه من امکان وارزی استفاده نکرده ام و تنها یک سیستم رایگان را فارسی سازی کرده ام پس کسی هم نمیتونه بگه چرا منتشرش کردی اما خودم چی ؟ خودم که میدونم باعث خسارت شده ام ! از طرفی هم این مورد با هدف اولیه من که کمک به طراحان بوده در تناقض است لذا اومدم گفتم این سیستم را برای طراحان بزارم که اون ها رایگان این را دانلود کنند که اگر سفارشی گرفتند بتونند قیمت پایی تر بدن و نرن اسکریپت 150 هزار تومنی بخرن بعدش اینطوری شرکت سازنده اسکریپت فارسیش هم کمتر خسارت میخوره چون میتونه محصولش را همچنان به کاربرای عادی بفروشه ، طراح هم کارش راه میوفته و مویتونه قیمت مناسب تر به مشتریش بده ، مشتری هم از قیمت بالا پشیمون نمیشه و در کل یک سایت پارسی بیشتر در اینترنت ایجاد میشه که برای هم این هم هدفه !

حالا این بابا میگه اقای مدیر سایت لطفا هر چقدر پول میگی به حسابتون واریز کنم تا به من هم دعوت نامه ارسال کنید تا کارم راه بیوفته . بعد شما هم جواب سر بالا میدهید

این مورد هم توضیح میدم چون خیلی ها در پست خصوصی میگن آقا بابت عضویت بگید چقدر پرداخت کنیم به ما دسترسی بدیم .

دوست من ، من از جومینا هدف دارم براتون سعی هم کردم تا اونجا که ممکنه در بالا توضیح بدم . هدف من اصلا مالی نیست و کاملا معنوی است من نمیتونم این هدف را بفروشم . اگر میخواستم عضویت بفروشم امکانات دیگه ای در سایت قرار میدادم که خیلی جذاب تر باشه تا مشتری را وسوسه کنه که مثلا بیاد عضویت بخره ! اما جومینا بر اساس یک آرمانی بوجود آمده . آرمانش تجاری نیست که بفروشمش .

نکته سوم هم اینکه من خودم هم در مقابل کاربرای عادی مسئول میدونم و چون هدف کلی کمک به پیشرفت همگانی نیز هست لذا بسیاری از امکانات جومینا رایگان عرضه میشه تنها اون دسته از امکاناتی که احساس میکنم ممکنه مخرب باشند به صورت خصوصی و برای اعضا منتشر میشه . نمونش تعداد زیادی قالب ، کامپوننت و پلاگین و ماژول است که به صورت عمومی منتشر میشود . من نمیگم مثلا قالب هایی که من طراحی میکنم خیلی ارزشمند است اما یه چرخی در اینترنت بزنید همین قالب ها تا 50 تومن هم بفروش میره که در جومینا رایگان منتشر شده است و حتی چندین کامپوننتی که الان در سایت هست . من خواهش میکنم در گوگل سرچ کنید جومینا و ببینید چند سایت دارن از قالب های جومینا استفاده میکنند که باعث خوشحالی است ! پس به کاربرای جوملا هم کمک میشه .

من کل اعضا را نگاه کردم کابر حرفه ای ندیدم . در ضمن کاربرای دیگه چرا باید ما را بشناسند .؟؟؟؟؟؟ شاید خود شما ادم با سوادی باشی ؟ ولی من اصلا شمار ا نمی شناسم. اسمتان را هم تازه شنیدم

شما در این مورد اشتباه میکنی کاربرای جومینا اکثرا حرفه ای هستند به همین دلیل هم امکان فعالیت زیاد را در انجمن ندارند عده ایدیگر هم هستند که با نام خودشون بنا به دلایلی ثبت نام نکردند حرفه ای نبودند کاربر جومینا نبودند . من هم در حد خودم سواد دارم نه بیشتر. رشته من مدیریت بازرگانی است که در اون رشته در مورد سواد ادعا م هم میشه اما در جوملا نه . هرچی هم بلدم از مقالات انگلیسی بوده و کارایی که ایرانی ها میکنن اصلا بلد نیستم مثلا الان در کل ایران تنها 3 نفر هستند که با div قالب طراحی میکنن که یکیش منم دلیلش هم اینه چون برای یادگیری مقاله های انگلیسی خوندم لذا باdiv طراحی یاد گرفتم . حالا خود من اصلا بلد نیستم با تیبل طراحی کنم . کاری ندارم کدومش بهتره اما موضوع اینکه من با تیبل بلد نیستم . پس سواد نا محدودی هم ندارم یعنی هیچ کس نداره !

شما دارید کاملا سلیقه ای رفتار می کنید.

بله درسته . دلالیش را هم گفتم . حقیقتش من اعضا جومینا را مالکین آن میدانم این هم مثل سایت های دیگه شعاری نمیگم از طرفی هر عضو جومینا را نیز دوست خود و دیگر اعضا میدانم . شما راحت و سریع با هر کسی دوست میشی ؟ یا داراییت را راحت با هر کسی تقسیم میکنی ؟ من اینطوری نیستم . دوستام را گلچین میکنم . تو دنیای حقیقی شما ممکنه به یه نفر 1000 تومن قرض بدی به یکی دیکه 2000 هزار تومن دلیلش اینه که هر کدوم اعتبار خودشون را برای شما دارن . شخصی که در جومینا پذیرفته میشه از اون نوع 2000 تومنی است برای همین شما خودت ببین من دائما دارم رو اینتر سرچ میکنم ببینم آیا امکانی از جومینا نتشر شده یا نه و خوشبختانه هنوز هیچ یک از امکانات جومینا توسط کاربران منتشر نشده این در حالی است که کافیه مثلا آموزش فارسی سازی قالب های آرتیستیر را یک عضو جومینا بیاد در سایتش منتشر کنه کلی بازدیدش میره بالا و یا امکانات دیگری را اما هیچ کاربری این کار را نکرده . شما فکر میکنید دلیلش چیه ؟ من به شما میگم که دلیلش اینه که کاربرای جومینا هدف جومینا را کاملا درک کرده اند و بهش احترام میزارن و این دقیقا چیزی بوده من از گلچین اعضا دنبال میکرده ام . حالا من چطور میتونم به این اعضا بگم آقا هر چی از اول گفتم چرت بوده الان میخوام بیام عضویت را بفروشم ؟

امید وارم پاسخم کامل و جامع بوده باشه باز هم موردی بود در خدمتم .

2-

لینک به ارسال

شما راست میگی اقا

تو این دنیا طراحی قالب یکی از مهمترین کارهاست و بیش از 90 درصد افراد از این راه پول در میارن

انتشار این فیلم ها هیچ تاثیری که کسب و کار یک نفر ندارد. بلکه باعث افزایش کسب و کار اون فرد میشود . چون اموخته هایش با دیدن اون فیلم ها دو برابر میشود.دوست عزیز پول در اوردن یک فرد فقط بستگی به خودش داره . به تعداد رقیب ها اصلا ربطی نداره . هر چقدر رقیب بیشتر باشه رقابت بیشتر میشه و کسی سر تره که از همه اونا پیشی بگیره.

اموزش فارسی کردن ارتیستر هم تو اینترنت پر است . فقط سایت شما نیست که . معلومه خوب سرچ نکردین

همیشه کسایی که از دیگر رشته ها به سراغ رشته نامحدود کامپیوتر میان اینطوری برخورد می کنند . چون احساس می کنند که چیزی بلدند که دیگران بلد نیستن . ولی کاربران رشته کامپیوتر اینطوری نیستند . همیشه دوست دارند مطالب را به اشتراک بگذارند . تو سایت برنامه نویس شما می توانید کاملا این مورد را درک کنید

من کارم اصلا این نیست. من تخصصم Win App است که در کنارش هم Aspx کار می کنم.برای اینکه این سایت های جوملا و نیوک و وردپرس و مامبو و ... امثال اینا که خودشون free هستند ولی قالبشون خیلی خیلی گران .جمع کنند و بعضی ها هم اینو واسه خودشون کردن شغل کاذب ، CMS های مختلفی برای سایت های دانلود ، موزیک ، فروشگاه ،خبری،شرکتی ، گالری عکس و ... با امکانات متفاوت و طراحی متفاوت با استفاده از آخرین تکنولوژی های وب مایکروسافت با کمترین هزینه و پشتیبانی رایگان آماده دانلود و فروش خواهم کرد.

من اومدم از شما یه درخواست کردم و مودبانه . شما اومدی به من گفتی اقا ما شما را نمی شناسیم . گفتم دوست عزیز من کارم گیره بیا یه لطفی کن اگر در ازای پول میشه هم من حاضرم قبول کنم. گفتی نه . در واقع من از شما کمک خواستم شما با مشت زدی تو دهنم

تکنولوژی و دانش وقتی به درد کسی نخوره اصلا ارزشی نداره . وقتی اطلاعات شما به درد کسی نخوره یا بهتر بگم تکنولوژی وقتی در اختیار انسان نباشه و نشه ازش استفاده کرد . کاملا بی معنی و پوچ است.اگر قرار بود تکنولوژی دست یک نفر باشه اصلا به اینجا نمی رسیدیم . اگر قرار بود جوملا فقط در اختیار یک نفر بود اصلا به این مرحله نمی رسید. اون همه زحمت کشیدن برای یک CMS و گذاشتن برای دانلود اونوقت ما میاییم برای قالبش پول های بسیار هنگفتی میگیریم.

خب شما به ما جواب سربالا دادی . مساله ای نیست . شما هر وقت اومدی به سایت ما هر چیزی که بدونم میشه باهاش کمکت کنم یا بدونم کمکی از دستم برای پیشرفت کار شما بر بیاد دریغ نخواهم کرد . چون معتقدم دانش باید برای استفاده و پیشبرد اهداف افراد باشد . و دانش برای زیر پا گذاشتن کسب و کار یک فرد نیست.

لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید دوستان حدود یک ماه میشه که با سایت بسیار خوب جومینا آشنا شدم واین افتخاریه برای ما که دوستانی زحمت کش دست به دست هم دادن که یه چنین سایت با حالیو درست کنن والله قرض من از این حرفها اینه که شاید یه دفیق برنامه نویس بخواین که به جمعتون اضافه بشه من تخصصم طراحی ونال قالب هستش یعنی هر قالب سایتی البته جوملا رو در عرض 1ساعت نال میکنم الانم قالب سایت میترا رو نال کردم قالب سبز یا همون قرین. دوستان لطفا برا ما هم دعوتنامه بدین مخلصیم

akbar.yanj@gmail.com

لینک به ارسال

شما راست میگی اقا

تو این دنیا طراحی قالب یکی از مهمترین کارهاست و بیش از 90 درصد افراد از این راه پول در میارن

انتشار این فیلم ها هیچ تاثیری که کسب و کار یک نفر ندارد. بلکه باعث افزایش کسب و کار اون فرد میشود . چون اموخته هایش با دیدن اون فیلم ها دو برابر میشود.دوست عزیز پول در اوردن یک فرد فقط بستگی به خودش داره . به تعداد رقیب ها اصلا ربطی نداره . هر چقدر رقیب بیشتر باشه رقابت بیشتر میشه و کسی سر تره که از همه اونا پیشی بگیره.

اموزش فارسی کردن ارتیستر هم تو اینترنت پر است . فقط سایت شما نیست که . معلومه خوب سرچ نکردین

همیشه کسایی که از دیگر رشته ها به سراغ رشته نامحدود کامپیوتر میان اینطوری برخورد می کنند . چون احساس می کنند که چیزی بلدند که دیگران بلد نیستن . ولی کاربران رشته کامپیوتر اینطوری نیستند . همیشه دوست دارند مطالب را به اشتراک بگذارند . تو سایت برنامه نویس شما می توانید کاملا این مورد را درک کنید

من کارم اصلا این نیست. من تخصصم Win App است که در کنارش هم Aspx کار می کنم.برای اینکه این سایت های جوملا و نیوک و وردپرس و مامبو و ... امثال اینا که خودشون free هستند ولی قالبشون خیلی خیلی گران .جمع کنند و بعضی ها هم اینو واسه خودشون کردن شغل کاذب ، CMS های مختلفی برای سایت های دانلود ، موزیک ، فروشگاه ،خبری،شرکتی ، گالری عکس و ... با امکانات متفاوت و طراحی متفاوت با استفاده از آخرین تکنولوژی های وب مایکروسافت با کمترین هزینه و پشتیبانی رایگان آماده دانلود و فروش خواهم کرد.

من اومدم از شما یه درخواست کردم و مودبانه . شما اومدی به من گفتی اقا ما شما را نمی شناسیم . گفتم دوست عزیز من کارم گیره بیا یه لطفی کن اگر در ازای پول میشه هم من حاضرم قبول کنم. گفتی نه . در واقع من از شما کمک خواستم شما با مشت زدی تو دهنم

تکنولوژی و دانش وقتی به درد کسی نخوره اصلا ارزشی نداره . وقتی اطلاعات شما به درد کسی نخوره یا بهتر بگم تکنولوژی وقتی در اختیار انسان نباشه و نشه ازش استفاده کرد . کاملا بی معنی و پوچ است.اگر قرار بود تکنولوژی دست یک نفر باشه اصلا به اینجا نمی رسیدیم . اگر قرار بود جوملا فقط در اختیار یک نفر بود اصلا به این مرحله نمی رسید. اون همه زحمت کشیدن برای یک CMS و گذاشتن برای دانلود اونوقت ما میاییم برای قالبش پول های بسیار هنگفتی میگیریم.

خب شما به ما جواب سربالا دادی . مساله ای نیست . شما هر وقت اومدی به سایت ما هر چیزی که بدونم میشه باهاش کمکت کنم یا بدونم کمکی از دستم برای پیشرفت کار شما بر بیاد دریغ نخواهم کرد . چون معتقدم دانش باید برای استفاده و پیشبرد اهداف افراد باشد . و دانش برای زیر پا گذاشتن کسب و کار یک فرد نیست.

سلام

ببخشید من تو این بحث دخالت می کنم ،

دوست عزیز شما اگه دقت کنی اینجا بحث مالی نیست و هدف مدیر سایت فقط گسترش این سیستم بوده اما نه به شیوه ای که سایت های دیگه استفاده می کنند ، چون بعضی امکانات مخصوص اعضای اینجا واقعا تکه و نمی شه اونا رو پابلیک کرد، چون بعدش یه سری آدم میان (همونایی که گفتید از این کار به عنوان شغل کاذب استفاده می کنند) و به راحتی از این امکانات به نام خودشون سو استفاده می کنند.

من خودم یکی از زخم خورده های یه همچین مسائلی هستم و به چشم خودم دیدم که چه جنایاتی می شه با نبود یه همچین محدودیتی انجام داد . این قوانینی هم که شما می بینی مختص یه نفر نیست ، بله بدون شک شما انسان مورد اعتماد ، صادق و درست کاری هستید اما قوانین مخصوص همه کاربراست.

من نمی دونم شما چطور به همچین چیز روتینی اعتراض داری ، سایت های زیادی هستند که کلیه امکاناتشون ،حتی دیدن صفحه اصلی مخصوص اعضاست. معمولا بیشتر سایت های ارائه اسکریپت هم یه بخش priv8 دارند.

لینک به ارسال

شما راست میگی اقا

سلام

ببخشید من تو این بحث دخالت می کنم ،

دوست عزیز شما اگه دقت کنی اینجا بحث مالی نیست و هدف مدیر سایت فقط گسترش این سیستم بوده اما نه به شیوه ای که سایت های دیگه استفاده می کنند ، چون بعضی امکانات مخصوص اعضای اینجا واقعا تکه و نمی شه اونا رو پابلیک کرد، چون بعدش یه سری آدم میان (همونایی که گفتید از این کار به عنوان شغل کاذب استفاده می کنند) و به راحتی از این امکانات به نام خودشون سو استفاده می کنند.

من خودم یکی از زخم خورده های یه همچین مسائلی هستم و به چشم خودم دیدم که چه جنایاتی می شه با نبود یه همچین محدودیتی انجام داد . این قوانینی هم که شما می بینی مختص یه نفر نیست ، بله بدون شک شما انسان مورد اعتماد ، صادق و درست کاری هستید اما قوانین مخصوص همه کاربراست.

من نمی دونم شما چطور به همچین چیز روتینی اعتراض داری ، سایت های زیادی هستند که کلیه امکاناتشون ،حتی دیدن صفحه اصلی مخصوص اعضاست. معمولا بیشتر سایت های ارائه اسکریپت هم یه بخش priv8 دارند.

جسارت به دوستان نباشه ولی اگه امیر این کارو می کنه بیشتر بخاطر اینکه افرادی که از این امکانتات استفاده می کنند افرادی که این ها نیاز دارن و یه جوری حرفه ای هستن باشند

به نظر من این کار برای یک سایتی که انجمن داره می تونه عملی باشه که سایت اصلی اون سایت یه مرکز دانلود نباشه که فر فر همش پهنای باند مصرف کنه

یه کار دیگه هم هست اینه که دوستان با فعالبتشون در انجمن بیان و دعوت نامه بگیرن بیشتر دوستانی که در خواست دادن دیگه رفتن یا بیشترشون پست های مفیدشون به 3 تا نمی رسه

که این فکر کنم کمی بی انصافی باشه در مورد دوست خوبمون یاشار که پیام داده اگه این دوستمون اینقدر کارش مفیده چرا در انجمن کار نمی کنه و کاراش نمی زاره برای دیدن

امید وارم که دوستان حرف های من رو متجه شده باشند

ممنون شهریار جون

لینک به ارسال

یاشار عزیز من لذت میبرم از بحث با شما .

شما درست میگی حرف منطقی را هم نمیشه رد کرد منتها من و شما در دو چیز تفاوت داریم

1- تفاوت در اهداف

هدف من در وحله اول کمک به طراحان سایت هاست و در وحله دوم کمک عمومی

2- تفاوت در رویکرد

رویکرد شما عمومی و کلی است در صورتی که من رویکرد هم عمومی (امکاناتی که دانلود آن برای همه آزاد است ) و هم خصوصی (امکانات مخصوص اعضا ) را دارم

باور کنید من هم در نت کم تجربه نیستم مسائل زیادی دیده ام که به این نتیجه رسیدم !

با این که ممکنه کلی از اعضا جومینا با اهداف ما موافق نباشند اما در جومینا این اهداف را پذیرفته اند . با توجه به نوع نگرش و نگارش شما و برداشتی که من داشته ام به نظر من شما میتونید عضو جومینا باشید فقط قبلش اهداف و قوانین ما را بپذیرید تا برایتان دعوت نامه ارسال کنم

پذیرفتن قوانین و اهداف جومینا یکی از مسائلی است که کمک میکند تا کاربران یکدست و یکدل باشند

ارادتمند

تهرانی

راستی یک نکته دیگه ،دوست من شما جومینا را به این چشم نگاه کن که یک عده دوست هستند امکاناتشون را برای هم به اشتراک میگذارند دوست جدید را هم تحت شرایطی میپذیرند به نظر شما این اشکالی داره ؟

لینک به ارسال

من از بین این همه cms فقط جوملا را دوست دارم و مناسب می بینم.و از این به بعد سعی خواهم کرد حداکثر تلاش خودمو انجام بدم . و از اینکه دوستان خوبی مثل شما پیدا کردم بسیار خوشحالم.

ایمیل اصلی بنده : yashar@programmer.net

شناسه یاهو برای گفتگوی انلاین : y_ashar@yahoo.com

دوستی که عنوان کرده اند اینجا بحث مالی نیست . در جواب باید بگم بحث مالی به دو قسمت در این زمینه تقسیم میشود . کسی که کارش و زندگیش کامپیوتر و اینترنته و گذران زندگیش از این طریقه یا (تخصصش در این زمینه است)

حق دارد که در ازای زحمتش هزینه دریافت کند. قسمت دوم : کسی که بر اساس علاقه و پیشبرد اهداف خاص عمل می کند . من همیشه معتقدم مدیریت این گروه هم نیازمند هزینه است . چرا ؟ ایا اقای تهرانی پول اینترنت نمی دهد ؟ پول هاست و دومین نمی دهد ؟ وقت نمی گذارد ؟ (وقت خیلی مهمه).اگر اقای تهرانی شرایطی بزارد که نیازمند هزینه باشد . من با کمال میل می پذیرم. و منظورم این نبود که همه باید دو دستی بچسبیم به پول و برای سلام دادن هم پول بگیریم

من به شرایط و مقررات شخصی اقای تهرانی در این سایت کاملا پایبند خواهم بود.

و هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد.

دوستان اگر قابل بدونن و ما رو هم عضوی از خودشون بدونن ممنون میشم . اگر قابل هم ندونن من کوچیک همه شما هستم

با تشکر یاشار

لینک به ارسال

سلام به همگی

خسته نباشید

جناب تهرانی یا دیگر دوستان عزیز اگر امکانش هست یک دعوتنامه برای ثبت نام در جومینا برای من ارسال کنی. من مبتدی هست و از برنامه نویسی و طراحی هیچی نمی دونم! حالا می شه لطف کنید و بهم دعوتنامه بدید یا چون براتون مفید نیستم باید بیخیال بشم؟:huh:

ممنون

لینک به ارسال

آقا فکر کنم چون بنده اینجا غریب هستم و دوستان آشنایی باهام ندارند از دعوتنامه هم خبری نیست برام!:huh:

لینک به ارسال

سلام دلدار جان

آره من هم قبلا تلاش کردم ولی‌ نشده !!!

من و تو چون دوست هایی‌ اینجا نداریم باید فکر ورود به سایت رو از سرمون در بیاریم .

دلدار جان ما تو غم هم شریکیم !!!

:s

لینک به ارسال

آقا یه خورده فعالیت کنید 4 تا کامپونت ماژول بزارین در گفته گو ها شرکت کنید خوب هنوز دوستان در انجمن کاری نکرده خوب چه انتظاری دارین

امید وارم که حرف های من رو متوجه شده باشین با کمی تلاش و صبر می تونید این دعوت نامه رو بگیرین

لینک به ارسال

آخه شهریار جان بنده که مبتدی هستم و نه طراحی بلدم نه سررشته ای از کامپوننت و افزونه های دیگر و یا حتی فارسی سازی دارم چطور اینکار را انجام دهم؟ بنده اگر دعوتنامه خواستم به این دلیل بود که برخی از افزونه هایی که در جومینا هست را در سایت خودم استفاده کنم چون خودم بلد نیستم چینی افزونه هایی رو آماده کنم! و قول هم می دهم که اگر بحث انتشار این افزونه ها در نت مطرح هست به هیچ عنوان در اختیار کسی قرار ندهم و فقط خودم استفاده کنم!

حالا می شه لطفا؟

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

دوست من افزونه هایی که تنها کاربران عضو به آن دسترسی دارند افزونه های حرفه ای است و اصلا به کار شما نمیاد که از نداشتن ان ها نا خورسند باشید

لینک به ارسال

آخه شهریار جان بنده که مبتدی هستم و نه طراحی بلدم نه سررشته ای از کامپوننت و افزونه های دیگر و یا حتی فارسی سازی دارم چطور اینکار را انجام دهم؟ بنده اگر دعوتنامه خواستم به این دلیل بود که برخی از افزونه هایی که در جومینا هست را در سایت خودم استفاده کنم چون خودم بلد نیستم چینی افزونه هایی رو آماده کنم! و قول هم می دهم که اگر بحث انتشار این افزونه ها در نت مطرح هست به هیچ عنوان در اختیار کسی قرار ندهم و فقط خودم استفاده کنم!

حالا می شه لطفا؟

موفق باشید

سلام

دوست من افزونه هایی که تنها کاربران عضو به آن دسترسی دارند افزونه های حرفه ای است و اصلا به کار شما نمیاد که از نداشتن ان ها نا خورسند باشید

دلدار جان من یه پیشنهاد برای شما دارم شما اون چیز هایی که در استفاده در سایتتون رو می خواین رو در انجمن بزارین اون کارایی که ازش می خوایی حتما فکر کنم دوستان بهت کمک می کنند

و این هم به دوست خوبم بگم که فکر نکنید هرچی بیشتر افزونه نصب بکنید سایت بهتری خواهید داشت

من یه پیشنهاد دیگه هم برات دارم یک اینه که بری بیشتر قسمت هایی که سامان آخته مطلب داده رو بخونه سرجمع آموزش خوبی هست اگه مشکل برات پیش اومد ما هستیم و اینکه من هم خودم در اوایل کارم تا حدود 3 ماهی دشاتم آموزش های سیتم های جوملا و smf رو می خوندم و بعد از خوندن کامل اون ها رفتم به دنبال امتحان کردن افزونه های

و یه یزی دیگه که خیلی مهمه این رو بگم با اینکه من در سایت اصلی اکانت دارم همه ی افزونه ها بدرد من نمی خوره من نمی دونم داداش من چرا فکر می کنی این فازونه ها بدردت می خوره شما در خواست بده در انجمن ما هم کمکت می کنی

ممنون شهریار جون

لینک به ارسال

سلام

سلام

پس بفرمائید دعوتنامه نمی خواهید بدید وگرنه اون افزونه ها هم که مختص اعضا هست رو می شه باهاش کار کردم و نتایجی ازش گرفت!

دیگه برای داشتن این دعوتنامه اصرار نمی کنم چرا که گویا ارزش این دعوتنامه یا افزونه ها بیشتر از همنوعانتون هست که بی شیله پیله پا به عرصه نت گذاشتند و می خواهند پیشرفت سالم داشته باشند.!

امیدوارم در تمامی زمینه ها موفق و موید باشید

خدا نگهدار

لینک به ارسال

سلام

سلام

پس بفرمائید دعوتنامه نمی خواهید بدید وگرنه اون افزونه ها هم که مختص اعضا هست رو می شه باهاش کار کردم و نتایجی ازش گرفت!

دیگه برای داشتن این دعوتنامه اصرار نمی کنم چرا که گویا ارزش این دعوتنامه یا افزونه ها بیشتر از همنوعانتون هست که بی شیله پیله پا به عرصه نت گذاشتند و می خواهند پیشرفت سالم داشته باشند.!

امیدوارم در تمامی زمینه ها موفق و موید باشید

خدا نگهدار

دوست عزیز چرا ناراحت می شی آقا من که گفتم به شما که هرچی می خوای در خواست بده در انجمن ما هم به هت کمک می کنیم چی از اون افزونه ها می خوای کارت چی هست که و به چه افزونه هایی نیاز داری اگه این ها رو در انجمن مطرح کنی فکر کنم چیز هایی که بخوای رو بگیری فکر کنم دیگه این بحث طولانی شد

امید وارم که به کسی جسارت نکرده باشم

ممنون شهریار

لینک به ارسال

بحث جالبی بود

اهداف آقای تهرانی هم جالب بود

از نوع نگاه مدیر خوشم اومد

مخصوصا اینکه نگاه سیستمی دارن این خیلی مهمه

به کسی هم ترحم نمیشه:D

لینک به ارسال

سلام.

آقای تهرانی در آن دوره‌ای که با دعوت‌نامه عضوگیری می‌کردید، عضویت من را فقط به خاطر اینکه ایمیل من ناخوانا بود نپذیرفتید. البته مشکل از اینکودینگ بود.

به هر حال من با نام کاربری آرنگ قبلا هم زمانی در کنار شما و آقای قلیزاده در سایت ... فعالیت می‌کردم.

در حال حاضر مدیریت یک سایت تخصصی خوشنویسی را دارم. calligraph.ir

چنانچه از سوابق بنده چیزی در خاطر شما مانده است لطفا تقاضای عضویت من را بپذیرید.

با تشکر

حامد الوندی

لینک به ارسال

سلام

خب بنده هم درخواست دعوت نامه دارم اما نه دلخورم و نه مشکلی با سیستم عضو پذیری این سایت دارم.

من در حدود 1500 کمتر یا بیشتر سایت و فروم های مختلف عضو هستم اما تا حالا یه همچین سیستم عضو پذیری ندیدم و واسم خیلی جالبه.

البته امید وارم سیستم عضو گیری سلیقه ای نباشه بلکه لیاقتی باشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

arang جان من شما را میشناسم اگر همان موقع هم میگفتی نام کاربری من آرنگ است من برای کد دعوت نامه میدادم لطفا به من میل بده برات دعوت نامه را صادر کنم

به جومینا خوش آمدی

لینک به ارسال

سلام arang جان به انجمن خوش آمدید

راستش از دیدن سایتتون ایوان خطاطی ایران بسیار لذت بردم واقعا سایت زیبا و پر محتوایی شده فقط خواستم یه خسته نباشید و تبریک بابت سایتتون گفته باشم

راستی یه سوالم داشتم می خواستم بدونم از چه فونت هایی توی سایتتون استفاده کردید چون واقعا بعضی از فونت های نستعلیق به کار رفته تو سایتتون تکه و جای دیگه ای ندیده بودمشون ممنون میشم توضیح بدید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...