رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

بزرگترین طرح اینترنتی کمک به مراکز خیریه

پست های پیشنهاد شده

با تشکر از آقای تهرانی عزیز

پس شما می فرمایید یک سایت مستقل تشکیل شود که همه خیریه ها آنجا قرار گیرند مثل حالت وبلاگ ( نمی دانم درست متوجه شدم یا نه )

پیشنهاد می کنم قبل از اینکه بروید یک چارچوب مشخص کنید تا در این چند روزی که نیستید دوستان در این چارچوب فکر و ایده بدهند .

برای نام هم اگر چیزی به ذهنتان رسیده بنویسید تا روی آن کار کنیم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

khairie.png

بسمه تعالی

وب سایت جومینا با همکاری شرکت داده پردازی آرون در پی برگذاری طرحی ملی برای موسسات خیریه میباشد .

شما هم حتما تابحال تبلیغات وب سایت های خیریه را دیده اید این تبلیغات قالبا مربوط به یک وب سایت خاص است .این در حالی است در کشور عزیزمان تعداد بیشماری موسسات خیریه وجود دارند که یا به سبب عدم توانایی مالی و یا به دلیل عدم وجود منابع لازم برای مدیریت یک سایت تا بحال امکان ایجاد وب سایت های اینترنتی جهت جمع آوری کمک های مردمی را نداشته اند . بسیاری از این مراکز کمک های داوطلبانه را با رویی گشاده میپذیرند و با بودجه های خود جوش مردمی اداره میشوند .لذا ما نیز تصمیم گرفته ایم سهم خود را به روشی که بر آن تسلط داریم ادا کنیم اما در این راه نیازمند یاری شما هستیم .

شرکت داده پردازی آرون اولین شرکتی است که با در اختیار گذاردن امکانات خود جهت کمک به اجرای این طرح اعلام آمادگی نموده است و ما نیز همچنان بدنبال جذب کمک های بیشتر در این زمینه هستیم .

روش اجرای طرح :

بزودی بسته فروشگاهی از طرف جومینا منتشر خواهد شد که دارای امکانات منحصر بفردی خواهد بود این بسته قسمت مطالب جوملا را تبدیل به فروشگاه خواهد نمود بدیت ترتیب 1- کار با این بسته بسیار آسان خواهد بود 2- سرعت سایت به دلیل استفاده از کامپوننت ها کاهش نخواهد یافت . 3- تمامی ماژول هایی که برای جوملا بکار میرود روی این کامپوننت کار خواهد نمود .این سیستم متصل به شبکه بانکی کشور میباشد و در نوع خود بی نظیر میباشد. بومی سازی این سیستم فروشگاهی توسط شرکت داده پردازی آرون انجام شده و برایگان در اختیار جومینا قرار داده شده است .

شما میتوانید با مقایسه سیستم های مشابه فروشگاهی با این سیستم قیمت تقریبی آن را حدش بزنید . اما گروه ما تصمیم گرفت که این بسته که در حقیقت یک سایت کامل را برایگان منتشر نماید .منتها در ازای دریافت هدیه ای از کاربری که این بسته را دانلود مینماید این هدیه میتوان بین 1000 تومان تا هرچقدر که کاربر تمایل دارد باشد تمامی این هدایا در یک حساب جمع خواهد شد و هر هفته بیلان حساب به اطلاع همگان خواهد رسید . کل پول دریافتی از این طریق صرف خرید فضا و دامنه برای مراکز خیریه خواهد شد که گزارش آن هم به اطلاع همگان خواهد رسید.

در همین زمان ما هم اقدام به طراحی بسته آماده وب سایت برای مراکز خیری خواهیم نمود و به محض رسیدن موجودی حساب به حدی که بتوان کار را شروع نمود فضا خرداری خواهد شد . بسته خیریه را برای عموم منتشر نخواهیم نمود . چرا که نمیخواهیم اتفاقی که برای سایر بسته های جومینا از جمله بسته افتاد بیافتد و عده ای سودجو یک بسته کاملا رایگان را که به معلمان کشورمان هدیه شده بود بفروشند . لذا ما به دنبال این مراکز خواهیم رفت و تک تک آن ها را مجهز به سایت اینترنتی خواهیم نمود . برای ما این کار راحتی خواهد بود چرا که بسته آماده را خواهیم داشت اما در اینجا یک مشکلی بوجود خواهد آمد و آن عدم توانایی این مراکز در مدیریت سایت هایشان است . برای این قسمت فکر کردیم عده ای داوطلب جذب کنیم که هرکدام مدیریت یک یا 2 سایت را بر عهده گیرند . این مدیریت وقتی از شما نخواهد گرفت مضافا بر اینکه باور من بر این است که این زحمت یکی از لذت بخش ترین زحمت هاست اگر من و شما باعث بشیم بر لب یک بچه یتیم و محروم تنها یک لبخند بشینه برای من کافی است و خدا را شاکر خواهم بود .اولیت ما با مراکزی است که دارای مجوز هستند .

دوستان برای ما و شرکت آرون خیلی راحت تر بود که این بسته فروشگاهی را برای فروش میگذاشتیم و منافع حاصل از آن را وقف خیریه مینمودیم اما هر دو طرف تمایل داشتند که باعث تغییر شوند و تنها به کمک مالی قناعت نکنند. اگر راه اهدا هدایا از جمله هدایای مالی را به خیریه ها از طریق اینترنت باز کنیم خواهید دید که این مراکز بزودی دریافتی زیادی از طریق اینترنت خواهند داشت که در ثواب آن همه ما هم شریک هستیم . اصلا به ثواب کاری ندارم واقعا احساس خوبی ندارد ؟ واقعا لذت بخش نیست که شما در فرآیندی شریک بوده اید که منجر به ایجاد شبکه ای گسترده از حمایتهای مردمی برای اهداف انسان دوستانه شده است؟

آنچه ما از شما تمنا داریم :

1- بسته فروشگاهی بزودی رایگان منتشر خواهد شد . این بدان معنا است که شما میتوانید آن را دانلود نمایید اما در صورت دانلود دینی بر عهده شما خواهد بود . این دین بین 1000تومان تا هرچقدر که خودتان دوست دارید خواهد بود . اگر نمیخواهید دینی هم داشته باشید به آسانی بسته را دانلود ننمایید .

2- ما نیاز مند حمایت وب سایت های شما از این طرح هستیم این حمایت میتواند از طریق قرار دادن لوگوی این طرح در وب سایتتان باشد بزودی وب سایتی آماده خواهد شد که مسئول برگذاری این طرح خواهد بود و کاملا مستقل اداره خواهد شد تمامی شرکت های حامی این طرح در این وب سایت فهرست خواهند شد

3- از همه مهمتر ما نیازمند کسانی هستیم که داوطلب مدیریت این وب سایت ها باشند . هر مدیر خود با خیریه در ارتباط خواهد بود و ما تنها بسته را نصب خواهیم نمود و فضا و دامنه را تنظیم خواهیم نمود

4- برایمان دعا کنید که بتوانیم این کار را انجام دهیم

ارادتمند

امیررضا تهرانی از طرف تمام مدیران جومینا

امیرجان من هستم . نیما حبیب خدا عزیزم

لینک به ارسال

امیرجان سلام

من هم اعلام آمادگی می کنم

و همچنین شرکت من نیز اعلام آمادگی برای شرکت در این طرح را می نماید

شرکت آذرآلتین سیستم به شماره ثبت : 29073 همه جانبه از این طرح حمایت کرده و در این طرح عظیم شرکت می نماییم امیرجان همه جوره در خدمتیم

با تشکر

مدیرعامل شرکت آذرآلتین سیستم

مصطفی منطقی

تلفن : 09147769919

ایمیل : mantegi.m@gmail.com

لینک به ارسال

سلام

پس شما می فرمایید یک سایت مستقل تشکیل شود که همه خیریه ها آنجا قرار گیرند مثل حالت وبلاگ ( نمی دانم درست متوجه شدم یا نه )

پیشنهاد می کنم قبل از اینکه بروید یک چارچوب مشخص کنید تا در این چند روزی که نیستید دوستان در این چارچوب فکر و ایده بدهند .

برای نام هم اگر چیزی به ذهنتان رسیده بنویسید تا روی آن کار کنیم.

بله به نظرم یک وب سایت جداگانه ایجاد کنیم که سرپرستی این خیریه های در آن وب سایت متمرکز باشه و در اون وب سایت نام حامیان و همچنین لوگوی آنان درج بشه و همچنین وب سایت های خیریه تحت پوشش هم در آن آورده بشه .

در مورد اسم

2حالت داره یا یک اسم بزاریم برای طرح مثل مثلا طرح یاس و یا میاییم یک اسم مخفف شده از نام طرح درست کنیم مثلا اگر نام طرح را بزاریم (طرح اینترنتی ساماندهی مراکز خیریه ) بشه طاسمخ :-)

بخدا هیچ ایده ای برای اسم ندارم شما هم برایانتخاب اسم کمک کنید لطفا

امیرجان من هستم . نیما حبیب خدا عزیزم

سلام

به به نیما جان به جومینا خوش آمدی ممنون حتما روی شما هم حساب میکنیم

من هم اعلام آمادگی می کنم

و همچنین شرکت من نیز اعلام آمادگی برای شرکت در این طرح را می نماید

ممنون از شما حتما از شما هم کمک میگیریم

دوستان یک نکته برای من خیلی ارزشمند بوده هست .تمام لطفی که دوستان دارن حکایت از اعتمادی است که بازدید کنندگان به جومینا دارند . این اعتماد را من نمیتونم براش قیمتی بزارم و از شما ممنونم . امیدوارم بتونیم این اعتماد شما را پاس بداریم

ارادت

لینک به ارسال

دوستان اگه میشه هر چه زودتر یه لوگو کوچیک تر بگذارید

من خودم یکی طراحی کردم :

http://ecomp.xp3.biz/ecomp.ir.gif

اما فک نکنم جالب شده باشه

بازم دوستان نظر بدن و طراحی کنن

استارتش با من :shy:

لینک به ارسال

ممنون از لطف شما و همین که سعی در کمک دارید عالیه.از نظر من خوبه ولی اگر ممکن بود رنگ فونت را طوری تغییر دهید تا کاملا تو چشم بزنه!

لینک به ارسال

کاملا تو چشم بزنه یعنی چه رنگی؟

خودتون یه پیشنهاد بدین

و اینکه اندازه اش خوبه

طول یا عرض . . . ؟:shy:

لینک به ارسال

به دوستان پیشنهاد می کنم ابتدا تکلیف نام را مشخص کنند بعد روی طراحی کار کنند .

ببینید در مورد محک ( موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان ) و شعار تبلیغاتی شان ( با 1000 تومان چی کار می شه کرد ) باید گفت که گرچه هر دو با مفهوم و تأثیر گذارند ولی نه ( محک ) و نه ( با 1000 چی کار میشه کرد ) هیچ ربطی به کودکان مبتلا به سرطان ندارد .

من کمی فکر کردم و یک نام به نظرم رسید :

سخاوت ( سامانه خیرین ، ایتام و تهی دستان )

شعار تبلیغاتی : سخاوت شما چقدر است ؟

یعنی در بنرهایی که در سایت های دیگر قرار می گیرد یک آرم از کلمه سخاوت درست شود و زیر آن شعار تبلیغاتی زده شود .

می توان کار آن را گسترش داد تا هم برای خیرین در دسترس باشند و هم برای ایتام و تهی دستان و هر کس وارد سامانه شد بتواند لیست تمام خیرین را مشاهده کند و نزدیکترین خیریه به خودش را پیدا کند ( برای مراجعه حضوری ) و یا فرد دیگر به خیریه ای که خودش می خواهد کمک کند .

البته این نظر من است و دوستان هم در این مورد نظر خودشون را بگند .

ولی باز هم تأکید می کنم دوستان ، مهمترین چیز نامی است که انتخاب می کنید

لینک به ارسال

سلام ببینید روش کار تا بدین جا به این صورت شده

ما یک سایت میزنیم جهت اطلاع رسانی

هر کس وارد سامانه شد بتواند لیست تمام خیرین را مشاهده کند و نزدیکترین خیریه به خودش را پیدا کند ( برای مراجعه حضوری ) و یا فرد دیگر به خیریه ای که خودش می خواهد کمک کند .
این سامانه تنها جهت اطلاع رسانی است

برای هر موسسه هم یک سایت جداگانه با دامنه جداگانه ایجاد میشه

دوستان در سامانه اطلاع رسانی من نظرم اینه که اصلا وارد مسائل مالی نشیم هر کس میتونه بره به سایت خیریه ای که دوست داره کمک کنه

لینک به ارسال

سلام و یه پیشنهاد نام برای این خیریه دارم پیام امید و آرم و یک بنر براش طراحی کردم وقت به خاطر اینکه فعلا نظریه است زیاد روش کار نکردم

آرم

12942486012.png

12942486011.gif[/center]

دانلود psd فایل

لینک به ارسال

سلام

دوستان ما اصلا قصد پول جمع کردن نداریم . اون بسته فروشگاه هم که گفتم دانلودش را آزاد میزارم منتها میگم وقفه و برای دانلود دینی به گردن شما میوفته . بیشتر کمک در نیروی انسانی و خصوصا اطلاع رسانی مد نظر است . تا بحال 3 شرکت که یکیش اتفاقا از دوستان صمیمی جومینا هستند ( اسم نمیارم شاید ناراحت بشن ) اعلام کرده اند که هزینه سرور و دامنه را کلا متقبل میشن حقیقتش من نخواسته ام بار همه چیز رو دوش یک نفر و یا یک شرکت بیوفته . مطمئنا پول جمع میشه برای همین شعارهایی مثل سخاوت شما چقدر است ارزش کارمون را میاره پایین . ببینید شاید من در پست اول بد نوشته ام . بزارید بگم هدف جذب طراحان وب سایت هاست جهت مدیریت وب سایت های مراکز خیریه . وب سایت های مراکز خیریه را هم خودمون میزنیم و هزینش را هم از بسته فروشگاهی که منتشر میکنیم

تمامی مراحل هم بصورت داوطلبانه خواهد بود .

مثلا نام طرح را سامانه نمیشه گذاشت چون سامانه یعنی سامان دهی کننده . برای سامان دهی کردن باید یک چیزی از قبل وجود داشته باشه که ما بخواهیم سامانش بدیم . در حالی که خیریه هایی که وب سایت دارند در درجه آخر اهمیت قرار دارند . این که من میگم سر اسمش موندم و واقعا هنوز چی به نظرم نرسیده به همین خاطره .

از دوستانی هم که وقت میزارن و طرح میزنن واقعا ممنونم . این طرح ها کلی ایده ایجاد میکنه

ارادت

لینک به ارسال

طرح بسیار خوبی است خوشحال میشم اگر کمکی هست من هم انجام بدم

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان گل جومینایی

راستش به نظر من ما نه فقط در مورد سایت بلکه در مورد موارد دیگر مثل طراحی سی های اتوران و چند رسانه ای از فعالیت مراکز ، طراحی پوستر ،کارت پستال ، برنامه نویسی ، مشاوره های تبلیغات الکترونیک و ... رو هم به مراکز ارائه بدیم که میتونه بصورت متمرکز انجام بشه مثلا یه سی دی طراحی بشه و سورس در اختیار همه قرار بگیره تا اطلاعات هر مرکز جداگانه توسط فرد مسئول اون مرکز در سورس قرار بگیره و یا یه برنامه کامپیوتری برای مثلا ثبت اطلاعات حمایت های مالی و غیر مالی از موسسه خیریه که برا یهر مرکز بتناسب نیاز وشرایط میتونه تغییر کنه و در مورد بقیه موارد هم به همین صورت.

وحتی توی ادبیات ، شعر و موسیقی هم میتونیم بصورت موازی کار کنیم چرا که استفاده از این ابزارهای توان ما رو افزایش میده

چند تا اسم هم پیشنهاد میکنم

1- جهاد سایبری حمایت از مراکز خیریه

2-حمایت سایبری مراکز خیریه

3-طرح کمک اینترنتی به مراکز خیریه

4-حمایت مجازی از مراکز خیریه

5-حمایت اینترنتی مراکز خیریه

البته خیلی شبیه هم هستن و فقط بعضی کلمات عوض شده

ضمنا این نکته رو هم بگم چون ممکنه مثلا اقای علی بتونه اتوران طراحی کنه و آقای محمد بتونه قالب سایت و اقای مجید بتونه پوستر و همینطور در مورد فیلم و کلیپ وبرنامه نیسی و از این چیزا و بقیه ابزارهای تبلیغاتی و کامپیوتری که لازم هست ارائه بشه

چون اگر ما فقط روی سایت تمرکز کنیم بلاخره حتی وجود سایت بدون تکنیکها و ابزارهای تبلیغاتی بی اثر هست و قدرت جذب و تاثیر به حد کمال نمیرسه و بسیار کم میشه

بخاطر همین به نظر من یه حرکت دیجیتالی و سایبری توی این زمینه لازمه تا بتونیم مراکز خیریه رو در زمینه استفاده از ابزار های نوین تجهیز کنیم پس حالا که این بستر ایجاد شده بیاید همه این موارد رو لحاظ کنیم و فقط روی وب سایت تمرکز نکینم و وب سایت یک مرکز یکی از ابزارهایی باشه که ما توی این حرکت در اختیار مراکز خیریه میگذاریم

از اینکه خیلی نوشته ام طولانی شد از همه دوستان عذر میخوام و امیدوارم این طرح به یک طرح جهانی تبدیل بشه و روزی همه دوستان جومینایی به خودشون ببالن که طرحی رو شروع کردن که سیطره فعالیت اون در تمام جهان گسترده شده

موفق ، پیروز و شاد باشید

روزگاری پر از یاس های آبی تقدیم به آنان که قلبشان برای همه می تپد

لینک به ارسال

کاملا تو چشم بزنه یعنی چه رنگی؟

خودتون یه پیشنهاد بدین

و اینکه اندازه اش خوبه

طول یا عرض . . . ؟:shy:

شرمنده دیر جواب این پست رو دادم.فقط احساس کردم کمی رنگ حروف پایین با تصویر قلب که رو هم میافته کمی خوندش مشکل میشه شاید هم ما پیر شدیم درست نمیبینیم.

البته من قصدم گرفتن ایراد نیست و فقط توصیه بود و شما اگر با رنگها بازی کنید مطمئنا یک تلفیق مناسب تری پیدا میشه البته نه اینکه این رنگها خوب نیست.

انشالله تعداد لوگوها زیاد بشه و از تو اونا یک طرح جالب دربیاد یا از تلفیق اونها استفاده بشه.

لینک به ارسال

رنگهاشو ميشه عوض كرد اما دوستان با نرم افزار هاي خوبي طراحي ميكنن كه ديگه براي من خوب به نظر نمياد

اگه بين دوستان كسي نرم افرار خاصي براي طراحي آرم يا بنر داره ؛ ارائه كنه تا ديگران بتونن كمك كنن

لینک به ارسال

سلام

من عضو جديدم

ولي از اين طرح خيلي خوشم اومد هر كمكي از دستم بربياد كوتاهي نمي كنم

يا علي

لینک به ارسال

سلام به امير رضا عزيز

خيلي از اين طرح خوشم اومد . من به نوبه خودم توي تمام وب سايتهايي كه ادمين هستم بنر اين طرح را ميذارم.

اگه كمك ديگه اي هم از دست من برمياد بفرماييد انجام ميدم.

لینک به ارسال

سلام

راستش نه سلیقه و اطلاعات گرافیکی دارم که برا این طرح ، لوگو بزنم نه برا اسمش چیزی به ذهنم رسید!

فقط منتظریم که شروع بشه و بتونیم خدمت کنیم.

گفتم یه پست تو این تاپیک بدم که یه یادآوری به دوستان بشه.

یا حق

لینک به ارسال

سلام

ما هم یه وبسایتی داریم که می تونیم به شما کمک کنیم و یه ثوابی کرده باشیم این آدرس سایته منه اگه خواستین می تونم همکاری کنم

www.domrool.com

www.forum.domrool.com

در صورتی که خواستین می تونین از طریق ایمیل با من در ارتباط باشین که تو هنگام عضویت وارد کردم

لینک به ارسال

چرا طرح رها شده؟

منتظر يه لوگوي مناسب و يه نام هستيم:huh:

لینک به ارسال

با سلام و عرض احترام خدمت دوستانی که در این راه خیر قدم بر می دارند

من با یک خیریه سالمندان و کودکان معلول ذهنی در یزد همکاری می کنم خوشحال می شوم که بتوانم با شما همکاری کنم .

لینک به ارسال

سلام

میتونید روی من هم حساب کنید البته اگر کاری از دستم بر بیاد!:thankyou:

لینک به ارسال

میشه لینک موسسه یا موسسات خیریه رو بدید تا به جای اینکه نظر بدیم عمل کنیم

خیلی وقته منتظرم زودتر لینک موسسه رو بدید logo هم اگر هماهنگه قرار بدید در غیر اینصورت خودمون درست کنیم

thanks

لینک به ارسال

این طرح مساجد رو هم در بر میگیره؟

میدونم که این طرح مخصوص مراکز خیریه هست ولی گفتم بپرسم ضرری نداره.

:thankyou:

لینک به ارسال

کار بسیار قشنگ و خوبیه . دست وبسایت جومینا برای این اقدام خیرخواهانه درد نکنه . من هم هر کمکی از دستم برمیاد انجام میدم .3.gif

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...