رفتن به مطلب
..hosna..

مشکل در دیتابیس پس از بک آپ گیری

پست های پیشنهاد شده

سلام. من از طریق phpmyadmin از دیتابیسم بک آپ گرفتم و در کامپیوتر سیو کردم. اما در کمال تعجب پیشوندهای جداول در خود دیتابیس تغییر کرد و bak_ قبل از پیشوند اصلی آمده است.

ضمن اینکه پس از نصب جوملا و اتصال آن به این دیتابیس انکدینگ صورت نمی گیرد و علائم نامفهوم نمایش داده می شود. در مدیریت نیز همینطور است. یعنی در قسمت مدیریت هم انکدینگ محتواها انجام نمی شود. لطفا راهنمایی بفرمایید. چون مدت زیادی است که با این سایت درگیر هستم و هر روز مشکل جدیدی ایجاد می شود.

برای مشاهده مشکل کنونی:

najmolhoda.ir/joom

ممنون :s

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

حتمن درست بک آپ گیری نکردید

هنگام بک آپ باید گزینه quick رو انتخاب میکردید و همه جداول رو برای بک آپ گیری انتخاب کرده و go رو بزنید

شما از گزینه custom استفاده کردید؟ گزینه هاش رو تغیر دادید؟

الانم کاری نداره با استفاده از نوت پد پیشوند جداول رو پیدا کرده و دستی وارد کنید

برای علائم نا مفهوم هم می تونید انکودینگ دیتابیس رو روی utf_8 قرار بدید

لینک به ارسال

سلام. بله. من custom را انتخاب کرده بودم. اما انکدینگ utf-8 بود.

کدوم فایل رو باید به صورت دستی در نوت پد ویرایش کنم؟

فکر می کنم یکی از اشتباهاتم هم این بود که sql40 رو انتخاب نکردم و همون sql رو زدم.

ممنون از پاسختون. منتظر راهنماییتون هستم

لینک به ارسال

درود بر شما

حال اگر به دیتابیس قبلی دست رسی دارید دوباره از قسمت quick پشتیبان بگیرید

اگر نه که باید با نوت پد پیشوندهایی که پاک شده یا عوض شده رو از نوار ابزار edit گزینه replace رو انتخاب و جایگزین کنید

utf_8 رو هم به نظرم شما اول دیتابیس رو ایمپورت کنید بعد از راه اندازی کامل سایت حال برید در phpmyadmin و انکودینگ جداول رو عوض کنید

به نظرم ساده تر بود

لینک به ارسال
utf_8 رو هم به نظرم شما اول دیتابیس رو ایمپورت کنید بعد از راه اندازی کامل سایت حال برید در phpmyadmin و انکودینگ جداول رو عوض کنید

به نظرم ساده تر بود

با سلام البته برای utf_8 هم اقای تهرانی یه ابزار مفید تو سایت قرار دادند که دیگه نیاز نیست دستی همه رو انجام بدین خودکار خودش ردیف می کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...