رفتن به مطلب
Ekram

در خواست راهنمایی.

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت همگی.

کسی هست که طریقه نصب سایت طراحی شده با جوملا رو روی هاست های رایگان رو برای من توضیح بده یک دنیا ممنون میشم.

البته لینک های زیادی برای آموزش نصب جوملا روی هاست هست و لی همه آونها برای cpanel هاست های پولی هست ولی هاست های رایگان cpanel متفاوتی دارند و قرار دادن سایت طراحی شده روی اونها خیلی مشکل هست .

من از هاست رایگان سایت vgig استفاده می کنم ولی هر کاری کردم نتونستم هیچ کاری از پیش ببرم.

یعنی وقتی در سایت ثبت نام کردم یک ایمیل برای من ارسال شد و من وارد cpanel شدم بکلی گیج شدم و فقط تونستم یه دیتا بیس بسازم همین.

حالا اگه کسی بتونه منو قدم به قدم راهنمایی کنه خیلی خیلی ممنون میشم.

با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

به وب سایت جومینا خوش آمدید.

در آدرس زیر تمامی مراحل آموزش داده شده است و شما کافیست آن را مطالعه کنید و درجاهایی که مشکل داشتید بپرسید تا دوستان راهنمایی کنند.

http://vgig.ir/learn.php

با حوصله آموزش ها را بخوانید.وهمچنین برای انتقال سایت از لوکال به هاست قبلا در انجمن توضیح داده شده است.آدرس بالا صفحه آموزش همان سایتی است که شما هاست رایگان دریافت کردید

لینک به ارسال

با سلام

در ادامه صحبت های رضا عزیز عرض کنم که جوملا در هاستهای رایگان هم قابل نصب هست ولی اگر واقعا می خواهید از جوملا استفاده کنید و لذت ببرید... بهتره از هاستهای رایگان استفاده نکنید چون با توجه به محدودیتهایی که در اینگونه هاست ها برای کاربران اعمال می شه دچار مشکل خواهید شد...

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام

يكي از دوستان در همين انجمن هاست رايگان با كنترل پنل cpanel ارائه ميدن كه اين مي تونه مشكل شما را حل كنه

آدرس http://www.cp.razavihost.net/cart.php?gid=17

موفق باشيد

لینک به ارسال

دوست عزیز

بطور خلاصه مواردی که لازمه روتوی سی پنل مینویسم اگه جایی مشکل داشتین بگین تا بیشتر توضیح بدم

وقتی وارد سی پنل شدین

1- روی آیکون فایل منیجر کلیک کنید - یه پنجره میاد که اوکی رو بزنید تا پنجره جدید باز بشه

2-وارود پنجره جدید که شدید محتویات هاست شما نشان داده میشه دکمه آپلود رو از بالا بزنید و دوباره از پنجر های که باز میشه اوکی کنید و از بروز فایل جوملا رو انتخاب کنید بعد از انتحاب خودش بصورت اتوماتیک شروع به اپلود میکنه و وقتی تموم شد آپلود کامپلت مینویسه

3-به پنجره فایلهای برگرید و یه رفرش کنید تا فایلی که آپلود کردید رو نشون بده

4- فایل رو که زیپ هست انتخاب کنید و دکمه اکسترکت رو از بالا بزندی و در پنجره ای که باز میشه دوباره اکسترکت رو بزنید تا فایل از حالت زیپ خارج بشه

5-به پنجره اصلی سی پنل برید و روی دکه مای اسکیو ال کلیک کنید

6-یه دیتابیس بسازید و یه یوزر رو هم بسازید و به آن دیتا بیس دسترسی بدید

7- آدرس سایت رو بزنید و مراحل نصب رو انجام بدید

همه مراحل همین بود اگه جایی با مشکل برخوردید و نا مفهوم بود بگید

من قبلا با سی پنل های رایگان کارکردم و تمام منوها دقیقا توی ذهنم نیست اگر اسمی رو اشتباه گفته بودم شبیه هش حتما هست

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

من نمیدونم چره جومینا لرن اینقدر مهجور شده ، تامی اسن آموزش ها به صورت ویدئویی در جومینا لرن هست

مثلا برای CPANEL به صورت کامل آموزش ویدئوییش را در این آدرس میتوانید ببینید

http://joominalearn.ir/index.php?option=com_seyret&Itemid=28&catid=2

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...